Къде е Ани Салич?

  • 6 752
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18
Засякох я на летището , с всички Сървайвъри  Sunglasses

# 76
  • Мнения: 6 417
...  дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.

ТИ си твърде далеч от журналистиката. Сори.


Шушон, вярно ли Мира е бременна?
Ей, в една отпуска да изляза и веднага изтървах клюката  Thinking
E, да. Тя колко пъти му намекваше публично на Жоро Торнев, че не й предлага брак, ама той недочуваше  Joy

# 77
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Абе, аз историята със сватбата я знам. Ама съм пропуснала новината със зачеването. Е, сега вече съм в час, мерсаж  Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 1 076
Странно...
След като говорим за публична личност и изобщо се пуска тема, се предполага всеки да си говори каквото му е на душата. Само мога да се радвам за Салич, че има такава здрава подкрепа от вас, но това мнението ми за нея не променя. Мисля че на въпроса къде е тя вече се отговори, на вас какъв ви е проблемът?
Дали аз съм близо или далеч от журналистиката не е ничия работа да коментира, защото не съм публична личност (е, почти). Достатъчно е, че познавам професията из основи, но и това няма значение за тази тема.
Това е като спора за Левски и ЦСКА. Безсмислен е.

# 79
  • Мнения: 4 195
Странно...
След като говорим за публична личност и изобщо се пуска тема, се предполага всеки да си говори каквото му е на душата. Само мога да се радвам за Салич, че има такава здрава подкрепа от вас, но това мнението ми за нея не променя. Мисля че на въпроса къде е тя вече се отговори, на вас какъв ви е проблемът?
Дали аз съм близо или далеч от журналистиката не е ничия работа да коментира, защото не съм публична личност (е, почти). Достатъчно е, че познавам професията из основи, но и това няма значение за тази тема.
Това е като спора за Левски и ЦСКА. Безсмислен е.
е да, ама се пита къде е Ани Салив, физически в момента, никой не те пита става ли журналист от Ани Салич, или не става, дебел ли и е гъза или е перфектен - ей такъв ни е проблема, принципно, че се питаме едно, а си отговаряме друго Wink
И да те питам нещо - аз нямам никакво пнятие от журналистика, ама никакво, обаче аз съм ЦАР ЗРИТЕЛ и на мен Ани ми харесва, гледам БТВ новините, когато тя води, допада ми - не е ли това най - важното, на ЗРИТЕЛЯ ДА МУ ХАРЕСВА. Като ще спамим и като няма да е по темата поне и аз да съм в хора, нали:)
Ани пък АЗ ЛИЧНО, от името на Движение на българските майки, сме я молили за 3 или 4 репортажа по наш сигнал и се справи перфектно - чрез нейните репортажи постигнахме ТОЧНО  за каквото се борихме, за мен това не е лош журналист

# 80
  • Мнения: 6 417
Zanda Ksurik, най-добрите журналисти у нас не са кадри на ФЖ. Ей на, питай Лиска  Whistling

# 81
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ееее, ама и вие! Жената е дете на журналисти, пък продължавате да спорите с нея  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 2 013
Zanda Ksurik, най-добрите журналисти у нас не са кадри на ФЖ. Ей на, питай Лиска  Whistling

Питам Лиска

# 83
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
[
обаче аз съм ЦАР ЗРИТЕЛ и на мен Ани ми харесва, гледам БТВ новините, когато тя води, допада ми -
Peace
 И,да,ако и за Левски и ЦСКА ще спорим с  крайно груби изрази-спорът е безсмислен.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Брей, още се дъвче тази тема. Разбрахме къде е Ани-на остров с мъжа си. Разбрахме, че има хора, които определят какви са другите според външния им вид. Щото те самите са перфектни. ССф, тъй да се каже.
Zanda, аз съм дете на двама инженери. Да дойда ли да ти ремонтирам радиото? А трактора?

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 06:48 от Саня

# 85
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално.

А дистанционно нямате ли си у вас, бе, душа? Ми ползвайте го по предназначение.

И на тези, на които е писнало да ги гледат всяка вечер, що продължават да го правят? Недейте, хора, сменете канала и си гледайте когото искате - никой не ви е вързал за дивана и пуснал БТВ за да ви торомози, нали така?

# 86
  • Мнения: 261
Леле колко злоба и колко нападки се изсипаха тук за няма нищо. Аз пък не виждам нищо лошо да замине с мъжа си, нито пък я намирам за грозна и противна. Харесва ми и тя и Ирина Костадинова.
А крайните изказвания никога не са били от полза. Много лесно е да оплюеш някой. Но да надскочиш себе си и собственото си самочувствие, за да кажеш няколко добри думи за някой е доста трудно за посредствените хора.


МНОГО ТОЧНО И НА МЯСТО КАЗАНО

# 87
  • Мнения: 1 230
Zanda, аз съм дете на двама инженери. Да дойда ли да ти ремонтирам радиото? А трактора?

 hahaha Joy

# 88
  • Мнения: 4 585




Не е важно дали Ани салич я харесват журналисти,
нито дали я харесват деца на журналисти,
а зрителите. Пуснете анкета - харесвате или не Салич?

# 89
  • Мнения: 1 149
Леле колко злоба и колко нападки се изсипаха тук за няма нищо. Аз пък не виждам нищо лошо да замине с мъжа си, нито пък я намирам за грозна и противна. Харесва ми и тя и Ирина Костадинова.
А крайните изказвания никога не са били от полза. Много лесно е да оплюеш някой. Но да надскочиш себе си и собственото си самочувствие, за да кажеш няколко добри думи за някой е доста трудно за посредствените хора.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт