нормално ли е да дават такава реклама посред бял ден?

  • 5 362
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 399
Не съм виждала рекламата и не зна колко е зловеща. Но се чудя дали през деня мястото на децата е пред телевизора. Според мен дете под 3 годишна възраст не е редно да се задържа пред телевизора. След това, само за кратко време и то когато има предаване съобразено с възрастта му. А такива предавания едва ли са прекъсвани от неподходящи реклами, но ако се случи, имаш основание да се жалваш в телевизията.

# 16
  • Мнения: 994
Не съм виждала рекламата и не зна колко е зловеща. Но се чудя дали през деня мястото на децата е пред телевизора. Според мен дете под 3 годишна възраст не е редно да се задържа пред телевизора. След това, само за кратко време и то когато има предаване съобразено с възрастта му. А такива предавания едва ли са прекъсвани от неподходящи реклами, но ако се случи, имаш основание да се жалваш в телевизията.

Горе-долу и аз това се питам? newsm78 Моите са по-големи от 3 години и разбират много повече, но у нас ТВ-то не е фон. Гледам късните новини, когато те са си легнали.

# 17
  • Мнения: 108
телевизорът не ни е фон, но както някой по-горе беше писал "и възрастните са хора и имат право да гледат телевизия", а аз как да знам кога ще дадат някоя цветуща реклама, че да отдалеча децата Thinking имам чувството, че съм от малкото на които им правят впечатление такива неща, незнам за гражданското съзнание, но ми се струва, че то трудно вирее по нашите географски ширини щом оставаме безучастни към подобни неща Tired
Моите родители никога не са 'цензурирали' каквото и да било заради мен и аз така постъпвам с детето си.
и моите не са, но едно време не се въртяха голи задници по телевизора, а за сексшопове не бяхме и чували.

# 18
  • Мнения: 1 426
Какво значи - мястото на децата не е пред телевизора... Ами не е, но нали детето може да влезе в хола за нещо, докато аз си гледам, каквото ми се гледа... Ама то вече май все по-рядко гледаме точно това, което ни се гледа, про хиляда пъти ти прекъсват предаването за какви ли не тъпи реклами.

# 19
  • Мнения: 146
Да, ужасни са тези реклами, как може по ТВ-то да се рекламират противозачатъчни или хапчета за прекъсване на евентуална бременност.....абсолютно безумие. Това си мислех скоро, няма ли начин вече като започнат реклами и автоматично да се сменя канала...

# 20
  • Мнения: 2 865
Не е нормално, даже и мен ме побиват тръпки от тези реклами.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами нормално ли е, точно като вечеряш да гледаш реклами тип Тоалетно пате  Sick... или за мърсотиите чак до Великата Китайска стена  Sick... или за какъв натиск издържат дам. превръзки?  Thinking

# 22
  • Мнения: 179
 И ние си обяснявахме за секса в неподходящо време. Заради рекламите на "Сексът и градът". Започна се от: "Какво е секс?" И се завърши с:"А кога ще ми покажете секс?" Banghead
 Сега е по-големичък и "Шепот от отвъдното" му харесва. И не защото има духове, а си говорим, за това, колко добре са го направили, да изглежда. Обясняваме си отделните ефекти, които са използвани за филма.

# 23
  • Мнения: 307
а тези на пещерска и карнобатска мастика #2gunfire #2gunfire

И аз това питам  smile3515   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • Мнения: 4 451
У дома се гледа телевизия само вечер, а понякога въобще не се сещаме за него. Гледала съм 2 серии на въпросният филм и на мен много ми допада. На рекламата му не съм попадала.
А какво ще кажете за рекламата на водка Флирт преди време? С онези манекенки само по прашки, които се клатеха върху някакъв кон? Shocked Sick Даваха я по всяко време. Това ми се струва доста по-нередно.

# 25
  • София
  • Мнения: 146
Детето забелязва това, към което ние го насочим. Ако всеки път се възмущаваме на дадени реклами и предавания то и детето ще прояви интерес към същите. На нас не ни пречат нито рекламите нито въпросният сериал, даже го гледаме защото ми харесва. По това време малкият не си е легнал още и също се върти около нас, но пък това е единственото време, в което се застояваме пред телевизора и даже не всеки ден.
Без да засягам никой искам да кажа, че е по-добре да се вгледате в самите си деца и да не отдавате чак такова значение на телевизията, ако искате и децата ви да не й отдават също толкова голямо внимание. Ако с нещо не съм съгласна просто не го правя, а не очаквам целият свят да се съобразява с моята ценностна система.

# 26
  • Мнения: 923
Децата отдават значение на много неща и забелязват прекалено много неща
независимо към какво го насочваш или ти се иска да го насочиш
това че не коментира в момента не означава че нему е обърнало подобаващо внимание

# 27
  • Мнения: 3 146
ССФ отново е на ход: изглежда, тук децата не са виждали телевизор, а родителите гледат само нощем, за де не видят децата. Просто не вярвам на очите си. Ами моето гледа, при това не само детски филмчета. Не особено съсредоточено, но гледа. И не познавам дете, което да не гледа телевизия!

# 28
  • Мнения: 1 731
То да е само тоз филм как да е .Ама то и други неуместни реклами има.Какво да се прави? #Crazy newsm78

# 29
  • Мнения: 76
Според мен не е нормално и то не само посред бял ден, ами и да излъчват сериала в 21ч. Тръпки ме побиват Sick от този сериал и не мога да сваря да превключвам на рекламата му, ами какво да говорим, като дават филма и аз забравя  и като превключвам каналите оставя на бтв. След  Шесто чувство не мога  Naughty да гледам филми на такава тематика и не искам да предавам страховете  #Crazy на детето си.

Общи условия

Активация на акаунт