Още мъничко остана АВГУСТинчето да види свойта мама

  • 9 168
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 351
Аз искам да попитам бургаските мами, утре на каква тема ще е лекцията и срещатата нали е за 9 часа на спирката пред входа на Бургаския университет, правилно ли съм разбрала?


Аз съм с планово секцио, но ще не съм си избрала на 6 или на 7 август да е!

 Влез в По градове и там ела в Бургаската тема.... там се прави уговорката за утре... да правилно си рабрала  Peace

# 16
  • Мнения: 177
Arven, благодаря!
И аз горе-долу така ги броих и значи ми остават едни ританки само. Мисля да си взема и малко дрешки за вкъщи, че да си имаме чистички като се приберем. Ще взема някои, ама по-големички, че да му стават и за после.

Днес поработих навън на обекта ни, че мъжа имаше работа и кой както ме види - ооооо, корема ти май се е посмъкнал. Лекичко ми поизплашиха и следобед обиколих магазините, та да допълня "чантата". При нас искат и памперсови пелени за мен, лигнини, дрехи, шишенца, залъгалки...въобще подсещат ни за важните работи. Така като гледам "чантата" ми ще бъде огромна, а още не съм взела памперсите. В петък ще ходя на пазар за всичко оставащо и само се моля да остискаме до края на седмицата поне, а в понеделник съм на лекар и ще ме гледат за разкритие.

# 17
  • Мнения: 1 216
запис в сладката темичка!

# 18
  • Мнения: 1 380
Хайде и аз да се запиша. Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 443
Дими, честито креватче и скринче. Да си ги ползвате със здраве  Hug
А м/у другото и на мен днес ми взеха секрет (за първи път), ама то било много ужасно  Sick Доки вече два пъти ме е гледала за разкритие, но винаги толкова внимателно  Heart Eyes , а сега акушерката направо ме ръгна...сякаш съм някакво животно...много ме заболя  Crossing Arms

Блазе им на мамите с планово секцио. Отброяват вече дните, а ние ще си чакаме в неизвестност  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 546
то секциото и да е планирано, бебето не се знае дали няма да се появи по-рано  Laughing
стискайте ми палци утре да ми даде вече болничния, че нещо ми е много нервно.  Embarassed

# 21
  • Мнения: 138
мене ме е шубе от секцио, така че изобщо не им блазе на тези мами,
стискам си палци да си остана за нормално Praynig Praynig а и не ми остана кой знае колко да отброявам... Whistling Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 1 724
нали питахте за дата за планово секцио- аз съм за 01.08. Почти съм сигурна, че беба ще тръгне по-рано.
Ивченце, всичко е въпрос на късмет, понякога нормалното раждане е доста по-страшно. С банткото раждах 12 часа, до пълно разкритие и като ми сложиха епидуралната упойка ми идеше да нацелувам анестезиолога... да не ви плаша.

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Много сладка темичка, браво  bouquet!

Гера, аз бих избрала 7-ми - така става 07.08.07. - пък и 7 е щастливо и божествено число Peace.

Ние преди малко се върнахме от разходчица - качихме се до един манастир наблизо - ами горе си е по-прохладничко. Но снимки ще кача утре, че сега ме мързи...
Ядох само диня - нищо не ми се яде в тия жеги. Сега като че ли се заоблачи и подухна - а дано ни огрее и завали, че не е валяло вече близо два месеца - всичко изгоря Confused...

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мами връщам се от преглед в болницата.Беба е 100%-ва Mr. Green
Но тежи около 3 кг вече- Crazyдоки спомена и за секцио ако стане много голяма,но това ще се реши накрая.
Ето снимки от морето на голямата къщичка на беба.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3408624
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3408625
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3408626

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Меги, къщата на беба е много сладка Hug!
А сте уловили приказно зеления цвят на морето Peace.

# 26
  • Мнения: 223
Само да се отчета, че съм тук! Аз нали съм си заплюла дата след 23-ти, ама....
Ей, мами, стига сме бързали, беееееееее! Особено Екатерина - нали сме с един термин. Защо бързаш, душице. Имаме още да си стискаме бебоците. Верно, че и моят е едър, но поне да мине 37-ма. Или пък това за седмиците си го измислям, защото ме е страх.
Освен това имам запек и не знам какво да правя. То в мен е вече като бетонно блокче - контракции, бебок и т.н. Даже от тежест реших, че ми изтичат  водите, ама то май е течение (откъде се взе?????) Не е много - така капки, капки? Имате ли такъв случай (освен Ади)?
Много пазарувате. А горкото Тиги и нейното бебе нищо не са купили. Обаче в Шумен майка ми е направила детска стая - легло, чаршафи, щори, боядисване...Готови са за гости бабите!
Ей, беличка, браво! Аз бях сигурна, че няма да си първа, ама се разстроих, че мина през тази тевога!  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
Меги снимките са прекрасни и къщичката наистина е голяма Simple Smile
Екатеринче мерси мила!  Hug
НА мен много ми олекна като ми каза днес доки ,че бебо няма да устиска да седи вътре до термина Simple Smile Аз му казвам ми по добре даже и в началото на август да е още по добре Simple Smile а той защо та защо Mr. Green МИ казах му тежко ми еееееееееее бе човек  Mr. Green а и искам да си го вида този разбойник вече!  Heart EyesНо да видим уж по рано казва ама никой не знае как ще е дефакто!  PeaceЗавиждам на мамите които поне знаят датата в която ще си гушнат бебетата Simple Smile а за секцио не искам и да си помислям! Аааа.......... доки ми каза,че ако беб реши да излиза да не е по рано от 24.07./ 25.07.  Simple Smile
Моя сега се хвана да сглобява Simple Smile тръгна т скринчето и да видим кога ще стигне и до легълцето:)
а за матрака на Магнифлекс наистина е много хубав! Flutter
Тиги и аз съм с течение не е  много силно но понякога ее........ ooooh! бяло и гъсто! А преди няколко дни като ставах така ми се стече нещо безцветно прозрачно и лепкаво  че до днес се чудя какво ли беше а забравих да кажа на доки Rolling Eyes
Сутринта като станах да пишкам пък имаше едно малко парченце много гъсто и сиво- бяло /как го обясних само/ на гащите и не знам дали е течение Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 998
mari_eta, на мъжо също 7 му харесва повече, но прочетох разни сайтове за нумерологияи за да се изчисли лияното число се събират датата, месеца и годината, а само рожденната дата не значи нищо, та за това аз съм за 6 август, но ще видим имаме още време  Laughing

Тиги и аз имам от време на време такива течения.

# 29
  • Мнения: 3 595
Е страхотна нова темичка  bouquet  bouquet  bouquet Браво момичета наистина е много подредена!
Аз съм планово секцио за 16.08 Майчин Дом - Варна

Муна
какво падане, какви наранявания, какви 5 лева?  Shocked Добре ли си сега? А историята с царевицата е веднъж hahaha Аз съм същата напоследък  Joy
Марти бързо оздравяване на Дани  Heart Eyes

Много се радвам, че стихчето ви е харесало. Аз пак се просълзих като се присетих Blush
Плановото раждане не е много за завиждане, ако имах избор щях да си изчакам бебчето. Така знаеш кога е притесняваш се да не тръгне по-рано, че е опасно  Rolling Eyes
Меги много и е хубава къщичката  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт