Още мъничко остана АВГУСТинчето да види свойта мама

  • 9 223
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 138
marsidi, ще качите  и още как, ние за последните 2 седмици от 2200г. станахме 3000г., чак ме хвана шубето мене, ако тоз моя юнак с такава скорост продължава, до термина колко ли ще стане newsm09

# 91
  • Мнения: 524
Здравейте!
Коремчето ми ниско долу е станало много меко ама много, и сякаш нещо се е отлепило такова усещане имам-на какво ли се дължи newsm78 ,може ли бебка да се е обърнала (дано да не е ,защото е главичнно) оффффф

# 92
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
теди и аз имах такова усещане и бебо наистина се беше обърнал.но аз го усетих като си премести главата от там,като много силно движение и отлепяне.дано при теб не е това,но ако не си усетила сигурно не е.

# 93
  • Мнения: 524
Най страното е ,че вместо да слиза надолу го усещам високо горе (повече от преди) направо незнам аз сам привърженик на нормалното раждане , но ако се е обърнала и се наложи секцио незнам как ще го преживея  Cry В петък сме на ЖК дано всичко е ок

# 94
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
преживява се Sadсвикнах сякаш с мисълта.
и аз много искам нормално да родя,ама беб4о не се е обърнал още,дано го направи,има време........

# 95
  • София
  • Мнения: 5 762
WalStef мерси мила за пож Hug  bouquetеланията! И да ти е жива и здрава малката кукличка! Heart Eyes  bouquet
baby_ily  нашия матрак е с размери 120/60 и е 99 лв! Взехме си го от магазина на Дибо а по големия разнер е 129 лв. Peace не знам какъв е точно пълнежа но знам че е много хъбав!:)
Легълце,скрин Simple Smile всичко вече е сглобено и най-важното не мирише!
Сега ви оставям че съм на зъболекар пак Rolling Eyes а и от сутринта съм с контракцийки на 30/40 мин болезнени и не знам Confused и снощи си имах ама то май от прегледа ми стана така! Cry
Лек ден ан всички и до по късничко! Hug
Енти радвам се че си доволна! Flutter

# 96
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
....Ицо отиде да си пуска овърдрафт!!!!

Лошото е, че моят договор за овърдрафта приключва средата на август и няма да искат да ми го предоговорят, защото съм по майчинство. Въобщеееее, готиноооооо.

Гитка ами твоя не може ли той да си пусне?

На него заплатата му я дават на ръка, т.е. с банки си няма работа. Изкара си карта, колкото да има къде да му превеждат болничните, че откакто съм бременна, той излизаше заради Танти. Няма коя банка да му го даде.

# 97
  • Мнения: 4 546
амбулаторната карта заверявахте ли я при джипито? на мен днес ми дадоха болничния без да е заверена, ама да не вземат да ме върнат от болницата  Crazy
моето бебе още си е напречно, въпреки че тази от ЖК ми го води седалищно.
това с парите наистина е много кофти. ние имаме доста голяма вноска за заем, а банката не пита защо нямаш пари  Confused не ми се мисли как ще се оправяме. ooooh!

# 98
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Аз взех, че дремнах половин час, но хия не трябваше да го правя, че има да се блещя довечера  ooooh! Така и така заспивам много трудно, тази нощ ще бъде ужас  Banghead

Димяни, като можеш - пусни снимки и ние да изплакнем очи с леглото и скринчето  Peace
Херелина - за амбулаторната карта - не съм я заверявала при личния си лекар  Peace Вписаха ми болничния в нея без проблем.

# 99
  • Мнения: 564
Здравейте момичета   bouquet!!!
Аз от както се завърнах от болницата гледам повече да си лежа и дори до компютара не стигам Simple Smile но какво да се прави, иска ми се бебо да стане поне 3 килца....
Надявам се всички да сте добре  Hug
Гита, не е ли време за тебе? Твоята малка мързеланка...Ехх и моя да беше така...Аз пак съм с леки контракции, стягам чантата за болницата (дано не я ползвам скоро  Praynig) Днес ще ми донесат легълцето, дрешки...За съжаление почти нищо не съм му избрала аз на бебока  Confused, ама нали трябва да го "мътя"  Joy сега най-усилено, та само лежа и ям  ooooh!

# 100
  • Мнения: 3 388
Аз утре съм на док, да видим какво ще каже. Ще я видим тази шийка/ дано да не се скъсява наистина/ и бебо накъде са, че след посещението в бърза помощ и док е притеснен. Ако пак върви големичък, ще ме пращат в болницата на ехо, за да решаваме начина на раждане! Ако решат да ми правят секцио / което тук мноооого рядко решават прости ей така и по-скоро ще те оставят да се мъчиш до последно/ направо не знам  ooooh! Отчет очаквайте най-вероятно вдругиден, тъй като прегледа ми е късно вечерта. А преди това ще използвам случая за малко шопинг  Party

# 101
  • Мнения: 138
беличка, сладурано, стискай там краци, преди мене не ти давам да родиш smile3513 smile3532
лелеее, тия вампирлъци от лабораторията 3 колби напълниха с моята кръвчица smile3508, но поне съм доволна че повече и капчица няма да им дам, това беше - пуснато е всичко!
за амбулаторната карта питаше някой - аз като си я купих и личната ми удари подпис и печат и така отидох да ми пишат болничния, че те от ЖК-то си ме бяха предупредили да е заверена от личната! Naughty

# 102
  • Мнения: 829
здравейте, мамета! темата е чудесна!!! браво на майстора!   bouquet
за инфото на 1ва страница: аз ще раждам в 1АГ "Св. София" (Тина Киркова).

вчера и при нас имаше малка дискотека в корема - такова наместване не съм виждала цяла бременност! то не стърчаха лакти, може и колена да бяха, мести се насам-натам, целият корем танцуваше туист поне 1 час!!! интересно ми е какво беше това чудо!!

ние утре очакваме мебелите за детската стая, където ще местим баткото! Димияни, честити придобивки!  Grinning дано мине без проблеми и да не нацапат много майсторите, че нямам сили да чистя! изобщо в тая жега едвам деяня! краката ми се уморяват много бързо, все гледам да полегна, а Мартин иска занимавки... представям си първия месец в новия състав какъв цирк ще бъдем, не знам откъде ще го подхващаме - кога бебето, кога баткото, кога почивка???

все се надявам беба да почака поне още седмица, та да си почина малко след чистенето, подреждането, гладенето... дано  Praynig
Беличка, ти си мъти спокойно, с другото може и някой да те отмени (ако се наложи), но бебко е най-важен сега.
Сонита, успех на прегледа!
Франи, наистина разказът ти е като филм на ужасите! Хубаво, че сте добре!

и последно, не знам как го правите, но изписвате една тема за има-няма 2-3 дена!!! няма насмогване и това си е  Crazy

# 103
  • Мнения: 116
здравейте, мамета! темата е чудесна!!! браво на майстора!   bouquet
................
и последно, не знам как го правите, но изписвате една тема за има-няма 2-3 дена!!! няма насмогване и това си е  Crazy
Ам ... как, едни бъбривки сме се събралиииии ...  Grinning
сладурани  Hug

# 104
  • Варна
  • Мнения: 443
Четох в една книга вчера , че преждевременно раждане ( в смисъл 3-4 седмици преди термин) може да се получи и в следствие на голям плод  Mr. Green Сонитка, може би е голям бебока и затова започва отварянето/скъсяването на шийката. Моята преди 2 седмици беше 1,5 см.

Общи условия

Активация на акаунт