Отговори
# 15
  • Мнения: 1 924
.........
Съгласиха се,че е нужна здрава просветителска акция към педитата...Айде,дано стане!

Е , някои неща ми се изясниха...
Дано , дано най-сетне потръгнат нещата в правилна насока. Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 2 671
Запис за проучването! В 11-та при Д-р Вейс сме.

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 14:27 от Rumya

# 17
  • София
  • Мнения: 481
И ние бихме участвали в проучването с удоволствие, защото вярвам, че една по-мащабна акция би могла наистина да помогне за прекратяване на остарелите практики в храненето на бебетата.

ПП: Отново прочетох написаното, и се питам дали не става въпрос за две различни проучвания.

Dogma_Probe, анкетните карти, които си попълвала по линия на УНИЦЕФ, само за кърмени бебета ли се отнасяха? Много от майките, хранещи децата си с АМ, също са захранили късно и тяхното участие би било показателно.
Емем,  бих участвала във всякакви инициативи за популяризиране и разпространяване на информация за кърменето Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 17:40 от Пух

# 18
  • Мнения: 535
Много хубава инициатива Peace Стискам палци да се променят нещата вече  Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 1 056
Бих искала и аз да участвамв анкетата, ние сме в Лозенец, 13-та детската поликлиника, при д-р Алексиева, записвам се!

# 20
  • Мнения: 2 631
Ще има ли такова във Варна?  newsm78
Идеята е разкошна   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 161
Да, идеята е да има и в други големи градове, не знам точно кои, но мога да питам.

# 22
  • Мнения: 789
И ние искаме да участваме! Във ВМА сме, при д-р Гигова.
А краен срок за проучването има ли?

# 23
  • Мнения: 1 586
Сестра ми скоро участва в такова  проучване във Видин срещу 15лв. Много се зарадвали жените, събиращи данните, на почти 7-месечното й изключително кърмено бебе. Simple Smile Там такива екземпляри са  изключителна рядкост...
Дали за едно и също проучване говорим всички? Срещала съм подобни теми още преди година.

# 24
  • Мнения: 1 321
И аз имам желание да учавствам в това проучване.Но мойта педи си има частен кабинет в Стрелбище но все пак е към здравната каса.
Интересно тези доктори които не са информирани още ние ли трябва пак да ги подканяме. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 282
ooo, и аз искам включване Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 323
И аз се включвам - бих искала да участвам в проучването. Хедра, само не разбрах - при педиатрите ли идват с анкетата или ние отиваме да ни анкетират някъде  Laughing

Плс,Хедра, ако има дата на която се провежда - драсни ме лс или на кю-то, че може и да не го видя

# 27
  • Мнения: 1 924
И аз не съм съвсем наясно какво трябва да правим Crazy

# 28
  • Мнения: 3 718
Емем, искам и аз да се включа. Новия педиатър на Алекс е от 23 поликлиника в кв. Х. Димитър, Др. Везенков и е поддръжник на късното захранване. Той ми каза, че педиатрите са длъжни да пропагандират старата схема, затова в картона на Алекс, стария педиатър е записал, че е опитал зеленчуково пюре в 4 месец, а то стана доооста по късно.

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Емем, искам и аз да се включа. Новия педиатър на Алекс е от 23 поликлиника в кв. Х. Димитър, Др. Везенков и е поддръжник на късното захранване. Той ми каза, че педиатрите са длъжни да пропагандират старата схема, затова в картона на Алекс, стария педиатър е записал, че е опитал зеленчуково пюре в 4 месец, а то стана доооста по късно.
Случили сте с Везенков- много добър лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт