какво ще кажете за интернет търговията???

  • 1 463
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Много ме устройва и-нет търговията, супер удобно е! Peace

въпросът възникна след спор с моя приятелка , какво ще се случи шопинг терапията, а и още нещо , а дрехи как си пазарувате?


С твоята приятелка, или нямате деца, или има кой да ви ги гледа, за да вършеете по магазини. Аз лично не мога да се мотам с детето по магазини и и-нет пазаруването ме устройва за играчки (предварително видяни от други деца), книги и др. Дрехи и обувки си купувам уикенда, с детето и мъжа ми.

# 16
beth много се впрягаш мила , не търси конспирация навсякъде, ако те питам "какво мислиш за Буш" , твърде вероятно е да ме набедиш за талибан или, знам ли, нещо производно на тероризъм... това не контра-разузнаване... стей куул

# 17
  • Мнения: 9 865
beth много се впрягаш мила , не търси конспирация навсякъде, ако те питам "какво мислиш за Буш" , твърде вероятно е да ме набедиш за талибан или, знам ли, нещо производно на тероризъм... това не контра-разузнаване... стей куул
О, колко великодушно!
Преставам да спамя.

# 18
  • Мнения: 4 546
скъпо ми идва.  Confused иначе с удоволствие бих се възползвала.

# 19
  • Мнения: 6 029
скъпо ми идва.  Confused иначе с удоволствие бих се възползвала.

аз пък като гледам, специално за бебешките стоки, всичко е на нормални цени?!

# 20
  • Мнения: 2 196
Много съм доволна. Peace
Купувам си редовно книги,дрехи,козметика,дрехи.
Сега съм поръчала и тортата за рождения ден на детето по и-нет.

# 21
  • Мнения: 6 243
За мен интерент пазаренето е просто идеалното нещо, тъй като ме отвращава директния контакт с нашенските продавачки.
А така си оставам чиста и неомърсена  Simple Smile
Абсолютно!!! А и си седя на д-то, вместо да вея крачоли. По- енергоспестяващо е.

# 22
  • Мнения: 6 029
По- енергоспестяващо е.

мда, но и сланинотрупащо Confused

# 23
  • Мнения: 6 243
По- енергоспестяващо е.

мда, но и сланинотрупащо Confused
Трай сега! нали изтъкваме предимствата  Wink

# 24
  • Мнения: 4 546
скъпо ми идва.  Confused иначе с удоволствие бих се възползвала.

аз пък като гледам, специално за бебешките стоки, всичко е на нормални цени?!
незнам за софия какви са условията на доставка - като си сметна с доставката цената ми излиза скъпо.

# 25
Не знам, но сигурно е готино да си седиш у дома с карта VISA или друга карта за електронно разплащане и само с едно клик-ване някой друг да ти донесе желаната покупка....щото то не че не е приятно и анти депресивно.....ама крака не ти остават от единия до другия край на града за да си намериш най - изгодно еди си кой модел на не знам си коя марка:crazy:
ако се предлага обаче качествено обслужване MALL-a  и разните му City - центрове ще ме загубят като клиент, а сигурно и не само мен..... :newsm10

# 26
  • Мнения: 7 821
Много ми допада. Пазарувам за децата, дрехи и играчки. Основно така си купувам книгите и даже с доставката ми излизат и по-евтино.

# 27
  • Мнения: 917
Страхотно нещо Whistling

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Полу опит имам.
Взе, че ми 'ареса  Flutter

# 29
  • Мнения: 3 423
Удобна е и бърза.
Доста неща поръчваме по интернет.
Доста и по телефона.

Общи условия

Активация на акаунт