Още мъничко остана АВГУСТинчето да види свойта мама

  • 9 191
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 388
Привет мами!   bouquet

Аз реших да си поспя днес повечко, че утре ме чака натоварен ден, ама малко след 10 един клиент ме събуди по телефона и се наложи да стана  Outta Joint
Ментина, аз докато се надигна да сервивам бисквитките и то обяд станало  Whistling
Франи, много гадна случка. Добре, че всичко се е разминало и всички сте добре, а ти и бебчо също  Crazy
Рожденика е голям сладур, твоето синче, Мариета също  Peace Такива слабички хубави деца. Тук като ги гледам все по-затлъстели стават децата, трябва много да внимавам с нашето, че съвсем се побъркаха с тези системи за хранене  Rolling Eyes

WalStef, много мило ми стана от постинга ти  Hug

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 12:37 от Sonita

# 76
  • Мнения: 107
....Ицо отиде да си пуска овърдрафт!!!!

Лошото е, че моят договор за овърдрафта приключва средата на август и няма да искат да ми го предоговорят, защото съм по майчинство. Въобщеееее, готиноооооо.

Гитка ами твоя не може ли той да си пусне?

# 77
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте пак  Hug
Прибрах си детето от майкини и пак сме си комплект  Grinning Сега си подрежда украсите в стаята /разбирайте дребни играчки/, че вчера му ги разбутах докато чистех. Всичко трябва да му е на показ, рисунките си ги сменя периодично  Mr. Green

Ментина, аз докато се надигна да сервивам бисквитките и то обяд станало  Whistling
А аз на теб разчитах  Grinning Тумбаците останах без закуска   Mr. Green  Hug

Каке, все на красиви места ходите - това откъде е?

Поли НОИ пращаха до преди 3 години справки на хартия. На справката от 2004-та на първа страница долу пише ПИК - 9 цифри и 1 буква е при мен.

Иви, благодаря че ме подсети   bouquet - мисля, че някъде в нас пазих тези листи.

# 78
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сонитка, благодаря за комплиментите, ама понякога неговата злодоядост ми идва в повече Confused...но и аз така се успокоявам - по-добре слаб и здрав, отколкото дебел и болен Peace.

Каке
, Петропавловския манастир до Лясковец  - на един хвърлей място ни е, а нощем си го гледам осветен от прозореца на спалнята Flutter...

# 79
  • вкъщи
  • Мнения: 2 463
зна4и за юни да не 4акам по4ти никакви пари.аз имам към 10 дни болни4ни.ужас,в момента така сме я закъсали,а колко разходи предстоят...не ми се мисли.тая тъпа система ни разказва играта,а и като ги анм наште на работа колко са смотани,сто процента нещо ще объркат,и още пове4е ще 4акам.
у нас е лудница,но на мен ми е много смотано и заспало,ще взема да полегна малко.теди баба и я взе до утре,така ,4е по4ивка...

# 80
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Сонитка, благодаря за комплиментите, ама понякога неговата злодоядост ми идва в повече Confused...но и аз така се успокоявам - по-добре слаб и здрав, отколкото дебел и болен Peace.

С това няма как да не се съглася, нали и аз щиглец си отглеждам вкъщи  Peace Бабите му като го заокайват винаги това им казвам - нали е здрав и жизнен, какво повече искате  Peace

# 81
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аха, не се сеща по цял ден за ядене, а аз вече отдавна се научих да не моля...в събота майка ми такива погледи убийствени ми хвърляше "Следобедна закуска няма ли да му правиш на това дете Close?" - пък аз - като огладнее, сам ще поиска Wink.

# 82
  • Мнения: 3 595
Марианамама ако закъсенят повече от месец винаги можеш да си провериш в нета или да им звъннеш има телефони и да питаш дали няма някакъв проблем  Peace При нас забавиха болничен на единия ни служител и им звънях да питам. Нещо не били разбрали незнам си какво си, изяснихме се по телефона и му преведоха парите до седмица. Освен това те може и 1 седмица след като се подадат да ги изплатят, но макс срок им е един месец.  Peace

Боже свекърва ми е същата, не съм и готвела, не съм я хранела, гладна съм я държала  ooooh! Добре, че рядко се сеща за нас  Whistling

# 83
  • Мнения: 82
Здравейте момичета!
Те бабите и в частност свекървите все си мислят,че синовете и внуците им гладуват и че ние не можем да готвим.Моята всеки път отбелязва това!
Франи,отиди да ти леят куршум,не е хубаво това че така си се уплашила,а и след като ти е ударена главата защо не отиде на лекар?И аз съм ЗА да кажеш на мъжа си и да не му спестяваш!ото и моето по мои изчисления ще е в близките дати!
Иви,като гледам кога ти е секциото,може да се засечем в майчин дом,щото и моето ще е в близките дати по мои изчисления!

# 84
  • София
  • Мнения: 430
Аз пак наминавам като фурия да ви поздравя и да кажа, че още нямам нет в новия дом, но до няколко дни и това ще стане.
димяни: Звънях ти мила да ти благодаря за услугата, имам наистина да те черпя много! Имаме си тв вече и сме щастливи, че информационното затъмнение приключи   bouquet

сиренна: Моята свекърва е готина в това отношение, казва "за какво ти е тая печка, кой готви в днешно време, навън си хапвайте, какво ще готвиш, какво ще миеш после.."  Laughing

Целувам ви пак, никой още не е родил, което е хубаво  bowuu

# 85
  • Мнения: 3 388
сиренна: Моята свекърва е готина в това отношение, казва "за какво ти е тая печка, кой готви в днешно време, навън си хапвайте, какво ще готвиш, какво ще миеш после.."  Laughing

 Joy

Moята пък все за манджи говори. Даже ми подари един огромен кашон с комплект тенджери от най-различен калибър. Те все не стигат нали знаете, едната за пастата, другата за соса, после пак за пастата  Laughing  Италианска му мамина  Mr. Green
Аз по-голяма вместимост на тенджерите имам, отколкото на цялата си къща  Joy

# 86
  • Мнения: 182
Енти , къде я намери тази свекърва? Повечето наистина мислят, че синовете и внуците им гладуват, ама тя и майка ми е такава. Преди две години така ми охраниха детето, че приличаше на плондерче, така се притесних, че ще си остане така, все пак е момиченце, но сега се втали пак  - пък и ние все пак сме тинейджъри вече.
Аз днес бях за последно на консултация при наблюдаващия ми доктор, а другата седмица живот и здраве влизам в болницата в МД. Rolling Eyes Нещо взех да се спичам, че по следващата седмица, ще ми е евентуално секциото.Днес последната новина е че сме се обърнали с главата на долу /бяхме напречно/, голяма акробатика голямо чудо  #Crazy, от къде намира толкова място.   33uu с моя тесен таз. На кг. сме около 2 700 и ми е притеснено дали за 2 седмици, ще станем поне 3 кг., че ми се вижда мъничко. А бе вече взех да се притеснявам  Whistling

# 87
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Аз днес бях за последно на консултация при наблюдаващия ми доктор, а другата седмица живот и здраве влизам в болницата в МД. Rolling Eyes Нещо взех да се спичам, че по следващата седмица, ще ми е евентуално секциото.

Marsidi, май ти ще откриеш сезона при нас  Wink Peace

Мираватан, се изгуби нещо  Thinking

# 88
  • Мнения: 82
Да бе Мира я няма!
Енти,благородно ти завиждам за свекървата!!!

# 89
  • Мнения: 177
Ех, тия свекърви....аз съм щастлива че сега в сезона се виждаме много рядко. Ама докато живеехме при тях беше ужас. Така се притеснявах, защото тя е МАНИАЧКА на тема храна. Глътнала си бях граматиката и изпадах в нервни кризи всеки път, когато трябва да готвя. Все имаше поуки, правила, забележки и подигравки. Ужасно беше! Като се изнесохме мъжа ми каза "ама мило, ти готвиш страхотно! Как така изведнъж?" Какво да му обеснявам. Тя работи до 12 часа и всеки ден се готви нова манджа, десерти, лиготийки. И двамата с мъжа ми качихме за нула време. Аман от домакини маниачки. Особено тия дето са само на теория.

Енти, блазе ти! Модерна жена!

Общи условия

Активация на акаунт