За лазерната корекция на зрението

  • 48 244
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 63
Благодаря ти, Боб!
Имам търпение и вярвам, че и при мен всичко ще е ок.
Радвам се, че при теб всичко вече е добре!
Ти къде прави операцията? Мойта беше вчера във Вижън.

# 76
  • Мнения: 746
В клиника Ден.Но при мен имаше малък проблем и трябваше да е с Ласек,май така се казваше метода с по-бавното възстановяване.Аз очаквах на 2-3 ден да съм ок., но чак сега се получава нещо като избистряне и яснота на виждането.Иначе и аз бях с -3,5 и -3,0 ,с лек астигматизъм.Сега си слагам капките и нямам особени проблеми с издържането по 10 часа на комп.Търпение и много радост с така чаканото истинско виждане.

# 77
  • Мнения: 220
и аз обмислям тази операция , много ме болят очите , висок астегматизъм , 4,5 диопър, постоянна работа с компютър също допринася за това,но нямам избор - това е. Много се радвам че попаднах  в тази тема,но аз търсех нещо по въпроса, не случайно съм тук. На 45 год. съм и мислех ,че това не е за мен. Нали вече чакам да ме хване другото невиждане.

какви са цените в Ден. Може да ми пишете и на лични.
Благодаря

# 78
  • Мнения: 397
Преди 10 години и аз си направих лазерна корекция на зрението /имах късогледство - 3,5 диоптър/ при проф.Гугучкова.
В началото след корекцията се възстановявах около 2 седмици докато ми се избистри съвсем зрението, дразнеше ме много дневната светлина, наблизо ми се разфокусираше, не можех да гледам ТВ, ходех постоянно със слънчеви очила, но всичко това продължи някъде както казах 2 седмици докато всичко оконателно се нормализира!
От тогава до ден днешен /да чукна на дърво!/ нямам никакви проблеми. Забравих какво е да носиш очила и лещи!
Радвам се, че се реших на тази интервенция и за нищо на света не съжалявам!
Успех на всички, на които им предстои!!!

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 63
Биби, при теб след две седмици ли  дойде избистрянето при виждането?
Мойта операция беше на 26.11.,/по метода "лейзик"/ днес ми е 4-ти ден след операцията.
Надалеч виждам горе.долу добре /мога да гледом тв и филми със субтитри/, но преди с очила или лещи виждах от по-надалеч. Може би имам остатъчен някакъм диоптер, или пък трябва да почакам още и с времето да се подобри положението.
Аз съм на 45, и затова знам, че ще ми трябват очила за наблизо /всъщност сега виждам по-лошо наблизо, отколкото надалече/. Точно поради тази причина си направих и операцията, за да махна мойте -3, и да ползвам очила само за наблизо. Това беше най-добрия вариянт при моя начин на живот - спортувам, ходим цялото семейство на ски и т.н.
Нямам търпение да отида на преглед след 10-тия ден, за да разбера какво ми е точно състоянието. На първия ден при прегледа след операцията доктора каза, че имам 70% от зрението си, но на мен това не ми е достатъчно. Искам поне 95%. Иначе - пак очила или лещи за надалеч и други очила за наблизо - губи се смисъла от операцията.
Все пак съм оптимист и се надявам всичко да е ок, защото тук четох за много доволни съфорумци с успешни операции и орлови погледи след това.
s_la, мисля, че твоя случай е подобен на моя, затова така подробно описах положението си.
Успех, каквото и да решиш!

# 80
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Полезна тема, аз се навивам от една година на тази операция, ама.... newsm09..... малко ме е страх. Довечера ще изчета темата, да не задавам излишно коментирани въпроси.

# 81
  • Мнения: 220
Дама пика,
Благодаря за написаното. Много се надявам да стане по-бързо възстановяването ти. Наистина  моят случай е подобен на твоя. Ще се радвам скоро да се похвалиш. Ще чакам с нетърпение този ден.
А колко струва операцията. Би ли споделила.

Исках да ти пиша на лични ,но кутията ти е пълна

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 63
Дама пика,
Благодаря за написаното. Много се надявам да стане по-бързо възстановяването ти. Наистина  моят случай е подобен на твоя. Ще се радвам скоро да се похвалиш. Ще чакам с нетърпение този ден.
А колко струва операцията. Би ли споделила.

Исках да ти пиша на лични ,но кутията ти е пълна
Съжалявам, ще си разчистя кутията.
Иначе операцията е 800 евро на око + изследванията и прегледите преди това  120 лева.
 Hug

# 83
  • Мнения: 6
Здравейте от много време следя темата имам намерение да  се положа на тази корекция но все не се решавам. Чета мнението и вече се реших.
Бихте ли ми препоръчали къде да отида на преглед за София.

# 84
  • Мнения: 96
Здравейте от много време следя темата имам намерение да  се положа на тази корекция но все не се решавам. Чета мнението и вече се реших.
Бихте ли ми препоръчали къде да отида на преглед за София.

За София клиника "Вижън"- 120 лв. платен прием след предварително записване.
http://lazervision.eu/

# 85
  • Мнения: 746
Аз съм много доволна от др.Кючуков от Ден.Цената на прегледа е същата.Успех.

# 86
  • Мнения: 6
Благодаря ще  си запиша час  и ще ви пиша за резултата

# 87
  • Мнения: 96
Благодаря ще  си запиша час  и ще ви пиша за резултата

Успех! Стискаме ти палци! Ще чакаме да споделиш как е минало при теб.

# 88
  • Мнения: 22
А може ли да се направи корекция ако деоптъра е +2 или -2 и къде в пловдив може да се направи.

# 89
  • Мнения: 6
Здравейте на всички прегледаха ме в понеделник в очна клиника "ВИЖЪН". При мен всичко е ок и мога да си на правя корекция.Прегледа продължи около 2.30ч. всички бяха много внимателни и грижеха за мен като в елитна европейска болница но най важното беше че ме успокоиха като ми обясниха че това е рутина операция няма никаква болка и възстановяването е бързо до една седмица.Определихме час след нова година на 07.01.Малко ме е страх вие какво ще кажете?

Общи условия

Активация на акаунт