Закриват детските градини в блокове?

  • 1 345
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Интересно. Сашо ще е в такъв филиал (1 група). Чудно ми е как ще стане. До нова година в апартамента, а после къде  Thinking

# 16
  • Мнения: 6 206
Прави ми впечатление една дума във всички постинги - "мърляво"
Мърлявото не иска пари, не иска финанси, просто хора, които да почистват
Единствената частна детска градина в Пловдив се помещава в бивш някакъв клуб, стара постройка, под всякаква критика, ни дограма, ни климатици, нищо... Всичко е старо. Но е идеално чисто, подредено, уютно. Не виждам нищо в базата там, което не може да се направи само с желание. Но там е хубаво. Толкова е просто.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 710
Винаги ми е било адски странно детска градина да се помещава в блок.В нашия квартал имаше 2-3 такива,които се явяваха филиали.В момента само една остана.Децата няма къде да играят, трябва да се водят по кварталните градинки,които в нашия район определено са кът.
Да не говорим,че съответните апртаменти не са строени за градини и надали отговарят на съответните стандарти.
Но закривайки тези градини,не ми се мисли колко деца ще останат на улицата и тогава градината-майка къде ще ги настани или повече няма да ходят на градина  newsm78?

# 18
  • Мнения: 47 987
айде сега частните градини в апартаменти и безистени отговарят ли на стандарти
а в градината майка където децата спят на походни креватчета какви стандарти се спазват?!

# 19
  • София
  • Мнения: 11 710
айде сега частните градини в апартаменти и безистени отговарят ли на стандарти
а в градината майка където децата спят на походни креватчета какви стандарти се спазват?!
Разбира се,че не отговарят!Но в крайна сметка всеки родител решава къде да си даде детето.Лично аз не съм привърженик на частните градини...,но това е друга тема.
Моите деца никога не са били в такава градина в блок и надявам се да не бъдат...

Общи условия

Активация на акаунт