Момичета, помагайте - БЪЛХИ!!!

  • 1 957
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335
Бабата нарушава гл. 6, чл. 27, ал. 4 от
НАРЕДБА ЗА ПОДДЪРЖАНЕ И ОПАЗВАНЕ НА ЧИСТОТАТА И  УПРАВЛЕНИЕ НА ОТПАДЪЦИТЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Приета с Решение № 137 по Протокол № 73 от 09.03.2006 г. на Столичния общински съвет:

ГЛАВА ШЕСТА
ЗАБРАНИТЕЛНИ РАЗПОРЕДБИ
Чл.  27.   На територията на СО се забранява :
1...
2...
3. замърсяването на местата за обществено ползване с животински фекалии. След дефекация собственикът на животното е длъжен да почисти замърсеното място;

4. приютяването на бездомни кучета и котки във входовете и прилежащите територии на сградите;

Ако не бъдат хранени, те сами ще напуснат.

Обезпаразитяването е много ефективно с Деказол - ако напръскаш всички стаи с препарата за пълзящи насекоми. После - и с този за летящи. Затваряш всичко плътно и... отиваш на почивка.
После трябва да се проветри много добре.
Аз го направих преди години. Подейства безупречно.

Не знам има ли все още такъв препарат, но задължително бебето трябва да е далеч от това място по време и след употребата му поне няколко дни.

# 16
  • Мнения: 20
Много ви благодаря на всички, помогнахте ми със страхотни идеи и от няколко дни не съм срещала "гадове".  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes

В крайна сметка изчистиха и напръскаха мазето, с уговорката упражнението да се повтори след известно врем, а котките вече са навън, не влизат във входа и мазето.  #2gunfire

Във вкъщи не посмях да напръскам, но ако това не помогне ще се принудя.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт