Отговори
# 15
  • Мнения: 1 230
Обезопасих контактите. На ниските етажи оставих шарени списания и други джунджурийки - да се занимава. Като беше съвсем празно, какво ли не измисляше за да се забавлява...
Сега съм на етап да слагам предпазители на вратите, за да не си прищипе пръстите...

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дъщеря ми също се опитва да пълзи и аз ще следя темата Simple Smile
И ние се опитваме,но сме с плочки на земята в дневната и няма ка да я пусна там,ав спалнята ще се завре под леглото.дайте идеи за пода.

# 17
  • Мнения: 24 467
Ние минахме на ламиниран паркет и не се пързаля така, както си мислех преди това.

# 18
  • Мнения: 3 695
И ние сме на тази тема, малката отскоро пъпли навякъде, а нищо не съм обезопасила все още. Само изнесох саксиите на балкона, че цветята й бяха супер интересни.
Я кажете къде да търся обезопасителни средства - капачки на контакти, вратички и т.н.?  newsm78

# 19
  • Мнения: 5 401
Нищо не съм правила, но Каби ми е много послушен. Като му кажа "не там, защото дъра-бъра" и той хваща друга посока. Повечето ни контактите са скрити зад мебелите, така че не може да ги докопа, а тези, които са открити засега не го привличат. Обожава да стои пред вратички и да ги отваря и затваря. Веднъж се прищипа и оттогава е много внимателен.  Wink Вади каквото докопа, но на мен не ми пречи, нека се учи детето, дори и да мърля напред-назад.  Peace

Общо взето той постоянно е около мен. Взаимно се следим, така че засега нямам какво да правя по къщата.

# 20
  • Мнения: 8 917
При нас не се наложи, макар, че пропълзявайки самата аз, оглеждах къде и какво може да пипне, да се удари и т.н. Гери си проходи, без да пълзи.

# 21
  • Мнения: 2 197
Само контактите запушихме с тапи. всичко друго е достъпно и всички неща се събарят по хиляда пъти. Ако затворя някой шкаф настава такава врява, че предпочитам да е отворен, тогава бързо губи интерес. Единствено шкафа с перилните препарати мисля да заключа по някое време, но чакам баща и да ми купи заключалка.

# 22
  • Мнения: 1 081
Аз на земята нямам нищо, обаче ръбовете с какво ще ги лепя идея си нямам. Ние имаме още малко време да пропълзи окончателно, дано дотогава измисля.

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Абсолютно нищо не съм обезопасявала,но Божидара е наистина много послушна! Единствено трябва да обезопася контактите,но тя така или инъче не проявява интерес към тях Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Отворих му по - широко поле за изява, поразместихме мебели, отстранихме остри ръбове и пр. и готово - бръмбар в атака! Laughing

# 25
  • Мнения: 44
Първото и най-важно е да сложиш предпазни капачета на контактите! Друготе неща са ясни! Ти си знаеш!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт