Отказват ли ви невъзможните неща?

  • 2 338
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
За мен няма невъзможни неща - с каквото съм се захванала съм го постигнала. Може да е отнело повече време от желаното, но с труд и упоритост всичко се постига.

# 16
  • Мнения: 2 013
Естествено, че има невъзможни неща. Реалист съм, поставям си достижими цели.
Нито мога да стана шампионка по художествена гимнастика, нито космонавт Mr. Green


П.С. А пък с "невъзможни любови" въобще не бих си губила времето. Де тоз акъл обаче преди години?!

# 17
  • Мнения: 1 334
Зависи от сферата на заниманието. Дали е лично, професионално, учебно.

Драпам до последно, ако не се получи и последният опит, адио. Зодията е виновна, докато не стане нещо на мойта не се спирам. Макар че понякога в опита да разбия станата си чупя главата. Ако трябва да съм искрена досега само едно нещо ми се е опирало, все още не съм спряла да вярвам че някога ще стане, а и усилия полагам.

# 18
  • Мнения: 3 271
Какво ще стане, ако всепомитащо гюле удари непоклатим стълб?  Mr. Green

Любимият лаф на мъжа ми  Mr. Green Crazy

# 19
  • Мнения: 6 417
Не искам да ми е лесно. Искам да ми е трудно, ей тъй, пък на!  smile3506

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вече няма кой да ми отказва. Ако реша нещо - постигам го сама, не чакам на някой благоволението. Не ми се рискува с откази. Та затова си поставям и постижими цели - някои стават бавно, но стават.

# 21
  • Мнения: 2
Отнемат ми малко повече време

# 22
  • Мнения: 274
Винаги си поставям ясни и постижими цели. В този ред на мисли нищо не може да ме откаже, разколебае или каквото и да било. Постигам всичко, което си наумя. Flutter

# 23
Винаги си поставям ясни и постижими цели. В този ред на мисли нищо не може да ме откаже, разколебае или каквото и да било. Постигам всичко, което си наумя. Flutter

Защото си гражданка за пример. Защото егото ти броди из глобалната мрежа.

# 24
  • Мнения: 1 045
Драпам си аз, нали съм овен! Whistling
И аз така  Flutter

# 25
  • Мнения: 212
Отнемат ми малко повече време
Браво, ти си от моята партия - "Трудното правим веднага, невъзможното ни отнема малко повече време"
Иначе и аз смятам че няма невъзможни неща. Живота ми го е показал това. Смятал съм някои неща за невъзможни да станат а те са ставали... Така че...

# 26
  • Мнения: 67
Невъзможни ще станат именно тогава, когато се откажем от тях Naughty Така че и аз дърпам до край!

# 27
  • Мнения: 136
Отнемат ми малко повече време
Браво, ти си от моята партия - "Трудното правим веднага, невъзможното ни отнема малко повече време"



Всъщност лафа е: Лесните неща ги правя с лекота,невъзможните малко ме забавят.

понякога вярвам,че е така
омръзна ми боя  с вятърни мелници обаче

иначе съм оптимист

# 28
  • Мнения: 917
Настървявам се  Joy

# 29
  • Мнения: 3 423
Невъзможните неща са точно затова
невъзможни, защото не са възможни.
Трябва да си малоумен, за да копаш.

Общи условия

Активация на акаунт