ЯНУАРЧЕТО расте в мама, трети месец вече си минава !

  • 11 925
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Добро утро!
Коконка и Валя, супер новини  Hug Случихте на лекари за прегледа, въпреки притесненията  Laughing
tara5, аз също знам че в началото на бременността е нормално поддържането на подобна температура.
nivear, освен дето ставам по 2-3 пъти заради Мони, ставам си и до тоалетната по няколко пъти или да пия вода също.
Илияна, добре дошла отново след почивката  Laughing

Хубав ден момичета!

# 16
  • Мнения: 851
Добро утро момичета  Hug
Алекс, страхотно си я оформила темичката - супер си  Hug А и заглавието на Усмивчица е супер  Hug
Коконка, New Valia - чудесни новини  Hug
tara5: Мила, напълно нормално е да поддържаш температура малко над 37. Това се дължи на повишения прогестерон в организма на бременната  Grinning По принцип след третия месец леко спада, но пак остава по-висока от обичайната  Hug
Желая хубав ден на всички  и много усмивки  Hug

# 17
  • Мнения: 719
Добро утро и от мен, момичета!
Да се разпиша и аз в новата темичка, страхотна е както винаги!  bouquet
Аз от няколко дена не съм писала, че вкъщи почнахме ремонт и всякакъв вид техника е изключена, всичко е на различно място и направо не мога да си намеря нищо Shocked Добре че поне баткото е на село и не ми е грижа сега.
Тая седмица мисля да ида и аз на частно да си видя бебока, защото вече нямам търпение и ако чакам на тея от ЗД направо ще полудея. Пък дано и аз тогава мога да се похваля със снимка. Whistling
Желая ви хубав и прохладен ден на всички Hug Hug Hug

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Добро утро, момичета.
Ето ме и мен в новата тема.
Тази вечер съм на преглед. Аз не се надявам да видя много, че моят доктор обича повечко той да се взира, а на мен не оставя да гледам...
Коконка, New Valia прегледите са минали чудесно.

Усмихнат ден на всички.

# 19
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Добър ден и от мен и честита нова темичка!
Вчера се занимавах само с доктори - баткото е болен и че ще си стоим в къщи.
Чаках близо два часа с него, за да ми вземат кръв за изследвания по ЗК  Close

А вечерта го водих  на зъболекар  и може да се похвали с първата си пломба... държа се мъжки Simple Smile
Лек ден от нас!

# 20
  • Мнения: 332
  Здравейте и от мен момичета  Hug Хайде и аз да се включа в януарските бебета,та гледам ,че на 29.01 няма никой  Laughing  newsm51  Ами с втора бременност съм и термина ми е на 29.01.08  smile3504
 Лека бременност от мен на всички мамита  Two Hearts

# 21
  • София
  • Мнения: 1 546
Пак стана Добър ден докато ви прочета  Laughing
Аз малко ( да не кажа много  Embarassed) съм заспала и ми е малко трудничко. Вие как сте момичета? Боже, права заспивам а сега на тоя стол само дето не мога да легна на него. Мислех да си поработя малко ама едвам стоя ви казвам. Confused утре сутринта съм на консултация и ще видя какво ще правя. Не мога да издържам така направо.А главата как ми се мотаее.. ooooh! Таткото сега го няма тази седмица и Алекс спи при мен на спалнята и поне сега не ставам да го завивам, че то с моите ставания и заради него си стават 5-6 и повече даже. Whistling Най-вероятно ще си оставам в къщи поне докато ми мине сънливостта.
Това е. Пожелавам ви лек ден и дано наистина се разхлади,че полата ми е все по главата за да се проветрявам. Embarassed Mr. Green

# 22
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен в новата темичка, чудесна е!
Мама Тони, добре дошла в нашия голяяяям отбор от сладурски януарски мами!
  bouquet
Лек и прохладен ден от мен!

# 23
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен в новата ни темичка, да ни е честита!
Аз повече чета, по рядко пиша, но се радвам на всички Ви, желая лек ден и само усмивки!  bouquet

# 24
  • Мнения: 30
Хайде и аз да се запиша в новата ни темичка!
Браво на Алекс и на Усмивка!
Добре дошла, mama_tony , лека бременност и прекрасно ЯНУАРЧЕ ти желая   bouquet.
Аз днес нещо не се чувствам добре. От време на време ме понаболява (или тежи, не мога да определя) коремът ниско долу и се притеснявам. Междувпрочем така ми натежава и като спя по гръб. Кажете, на вас случва ли ви се подбно нещо?

# 25
  • Троян
  • Мнения: 141
Здравейте мами!И аз нощем ставам поне 2-3 пъти до тоалетна,а на всичкото отгоре имам проблем и със съня.До преди 3 седмици не можех да отлепя глава от калъфката,а сега вечер заспивам към1-2 часа и в 8 сутринта съм се наспала.Иска ми се сега да си поспивам повечко че после няма да има кой да ме остави 1countingsheep

# 26
  • Мнения: 135
Ле-ле предишната темичка я изпуснах, затова сега бързам да се запиша още в началото, че да не я изпишете и нея  Laughing

В понеделник  ходих за пръв път и на частния си доктор. Всичко е наред с бебето! Малко се стреснах, обаче, за това, че ми каза за сега да не мисля за амниоцентеза (а аз само за това си мисля, защото се наплаших от 2-3 случая около мен). Каза ми, че след двете ми секцио амниоцентезата била доста рискова от техническа гледна точка. Препоръча биохимичен скрининг и мно-о-ого подробен УЗ преглед в 16 седмица и след като видим резултатите да решим. Ще го послушам.

tara5, и аз съм с температура 37 и очите ми постоянно парят, но това не ме притеснява. Знам, че е нормално.

seaflower, имах много проблеми с болки в кръста при първата си бременност. Последните 2 месеца направо не можех да ходя, да не говорим като трябваше да се качвам на някои съоръжения за прегледи  cry  А и бебето беше с много голяма глава и допълнително ми притискаше някакви нерви в таза - направо си бях инвалид. Затова пък при втората бременност нямах изобщо такива проблеми, може би чак последните дни и малко след раждането. Дано и сега да нямам!

mama tony, добре дошла!!!

А кой щеше да пише дисертация? Успех! Аз писах предния път, но я защитих чак, когато дъщеря ми стана на три години, та и тя вече разбираше за какво става дума и си "пишеше" нейна си дисертация  Laughing Laughing Laughing

Приятен и успешен ден пожелавам на всички ви!!!
И се извинявам за толкова дългия постинг  Embarassed

# 27
  • Мнения: 377
Привет мамчета!
Как сте днес?
Да докладвам за резултатите от ФМ от снощи - беше много вълнуващо и всичко е наред! Бях при доктор Марков от Фемина и съм много доволна - много е внимателен и подробен в обясненията.
Моето бебче продължава да върви с една седмица по-голямо и е CRL 6.4 см. Има си по 5 пръстчета на ръчичките и краченцата, оформени са двете полукълба на мозъка, бъбреците функционират и вече може да гълта. Вратната гънка е 1.1, вече има костици в носа и май е момиченце (доктора каза, че е почти убеден, но на 100% ще каже на следващата ФМ началото на септември)! Качих и малко снимки в албумчето.
Приятен ден  на всички!

# 28
  • Мнения: 3
zdr.i ot nas.4estita nova temi4ka.Nie sme dobre,4akam s netarpenie da doide 16 da idem i nie na pregled da vidim bebo.Ina4e za BHS nie 6te pravim zadaljitelno no o6te ne sme re6ili kade.Ami tova e za sega.

# 29
Здравейте и от мен в тази чудна, чисто нова темичка  smile3525...Я да ви пиитам аз, след коя ГС се влиза в четвърти месец всъщност, че вече се обърках?

Общи условия

Активация на акаунт