Давате ли нещо на децата си за подсилване на имунната система?

  • 61 689
  • 144
  •   1
Отговори
# 120
привет на вс.мами,детето ми е на 3,8м. и миналата година пи респивакс,но нямаше очаквания резултат.тази година реших да пробвам с имунобор и започнах от вчера,но не е написано колко време може да се пие,трябва ли да се прави почивка и др. подробности,ще  очаквам мнения Rolling Eyes                                                             

# 121
  • Мнения: 524
Пише, пише, пие се 3 месеца, по 1 капсулка на ден. После почивка, но не знам колко.

# 122
мерси мн.,за 1 капсула знам,но за 3-та м -не,сигурно е така,защото нямах бележчица в кутийката. Sick някой я е спестил

# 123
  • Мнения: 524
А, може и така да е станало, и на мен ми се е случвало да няма листовка, но не съобразих.

# 124
Уважаеми мами, нека говорим за имуностимулатори ! Те не трябва да се бъркат с хранителните добавки. Някои от тях сигурно имат ефект, но те не преминават през същия контрол както тези, кото са регистрирани като лекарства. Лекарството не значи химия, а нещо , което преминава серия тестове, за да се докаже ,че то наистина има даден ефект, трябва да се пие в указаната дозировка и евентуално са възможни странични реакции(също посочени). Тези неща се контролират и от държавни комисии и инспекции и ако има нещо невярно - то лекарството се изтегля от аптеките.
При хранителните добавки няма такъв контрол - там освен "честната дума" на производителя няма гаранция за съдържанието, за ефекта, за възможните странични реакции, за възможно алергизиране, за най-подходяща доза и т.н. Замислете се, това,че не пише нещо , не означава че го няма, както и обратното - пише ,че действа по определен начин - на дали това е така.
С написаното дотук нямам за цел да кажа,че хранителните добавки са боклуци, може и да има добри  сред тях. Аз лично съм склонна да вярвам само на проверени неща, които да подлежат на контрол и в дългосрочен план.
Моят син пие Бронховаксом от 4 години и всяка зима минаваме с леки настинки, тук там хреми. Антибиотици от три години не е пил. Само,че Бронховаксома е лекарство, проверено, одобрено и с високо качество.Това не го прави "химия", макар,че щом не боледуваме - няма значение
С пожелание за повече здраве и усмивки за децата и техните мами  bouquet

# 125
  • Мнения: 3 410
 Peace И аз съм за качествените имуномодулатори!

# 126
  • Мнения: 1 883
Peace И аз съм за качествените имуномодулатори!
И кои са те?

# 127
  • Мнения: 3 410
Ами много са, не очаквайте да ви конкретизирам, просто всеки си избира продукт след като си направи проучването на фирмата производител и се посъветва с други които са го използвали. Аз лично предпочитам пчелни продукти, чеснови таблетки, ехинацея, алое  bouquet

# 128
Предполагам всеки ще каже от какво е доволен Grinning
Аз съм доволна от ефекта на Бронховаксом при моя син. Бронховаксома е регистриран като лекарство, швейцарски е и още в началото ми се стори добро средство. Сега съм убедена в качеството му, но все пак го пием от 4 години.

# 129
  • Мнения: 1 089
Не, не давам. Само на есен противогрипна ваксина слагаме и това е.

# 130
  • Мнения: 1 883
Ами много са, не очаквайте да ви конкретизирам, просто всеки си избира продукт след като си направи проучването на фирмата производител и се посъветва с други които са го използвали. Аз лично предпочитам пчелни продукти, чеснови таблетки, ехинацея, алое  bouquet
Това са продекти на ФЛП ли?

# 131
  • Мнения: 3 410
Използвала съм и на други производители, но от 4 години само на ФЛП, не защото няма други добри добавки, но не виджам защо ако съм доволна да ги сменям  bouquet

# 132
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Днес купих Имунокинд. Ще го давам по схема с Есберитокс и Осцилококцинум.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Пие Бронховаксом по схема. В момента пие Ескимо Кидс.

# 134
  • София
  • Мнения: 460
От 1 септември пи 10 дни Бронховаксом. Сега редуваме Мултисаностол и пчелно млечице.

Общи условия

Активация на акаунт