За чаршафите, ама малко по-различен въпрос

  • 15 971
  • 266
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 380
Цитат
Кой пък каза, че са отживелица?!  #Crazy

Е как кой? Не каза ли ти че било останки от "онова" време и вманиачаване?

# 121
  • Мнения: 4 392
Цитат
Кой пък каза, че са отживелица?!  #Crazy

Е как кой? Не каза ли ти че било останки от "онова" време и вманиачаване?
Ами не. Не съм казала това, което ти си разбрала!
 LaughingНо нищо. Не си длъжна да помниш, какво съм казала.  Peace
Спорът не ми е цел. Лека вечер!  bouquet

# 122
  • Мнения: 4 380
Аз не помня такива неща. Има и по-важни работи за помнене. То си е написано. Grinning

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Аз не помня такива неща. Има и по-важни работи за помнене. То си е написано. Grinning
Пише, че са й на нея останки от онова време - преди да роди  Grinning

# 124
  • Мнения: 7 106
xenia , кел файда за отличната ти хигиена, като приказката и изказа ти е груб  Peace.
Не бива така, засягаш хора незаслужено и без да ги познаваш.
Възможно е ти да вършиш даста неща, които на друг могат да се сторят доста нехигиенични  Wink.

# 125
  • Мнения: 1 426
Моля, обяснете на мен, невежата, какво ви има на краката?
Ако миришат лошо и вмирисват единия край на чаршафа, трябва да вземете някакви мерки, защото в такъв случай вие и през деня сте неприятни за околните - тя, миризмата има навика да се рее наоколо, а не да се локализира на кожата на стъпалата ви, примерно...
Ако пък по краката ви пъплят някакви ужасни микроби - ами те няма ли да запъплят нагоре към някои дручи части на тялото ви?
Не разбирам защо един крак трябва да бъде обявен за по-нечист от една ръка, например?
Това вече съвсем като кастите при индийците взе да ми прилича...

# 126
  • Мнения: 1 426
А, и още един въпрос? Домашните ви котки или кучета не се ли намърдват нощем при вас в кревата?

# 127
  • Мнения: 1 426
И трети, надявам се последен въпрос към запенените чистници: казвате, че майките ни не са ни научили на хигиенни навици... Те, хигиенните навици не са ли в това да поддържаме себе си и домовете си чисти изцяло, а не на ивици?

# 128
  • Мнения: 599
Онзи ден се наложи да изчакам една майка с която излизаме в тях, докато облече отрочето. Нейната майка бродираше чаршафите, и това което ми направи впечатление беше, че ги бродира на много странно място - торбите в горния край, почти до ръба, а долният чаршав  в ъглите.
Зачудих се защо си прави този труд, и приятелката ми обясни после, че така си отбелязвали като се завиват, кое е откъм краката и кое откъм лицето. Един вид с бродираното само откъм краката  Rolling Eyes.
Което ме подсети, че когато бяхме студентки с моята най-добра приятелка бяхме в една квартира и тя по същеят начин, обаче с химикал си отбелязваше на чаршафа, с кой край си завива краката.

Вие отбелязвате ли си по накакъв начин или се завивате както падне?

На мен, честно казано до сега не ми е хрумвало, че ме е гнус от собствените ми крака, още повече че си лягам след задължителен душ, както и всички в къщи. Но дали не бъркам  Thinking, или да взема и аз иглата   Mr. Green.

 Shocked Shocked Shocked

# 129
  • Мнения: 488
Темата е уникална! Не съм се смяла така от седмици, благодаря ви  Joy

# 130
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Nevada, много смешно! Crazy За теб сигурно е нормално краката да се качват и на масата Thinking А знаеш ли колко е по-удобно да се ползват краката когато месиш тесто- много по-лесно е, пробвай ако не си Peace

# 131
  • Мнения: 1 895
Янита, you  made my day Grinning

# 132
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На мен, честно казано до сега не ми е хрумвало, че ме е гнус от собствените ми крака, още повече че си лягам след задължителен душ, както и всички в къщи. Но дали не бъркам  Thinking, или да взема и аз иглата   Mr. Green.

и аз така  Thinking

# 133
  • Мнения: 4 406
просто един странен навик, всички си ги имаме... както простирането по цветове например...
у дома всички си лягат прилежно изкъпани и не мисля за нужно надписването на чаршафите

# 134
  • Мнения: 7 106
Nevada, много смешно! Crazy За теб сигурно е нормално краката да се качват и на масата Thinking А знаеш ли колко е по-удобно да се ползват краката когато месиш тесто- много по-лесно е, пробвай ако не си Peace

Рени, може би забравяш факта, че краката и стъпалата в частност са ерогенна зона  Wink. Който си има за партньор Риба в къщи и се е интересувал по въпроса, знае.
Много хора биха припаднали само при мисълта (и аз включително  Sick), но има и такива, които с удоволствие стимулират тази зона с уста, език, ръце и както им хрумне. Просто разни хора-разни идеали, както е казал народа или който там  Peace.

Това е едно съвсем леко лирично отклонение, с което целя да покажа и една друга гледна точка, и се надявам темата да не излиза от добрия тон. Всеки си има своите странности, нека не го хулим заради това, защото и ние не сме умили зорите  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт