Кухнята - колко ви струва?

  • 26 165
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Преди десетина дена си поръчахме кухнята-МДФ,механизъм за бутилки,но по-широк и други неща могат да се слагат,аспиратор,успокоители за шкафчетата-3550 лв,от които 200 лв са за монтаж и 100 лв транспорт.Мивката и смесителя още не сме си избрали,не са включени в цената,както и дозатор за веро-109 лв струва.
За хладилник,фурна и плот за вграждане,миална и пералня-около 4000 лв.Само миалната е CANDY,всичко друго е Електролукс.
Микровълнова имам,купих си хлебопекарна-199 лв.Имам си и робот.

# 16
  • Мнения: 544
На мен за кухня с размери 5.2 ми дадоха цена 3000лв за МДФ, малко ми се струва. Фирмата е русенска-Евродом, чува ли ли сте нещо за нея, много ми е съмнителна цената Rolling Eyes

# 17
На мен за кухня с размери 5.2 ми дадоха цена 3000лв за МДФ, малко ми се струва. Фирмата е русенска-Евродом, чува ли ли сте нещо за нея, много ми е съмнителна цената Rolling Eyes
Абсолютно си права за цената, това е невъзможно ама невъзможно евтино нещо не ми е ок тая оферта сериозно ти казвам Shocked newsm78

# 18
  • Мнения: 544
Mimi Li съвсем ме притесни Sad Не съм я поръчала още , но на нея се спрях, понеже я видях готова и ми хареса.И все си мисля, че понеже фирмата е малка и за това цените им са толкова ниски, пък как е същност... Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 187
Може би е добре да уточнявате за какво се отнася цената:
- МДФ лакиран с цветен/бял полиуретанов лак
- МДФ с естествен фурнир (лакиран с безцветен лак)
- какъв точно е фурнира - бук, дъб или друг екзотичен дървесен вид
- МДФ рамка с пълнеж
- МДФ с РVС фолио (мембранно пресован)
- само вратичките/челата на чекмеджетата ли ще са от МДФ или всички видими (лицеви) детайли (напр. крайните страници, откритите рафтове, дъната на горния ред шкафове и т.н.)

# 20
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Кухнята ми ще е на буквата П   2,20-3,10-1,70;  ПДЧ, с мивка, смесител с чупеща керамична глава, вграден отцедник за чинии и чаши, вградено кошче за боклук, джоли, последния от шкафовете става на  маса с падащи плотове, фурна за вграждане Candy, двойка газови котлони Conegliano, аспиратор Conegliano, съдомиялна Midea  всичко за 3 575лв Ще е готова след няколко месеца,(правим ремонт и обзавеждаме целия апартамент, затова срока на изработка е по-дълъг), ще пусна снимки.
Моята в последствие се оказа по-скъпа, но ти избиваш рибата като цена Shocked Супер малко пари newsm78


Имам подписан договор за обзавеждането на целия апартамент 6 800лв с монтаж;(спалня, детска, холна секция, портманто)- тук темата е само за кухнята. При неизпълнение на нещо от договора ще ги гоня като фашисти. И ако ми искат повече пари могат да ми цункат д..

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Шкафовете са ми с МДФ вратички-постформинг,корпус ПДЧ+мивка и батерия Бланко,кош за отпадъци,2 вагонетки,2 шкафа с механизъм като вагонетка/тъпо решение/-6000 лв.
Уреди-фурна-1800
котлони-1000
Абсорбатор-860
Съдомиялна 1100
хладилник-1100
Микровълнова-400
маса-200
столове-600
Общо към 13 000 лв.Кухнята е D&C,поръчахме я в Платан.

# 22
  • Мнения: 46 522
Мебелите- ПДЧ. 2.70 м. + барплот - 855 лв.
Уредите -  абсорбатор 200 лв., печка 400 лв., микровълнова и хладилник не помня, стари са ни, да кажем общо 700 лв.
Екстрите - аксесоари - осветление, мивки, плотове, механизми и т.н.: мивка 72 лв., осветление 45 лв., аксесоари 20 лв., плот 250 лв. (150 лв. е, но от фирманата не ни приспаднаха цената  на техния, който не харесахме  Tired)


Общо 2275 лв.

# 23
Мебелите- ПДЧ. 2.70 м. + барплот - 855 лв.
Уредите -  абсорбатор 200 лв., печка 400 лв., микровълнова и хладилник не помня, стари са ни, да кажем общо 700 лв.
Екстрите - аксесоари - осветление, мивки, плотове, механизми и т.н.: мивка 72 лв., осветление 45 лв., аксесоари 20 лв., плот 250 лв. (150 лв. е, но от фирманата не ни приспаднаха цената  на техния, който не харесахме  Tired)


Общо 2275 лв.

От къде я намери тая мивка и колко е голяма newsm78

# 24
Mimi Li съвсем ме притесни Sad Не съм я поръчала още , но на нея се спрях, понеже я видях готова и ми хареса.И все си мисля, че понеже фирмата е малка и за това цените им са толкова ниски, пък как е същност... Rolling Eyes

Доколкото разбирам кухнята, която си видяла е мостра? Това до някъде може да обясни нещата, но newsm78 Попитай дали не са вносители или генерални представители на материали- МДФ или ПДЧ, защото това може да е другото логично обяснение за цената newsm78

# 25
Може би е добре да уточнявате за какво се отнася цената:
- МДФ лакиран с цветен/бял полиуретанов лак
- МДФ с естествен фурнир (лакиран с безцветен лак)
- какъв точно е фурнира - бук, дъб или друг екзотичен дървесен вид
- МДФ рамка с пълнеж
- МДФ с РVС фолио (мембранно пресован)
- само вратичките/челата на чекмеджетата ли ще са от МДФ или всички видими (лицеви) детайли (напр. крайните страници, откритите рафтове, дъната на горния ред шкафове и т.н.)


Разкрий истината Laughing Ти с какво точно се занимаваш newsm78 Много професионално Grinning пълнежи ненам кво ти, бреййй Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 454
Мебели ПДЧ 4,70 м., механизми - ролетна врата 60 см между горни и долните шкафове, механизъм за бутилки, осем чекмеджета с метабокс, вградено осветление , монтаж - 3 500 лв
Уреди - печка + котлони AEG - 1160
           - аспиратор + мивка + батерия Фабер - 444 лв.
Останалите уреди микровълнова, миялна и хладилник са стари

Общо - 5104 лв.
 Все още не е монтирана, готова е от два месеца, но строителите ни забавиха. Мисля, че поне още 1000 лв. ще отидат около нея - сервиз за хранене, чаши, прибори, тенджери и тигани, метална тръба с аксесоари и т.н и т.н разни джунджурийки

# 27
  • Мнения: 46 522
От къде я намери тая мивка и колко е голяма newsm78

42 см. диаметър, "Хром" май беше, на тази снимка се вижда.

# 28
От къде я намери тая мивка и колко е голяма newsm78

42 см. диаметър, "Хром" май беше, на тази снимка се вижда.
Фурната ми е същата, а мивката каква марка е, моята е бая по-скъпа ама е с отцедник- готина кухня Hug А къде са ти котлоните newsm78

# 29
  • Мнения: 46 522
Мивката е на "Хром" - Силистра, а котлонът е на газ с голяма бутилка и стои на терасата, за сега не мисля да слагаме вътре, че е тесничко при нас, след време, ако вдигнем микровълновата високо, евентуално ще сложим една двойка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт