Телефонни разговори по интернет?

  • 1 819
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 175
Можеш да се обаждаш безплатно - до 2 минути и половина от страницата на www.justvoip.com. Като свършат минутите, набираш пак и готово  Flutter А ако си предплатиш /с дебитна карта също става, стига да е VISA/, говориш за 0.01 евроцент на минута.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
petmil  Hug имам дебитна после ще пробвам  Peace

Сега пробвах безплатното ама то много малко   Mr. Green и после ми казва, че съм си изчерпала безплатното  Mr. Green

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 12:08 от kimba77

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
А предварително ли се вкарват пари или то ти точи от дебитната колкото говориш  newsm78
малее много съм зле ама като се съм използвала такива услуги  Embarassed

# 18
  • Мнения: 524
Все едно пазаруваш с дебитна карта или теглиш от банкомат. И аз не съм го правила, но има опция с която влизаш в интернет страницата и си зареждаш (купуваш) кредит.

# 19
  • София
  • Мнения: 175
kimba77, взима ти да речем 10 евро /мисля че това е минимума/ от картата и говориш докато паричките свършат. Непрекъснато ти показва колко пари са ти останали. Повярвай ми за 10 евро ще падне голямо говорене. Но това е при положение, че говориш със стационарни /домашни/ телефони.  Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 175
Забравих да кажа, че първите 30 или 60 дни говориш безплатно. Flutter

# 21
  • Мнения: 524
Къде говориш толкова безплатно, защото до сега не ми се е случвало, най-много 5 мин. , да не е първите 60 секунди?

# 22
# 23
  • Мнения: 524
Благодаря, ще пробвам и ще споделя.

# 24
  • Мнения: 524
Както и предположих, безплатни 15 секунди, най-вероятно кредита можеш да ползваш 60 дни, ако не го изговориш за това време гориш.

# 25
  • София
  • Мнения: 175
Мразя да споря. Затова ето, за да прочетеш tsetsi: 

What's the deal with the Freedays?
Buying credits entitles you to 120 Freedays (unless stated otherwise). This means you can call all countries in the free* destinations list for 120 days at no costs. When the 120 days are over, you will keep your credit, and the normal rate will be charged for these destinations.
[/b]

Те затова хората са направили сайтове, а в тях обикновено има най-често задаваните въпроси и отговори за продукта.  Flutter

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
petmil няма да говоря с домашен тел., а на мобилен но 100% е по евтино от гсм  Peace
Иначе изпробвах безплатните много добре се чува, ама като набрах наново ме отряза хахахах ама нищо.

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 20:36 от kimba77

# 27
  • Мнения: 524
Мразя да споря. Затова ето, за да прочетеш tsetsi: 




Нещо не се разбрахме, отправих молба, не споря, искам да говоря със стационарни телефони, но ми дава 15 секунди безплатно. Английски не разбирам, ако ти е възможно преведи. Благодаря предварително

# 28
  • Мнения: X
Идеята е, че имат някои безплатни дестинации - в случая страните отбелязани със звездичка. След като си си купила кредит, през следващите 120 дни, можеш да говориш  безплатно към въпросните дестинации.  Когато 120-те дни свършат, разговорите ти, дори и към така наречените безплатни дестинации, ще се таксуват по цените, които на сайта са си указани. И които според мен не са никак лоши Simple Smile Но в това е уловката иначе - безплатни разговори, ама само за 120 дни Simple Smile

# 29
  • Мнения: 524
Magrat, благодаря за превода, но вчера petmil ми обясни на дълго и на широко, за което още веднъж и благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт