Къде е Ани Салич?

  • 6 760
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Чудя се защо не е на екран - в отпуск ли е или има нещо друго?

# 1
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Сега и тя ли е изчезнала newsm78
Можеби е в отпуск Thinking

# 2
  • Мнения: 2 013
Лято е, ходи се на море, и телевизионните водещи са хора, полага им се море. Иначе не знам къде е Салич, не ме интересува, но чак пък тема да пуснете, че някой го няма на екран през юли...

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ани Салич е с мъжа й на острова на Сървайвър, нали той е продуцент. smile3503

# 4
  • София
  • Мнения: 1 076
Много е гнусна, миличката. Просто не мога да я понасям. Дано повече не се върне.

# 5
  • Мнения: 1 187
Ани Салич е с мъжа й на острова на Сървайвър, нали той е продуцент. smile3503
И аз така знам.. Rolling Eyes

Четох в някакъв вестник,че дори не предупредила шефовете си,а директно им съобщила че заминава.. Подсмихнала се,след като чула че ако замине я чака уволнение+неустойки.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..На мен ако ми врътнат такъв номер,незнам.. Close
И всичко това не от любов към авантюрата и яденето на голи охлюви,а за да спаси семейството.Бранко бил хлътнал здраво по някаква... агейн. Анини работи... Crazy

# 6
  • Мнения: 2 013
Жълтите вестници какви ли не истории измислят...

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 543
[.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..

Ирина,ама Костадинова

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Салич си пече някъде едрото дупе. не я мислете толкова Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 187
[.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..

Ирина,ама Костадинова

Да де,поправка.Той бизнесът ту идва,ту си отива.. Mr. Green




# 10
  • Мнения: 1 113
Мъжът й е словенец, Divana, той, Жорето затова я прати в Косово  Simple Smile
И аз бях чела някъде, че била с него за снимките на Сървайвър. Той май е продуцент на шоуто.

# 11
  • Мнения: 2 013
Мъжът й е словенец, Divana, той, Жорето затова я прати в Косово  Simple Smile
И аз бях чела някъде, че била с него за снимките на Сървайвър. Той май е продуцент на шоуто.
Мъжът й Бранко Салич е сърбин. Първото си дете е родила в Белград през 1999 г., даже бомбардировките ги бяха застигнали там, докато е лежала за задържане. 
Но в момента сърбин трудно припарва в Косово. А местните сърби живеят в анклави, откъдето излизат само с охрана от КФОР.

# 12
  • Мнения: 1 113
И аз си мислех, че е сърбин, но Гугъл ми каза, че е роден в Словения. Както и да е, мерзавецът се опита да вкара малко черен хумор според мен.

# 13
  • Мнения: 2 013
И аз си мислех, че е сърбин, но Гугъл ми каза, че е роден в Словения. Както и да е, мерзавецът се опита да вкара малко черен хумор според мен.

Може и да е роден в Словения, но да е етнически сърбин. В бивша Югославия, преди разпадането в началото на 90-те, всеки е живеел и работил, където си иска. И после настанаха едни драми...  Доскоро сърбите и хърватите имаха визи помежду си.
Сега ще поровя в гугъл и аз.

# 14
  • Мнения: 2 013
Искаш мнението ми за сърбите според мен или или или

Сърбите са недоволни от всичко, мразят всичко, дори и себе си. Селяни са, не знаят къде се намират. Езикът им звучи вероятно най-селски от всички славянски езици, което си е постижение тъй като във Варна например говорят адски селски език.

Личното ми мнение е, че трябва да има ембарго за Сърбия и да няма никаква връзка с останалия свят. Да си мислят, че навън е война...абе да живеят в Ъндърграунд и всичко ще бъде наред.

Ми те си живеят в Ъндърграунд - и в Косово, и в Сърбия. Дълги години им е....а майката, но пък и те помагаха да им я таковат, щото са дървени глави... Но има сърби, които са ми легнали на сърцето. А за езика им - не си прав. Баш ми е драг.   

# 15
  • София
  • Мнения: 1 105
Що така с лошо за Ани?

# 16
  • Мнения: 3 268
Ани е на острова на Сървайвър.Снима документален филм.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 294
Ани е на острова на Сървайвър.Снима документален филм.
Да си остане на острова  Joy
Много повече ми харесва Ирина Костадинова как води новините  Laughing
Ама трябва и Юксел да пратят на някакъв остров, и ако може да е по-далече.  Wink
В посредно време едно изречение без да се препъне не може да каже  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 423
Видях я на снимка в гугъл.
Красива е тази Ани Салич.
Обяснявам си защо ви липсва.
Аз не съм я виждала никога и
затова няма как да ми липсва.
И ми е все тая всъщност къде е.
Чувствата ни дори са взаимни.

# 19
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Леле колко злоба и колко нападки се изсипаха тук за няма нищо. Аз пък не виждам нищо лошо да замине с мъжа си, нито пък я намирам за грозна и противна. Харесва ми и тя и Ирина Костадинова.
А крайните изказвания никога не са били от полза. Много лесно е да оплюеш някой. Но да надскочиш себе си и собственото си самочувствие, за да кажеш няколко добри думи за някой е доста трудно за посредствените хора.

# 20
  • Мнения: 1 113
Лиске, БТВ не се ли лови със сателит?
Аз Ани Салич я харесвам, има много топло излъчване.

# 21
  • Мнения: 1 808
Лиске, БТВ не се ли лови със сателит?
Аз Ани Салич я харесвам, има много топло излъчване.

И аз така.
Може би е в отпуска. Започват да изчезват един по един.

# 22
  • Мнения: 4 202
Четох в някакъв вестник,че дори не предупредила шефовете си,а директно им съобщила че заминава.. Подсмихнала се,след като чула че ако замине я чака уволнение+неустойки.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..На мен ако ми врътнат такъв номер,незнам.. Close
И всичко това не от любов към авантюрата и яденето на голи охлюви,а за да спаси семейството.Бранко бил хлътнал здраво по някаква... агейн. Анини работи... Crazy



То май мъжът и и се пада шеф.
Съмнявам се някой да я е заплашил с уволнение.

# 23
  • Мнения: 179
 ЩО за въпрос!!??!! Всяко лято по това време Салич я няма на екран и веднага се започва с въпросите." Къде е ? Що я няма? Ама как така я няма?" Бе жената си има семейство! Има право и на годишен отпуск, без да я знаят къде е!
 Или да води новините от плажа, а? По бански! smile3511

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
merzavec Ти май имаш психически проблем, а? То бива, бива ама..... newsm78

Харесвам я Ани Салич, има си излъчване жената без да е първа красавица. И аз се питах къде е... Дано наистина да си пече дупето ( дебело или слабо) на плажа, а не да отсъства по неприятни поводи.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 105
ЩО за въпрос!!??!! Всяко лято по това време Салич я няма на екран и веднага се започва с въпросите." Къде е ? Що я няма? Ама как така я няма?" Бе жената си има семейство! Има право и на годишен отпуск, без да я знаят къде е!
 Или да води новините от плажа, а? По бански! smile3511


А това е по-невинно от десетината теми "Ани Салич бременна?!"

# 26
  • Мнения: 985
Е толкова ли сте се разтревожили къде е Салича.Аз пък открай време се чудя не й ли е време за пенсия вече?! Crossing ArmsКолко години стават й зяпаме само нейната мутра?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
....открай време се чудя не й ли е време за пенсия вече?! :


Ужас.
И за останалото ужас.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Пък аз знам кой ще е следващият изчезнал.... Wink

# 29
  • Мнения: 4 195
какво и е на жената, една от малкото професионалистки водещи новини - правилен говор, правилен език, ясно произнасяне, адекватни реакции ( имам в предвид - не се усмихва докато говори за поредната жестока катастрофа по пътищата)........поне за мен е чудесна водеща.
Пък и мнението ми за нея е повлияно и от това, че няма случай, в който от ДБМ да са я поканили на акция, или да направи репортаж за някой дом или проблем и тя да не е откликнала - няма как да не я харесвам, имайки в предвид колко присърце взема такива проблеми. А също и проблемите на българските майки в отглеждане на техните деца, ама ние тук си я плюем, а тя ни подкрепя, типично.
Надявам се да е на почивка, да си пече дупето ( според мен не чак толкова голямо) и да се върне отпочинала и заредена с положителни емоции. Дано в момента е някъде с дечурлята на плаж и да се цамбуркат до насита Peace

# 30
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
А стига сте плюли по Салич а? Naughty
Грозна била,дебела била,вие щото сте големи хубавици. Whistling
Аааааа, това ми е болна тема и ми е адски неприятно като прочета нещо подобно. Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 179
И на Мира Добрева и гледаме мутрата, ама никой не се е притеснил, нито защо я няма, нито кога ще я махат.

# 32
  • Мнения: 1 952
Незнам къде е Салич, не страдам по нея, ама онова нещо дето е на нейното място е ужасно. Тая жена ме вкарва в депресия, толкова безлична и противна и с тая прическа... много неподходяща за тв водеща.
Салич трябва да отслабне, не може така, откога роди.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Салич трябва да отслабне, не може така, откога роди.
Много си категорична! Simple Smile Недей така, не е лесно това с отслабването.

# 34
  • Мнения: 1 187
Четох в някакъв вестник,че дори не предупредила шефовете си,а директно им съобщила че заминава.. Подсмихнала се,след като чула че ако замине я чака уволнение+неустойки.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..На мен ако ми врътнат такъв номер,незнам.. Close
И всичко това не от любов към авантюрата и яденето на голи охлюви,а за да спаси семейството.Бранко бил хлътнал здраво по някаква... агейн. Анини работи... Crazy




То май мъжът и и се пада шеф.
Съмнявам се някой да я е заплашил с уволнение.

Ако работеше за сървайвър,сигурно.. бТВ все още е на Мърдок,пусто не я дава.. Laughing

# 35
  • Мнения: 1 952
Да бе...те с нейната бременост добре ни ангажираха по всички медии, все едно английската кралица беше бременна, а не някоя си водеща. Първата една година се абстрахирах от визията й на кит, ама е време да отслабне.

# 36
  • Мнения: 985
Да бе...те с нейната бременост добре ни ангажираха по всички медии, все едно английската кралица беше бременна, а не някоя си водеща. Първата една година се абстрахирах от визията й на кит, ама е време да отслабне.
hahaha

# 37
  • Sf
  • Мнения: 808
лелеле...

размисли и страсти зад шипковия храст...

# 38
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да бе...те с нейната бременост добре ни ангажираха по всички медии, все едно английската кралица беше бременна, а не някоя си водеща. Първата една година се абстрахирах от визията й на кит, ама е време да отслабне.
hahaha
може нейния мъж така да сия харесва и да не и дава да отслабне newsm78

# 39
  • Мнения: 3 423
все едно английската кралица беше бременна
Нали си наясно в какъв скандал се забъркваш...

# 40
  • Мнения: 4 202

То май мъжът и и се пада шеф.
Съмнявам се някой да я е заплашил с уволнение.

Ако работеше за сървайвър,сигурно.. бТВ все още е на Мърдок,пусто не я дава.. Laughing

Мъжът и преди години, а сигурно и все още е някакъв шеф в БТВ, точната длъжност не помня, а Мърдок може да е собственик, но най-вероятно не е и чувал за Ани Салич.

# 41
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
то остава и Мърдок да познава всичките си служители ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 187

То май мъжът и и се пада шеф.
Съмнявам се някой да я е заплашил с уволнение.

Ако работеше за сървайвър,сигурно.. бТВ все още е на Мърдок,пусто не я дава.. Laughing

Мъжът и преди години, а сигурно и все още е някакъв шеф в БТВ, точната длъжност не помня, а Мърдок може да е собственик, но най-вероятно не е и чувал за Ани Салич.

Директор на отдел"Продукция". На Мърдок не му е и работа да познава служителите в медията,нямах това в предвид.

# 43
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...ама онова нещо дето е на нейното място е ужасно. Тая жена ме вкарва в депресия, толкова безлична и противна и с тая прическа... много неподходяща за тв водеща.
Shocked
Напротив, много добре стои Ирина в централните новини, дано някой вземе да го оцени и да си остане Peace
Какво й е безличното?

Всъщност няма значение, сигурна съм че и на Ел Макферсън ще намерите кусури, примерно, гледам и Мира Добрева намесихте, въобще и изобщо...
Колкото до това пък на кого му е време за пенсия ooooh!, нямам думи - аз съм на възрастта на Ани Салич (ако не и няколко години по-голяма) и ако някой тръгне в тоя момент да ме праща в пенсия, най-много да отнесе десния ми прав - и ще го заболи, нищо, че нямам и 50 кила мокра.

# 44
  • София
  • Мнения: 221
Е толкова ли сте се разтревожили къде е Салича.Аз пък открай време се чудя не й ли е време за пенсия вече?! Crossing ArmsКолко години стават й зяпаме само нейната мутра?
Аз предлагам ,всяка журналистка над 30 да отива на кладата, да не дразни младите девойки. А пък, е  също крайно време да послушаме малко м,иека риеч ут Варнъ, защо пък не.
Също ,за да е добра една журналистка да и мерят първо обиколките, другото като дикция интелект изобщо няма значение. Важно е първичното като я погледнеш и да ти потичат лигите от кеф, какво от това, че води новини а не шоу за гърли Laughing

# 45
  • Мнения: X
Салич трябва да отслабне, не може така, откога роди.

О, Боже!  #Crazy

Ама разбира се как тъй ще го раздава с вид на родилка из ефира. Ей на ние к'ви сме фини, стройни. Пък т'ва ако не си изхлузиш всичките кила с раждането е престъпление!!! Ама и изобщо как не ги е срам всички да напълняват докато са бременни! Срамота! ooooh!

# 46
  • Мнения: 114
На мен Ани Салич ми е много симпатична и се надявам да се върне час по-скоро.Трябва й отпуска на жената,определено,било то и на острова на Сървайвър.И тя наистина говори и се държи като професионалист Simple Smile

P.S.Как по-точно разбрахте,че е дебела или че й е голям з**никът? #CrazyНали казва новините седнала newsm78

# 47
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
хората имат рентгенов поглед Joy Joy Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Малиии  ooooh!
Ако някои от писалите в тази тема си глътнат слюнката, ще се отровят... ooooh!

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Малиии  ooooh!
Ако някои от писалите в тази тема си глътнат слюнката, ще се отровят... ooooh!

 Mr. Green Joy
Много синтезирано, Нати, браво!

# 50
  • Мнения: 6 167
отишла жената на остров, големи приказки изприказвахте.
за вас море няма ли? или искате и вие на остров?
айде стига злоба, че ще ви загори манджата.

# 51
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Много е гнусна, миличката. Просто не мога да я понасям. Дано повече не се върне.
Ти виждала  ли си я,говорила ли си с нея,за да си извадиш извода колко е гнусна Салич?????????
И защо пък да не се върне,какво теб ли да сложат на нейно място а?

# 52
  • на село
  • Мнения: 3 965
Скоро толкова злоба на едно място във форума не бях срещала,
явно се е отприщил водопада  Mr. Green.

# 53
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Скоро толкова злоба на едно място във форума не бях срещала,
явно се е отприщил водопада  Mr. Green.

Ммммм да.....
От слънцето ще да е ,зле влияят тия жеги,много зле. Tired

# 54
  • Мнения: 573
Малиии  ooooh!
Ако някои от писалите в тази тема си глътнат слюнката, ще се отровят... ooooh!
hahaha hahahaТака е....

# 55
  • Мнения: 985
Малиии  ooooh!
Ако някои от писалите в тази тема си глътнат слюнката, ще се отровят... ooooh!
hahaha hahahaТака е....
и заради това не гълтам, само плюя....

# 56
  • София
  • Мнения: 1 105
P.S.Как по-точно разбрахте,че е дебела или че й е голям з**никът? #CrazyНали казва новините седнала newsm78

Нали помниш онази тема "Видях ДесиСлава в Мола" или нещо такова? Нямаше нищо общо с цялостната й личност. В крайна сметка всичко пак опря до гъза.

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554
Като изчетох примерно трите страници ви предлагам:

Да заформите петиция да уволнят Опра Уинфри. Не стига, че е черна, ми е дебела, пък и на всичкото отгоре не е родилка, не я е срам! Naughty

Да искате уволнението на Лари Кинг - под лозунга 50 години стигат! Е, все пак 50 години е в ефир този човек, щом Салич ви е стара, той направо е архаичен.

Ако пък не искате - просто вземете дистанционното и сменете програмата hahaha

# 58
  • София
  • Мнения: 2 958
...просто вземете дистанционното и сменете програмата hahaha



Точно. Wink

Скоро толкова злоба на едно място във форума не бях срещала,
....

Мдааа.... Thinking Някои много се изложиха. Явно не го съзнават. Жалко.

# 59
  • Мнения: 289
И на Мира Добрева и гледаме мутрата, ама никой не се е притеснил, нито защо я няма, нито кога ще я махат.

Е тя вече ама хич не би ми липсвала..  Peace

# 60
  • Мнения: 6 417
Мира е бременна, скоро ще се жени.  Flutter

# 61
  • Мнения: 2 013
Мира е бременна, скоро ще се жени.  Flutter

Срещу Торнев ли?

# 62
  • Мнения: 6 417
Мда, през август  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 356
за Анито Салич, знам че ако не водела новините само с Юксел, нямала да води хич и понеже нали мъжът и е някакъв си там ....

честно казано - нищо лично, ама ми писна да им гледам всяка вечер физиономиите и на двамата....

поне малка смяна от време на време

а пък където иска там да е, и тя е човек все пак

# 64
  • Мнения: 1 006
Ох, така се смях на тези писания, че си стерснах дЯтето и мъжО!

Хора, стига тая злоба, бе! Ужасно направо, вие други занимания нямате ли си?
Много грозно!
Няма да цитирам, ама съм потресена!

Нати, поздравления  bouquet

# 65
  • Мнения: 7 263
Малиии  ooooh!
Ако някои от писалите в тази тема си глътнат слюнката, ще се отровят... ooooh!


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 3 034
много ПМС на едно място не дава добри плодове.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 702
И аз си мислех, че за нея не може да се намери нещо лошо да се каже, обаче можело . . .   ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 076
Много е гнусна, миличката. Просто не мога да я понасям. Дано повече не се върне.
Ти виждала  ли си я,говорила ли си с нея,за да си извадиш извода колко е гнусна Салич?????????
И защо пък да не се върне,какво теб ли да сложат на нейно място а?

Защо пък не  Mr. Green
Изказвам си мнението, надали ти дължа точно на теб обяснение. Симпатиите и антипатиите не почиват върху разума, а върху чувствата. Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално. Помня твърде много добри журналисти, дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.

# 69
  • Мнения: 1 230
И аз си мислех, че за нея не може да се намери нещо лошо да се каже, обаче можело . . .   ooooh!

О, това тук е нищо...Да видите Миглена Ангелова как го отнесе  Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 2 079
Лелей!
Zanda Ksurik, ха спри се, де! #Cussing out
Не ти харесва Ани Салич - разбрахме, ама не мой с лошо да плюеш така злъч! no no
Щото тя в един момент на теб ще се изсипе, рано или късно ....
Хубава - грозна, дебела - тънка, това си е личен избор и работа на Ани. Naughty
Не моя, не твоя, не нечия друга, а само и единствено нейна! Naughty

# 71
  • Мнения: 985

Защо пък не  Mr. Green
Изказвам си мнението, надали ти дължа точно на теб обяснение. Симпатиите и антипатиите не почиват върху разума, а върху чувствата. Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално. Помня твърде много добри журналисти, дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.
hahaha Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 1 187
Защо пък не  Mr. Green
Изказвам си мнението, надали ти дължа точно на теб обяснение. Симпатиите и антипатиите не почиват върху разума, а върху чувствата. Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално. Помня твърде много добри журналисти, дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.

И какво?Това ли единствено е показател за мнение?! Shocked По-добре да беше спестила тази подробност,че се излагаш.. Stop
 А аз се чудя защо първия изпит в журналистическия е  по красота.. hahaha И там гледат в устата,ама буквално! Joy
Вещици,треперете! Салич не се е отказала,тя просто е на почивка..! afwitch

# 73
  • Мнения: 1 732
Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално.

 #Crazy #Crazy #Crazy

Това е мнение на една жена за друга жена.
Грозна картинка.  Tired

# 74
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...  дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.

ТИ си твърде далеч от журналистиката. Сори.


Шушон, вярно ли Мира е бременна?
Ей, в една отпуска да изляза и веднага изтървах клюката  Thinking

# 75
  • Мнения: 18
Засякох я на летището , с всички Сървайвъри  Sunglasses

# 76
  • Мнения: 6 417
...  дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.

ТИ си твърде далеч от журналистиката. Сори.


Шушон, вярно ли Мира е бременна?
Ей, в една отпуска да изляза и веднага изтървах клюката  Thinking
E, да. Тя колко пъти му намекваше публично на Жоро Торнев, че не й предлага брак, ама той недочуваше  Joy

# 77
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Абе, аз историята със сватбата я знам. Ама съм пропуснала новината със зачеването. Е, сега вече съм в час, мерсаж  Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 1 076
Странно...
След като говорим за публична личност и изобщо се пуска тема, се предполага всеки да си говори каквото му е на душата. Само мога да се радвам за Салич, че има такава здрава подкрепа от вас, но това мнението ми за нея не променя. Мисля че на въпроса къде е тя вече се отговори, на вас какъв ви е проблемът?
Дали аз съм близо или далеч от журналистиката не е ничия работа да коментира, защото не съм публична личност (е, почти). Достатъчно е, че познавам професията из основи, но и това няма значение за тази тема.
Това е като спора за Левски и ЦСКА. Безсмислен е.

# 79
  • Мнения: 4 195
Странно...
След като говорим за публична личност и изобщо се пуска тема, се предполага всеки да си говори каквото му е на душата. Само мога да се радвам за Салич, че има такава здрава подкрепа от вас, но това мнението ми за нея не променя. Мисля че на въпроса къде е тя вече се отговори, на вас какъв ви е проблемът?
Дали аз съм близо или далеч от журналистиката не е ничия работа да коментира, защото не съм публична личност (е, почти). Достатъчно е, че познавам професията из основи, но и това няма значение за тази тема.
Това е като спора за Левски и ЦСКА. Безсмислен е.
е да, ама се пита къде е Ани Салив, физически в момента, никой не те пита става ли журналист от Ани Салич, или не става, дебел ли и е гъза или е перфектен - ей такъв ни е проблема, принципно, че се питаме едно, а си отговаряме друго Wink
И да те питам нещо - аз нямам никакво пнятие от журналистика, ама никакво, обаче аз съм ЦАР ЗРИТЕЛ и на мен Ани ми харесва, гледам БТВ новините, когато тя води, допада ми - не е ли това най - важното, на ЗРИТЕЛЯ ДА МУ ХАРЕСВА. Като ще спамим и като няма да е по темата поне и аз да съм в хора, нали:)
Ани пък АЗ ЛИЧНО, от името на Движение на българските майки, сме я молили за 3 или 4 репортажа по наш сигнал и се справи перфектно - чрез нейните репортажи постигнахме ТОЧНО  за каквото се борихме, за мен това не е лош журналист

# 80
  • Мнения: 6 417
Zanda Ksurik, най-добрите журналисти у нас не са кадри на ФЖ. Ей на, питай Лиска  Whistling

# 81
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ееее, ама и вие! Жената е дете на журналисти, пък продължавате да спорите с нея  Crossing Arms

# 82
  • Мнения: 2 013
Zanda Ksurik, най-добрите журналисти у нас не са кадри на ФЖ. Ей на, питай Лиска  Whistling

Питам Лиска

# 83
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
[
обаче аз съм ЦАР ЗРИТЕЛ и на мен Ани ми харесва, гледам БТВ новините, когато тя води, допада ми -
Peace
 И,да,ако и за Левски и ЦСКА ще спорим с  крайно груби изрази-спорът е безсмислен.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Брей, още се дъвче тази тема. Разбрахме къде е Ани-на остров с мъжа си. Разбрахме, че има хора, които определят какви са другите според външния им вид. Щото те самите са перфектни. ССф, тъй да се каже.
Zanda, аз съм дете на двама инженери. Да дойда ли да ти ремонтирам радиото? А трактора?

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 06:48 от Саня

# 85
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално.

А дистанционно нямате ли си у вас, бе, душа? Ми ползвайте го по предназначение.

И на тези, на които е писнало да ги гледат всяка вечер, що продължават да го правят? Недейте, хора, сменете канала и си гледайте когото искате - никой не ви е вързал за дивана и пуснал БТВ за да ви торомози, нали така?

# 86
  • Мнения: 261
Леле колко злоба и колко нападки се изсипаха тук за няма нищо. Аз пък не виждам нищо лошо да замине с мъжа си, нито пък я намирам за грозна и противна. Харесва ми и тя и Ирина Костадинова.
А крайните изказвания никога не са били от полза. Много лесно е да оплюеш някой. Но да надскочиш себе си и собственото си самочувствие, за да кажеш няколко добри думи за някой е доста трудно за посредствените хора.


МНОГО ТОЧНО И НА МЯСТО КАЗАНО

# 87
  • Мнения: 1 230
Zanda, аз съм дете на двама инженери. Да дойда ли да ти ремонтирам радиото? А трактора?

 hahaha Joy

# 88
  • Мнения: 4 586




Не е важно дали Ани салич я харесват журналисти,
нито дали я харесват деца на журналисти,
а зрителите. Пуснете анкета - харесвате или не Салич?

# 89
  • Мнения: 1 149
Леле колко злоба и колко нападки се изсипаха тук за няма нищо. Аз пък не виждам нищо лошо да замине с мъжа си, нито пък я намирам за грозна и противна. Харесва ми и тя и Ирина Костадинова.
А крайните изказвания никога не са били от полза. Много лесно е да оплюеш някой. Но да надскочиш себе си и собственото си самочувствие, за да кажеш няколко добри думи за някой е доста трудно за посредствените хора.
newsm10

# 90
  • София
  • Мнения: 1 076
Странно...
След като говорим за публична личност и изобщо се пуска тема, се предполага всеки да си говори каквото му е на душата. Само мога да се радвам за Салич, че има такава здрава подкрепа от вас, но това мнението ми за нея не променя. Мисля че на въпроса къде е тя вече се отговори, на вас какъв ви е проблемът?
Дали аз съм близо или далеч от журналистиката не е ничия работа да коментира, защото не съм публична личност (е, почти). Достатъчно е, че познавам професията из основи, но и това няма значение за тази тема.
Това е като спора за Левски и ЦСКА. Безсмислен е.
е да, ама се пита къде е Ани Салив, физически в момента, никой не те пита става ли журналист от Ани Салич, или не става, дебел ли и е гъза или е перфектен - ей такъв ни е проблема, принципно, че се питаме едно, а си отговаряме друго Wink
И да те питам нещо - аз нямам никакво пнятие от журналистика, ама никакво, обаче аз съм ЦАР ЗРИТЕЛ и на мен Ани ми харесва, гледам БТВ новините, когато тя води, допада ми - не е ли това най - важното, на ЗРИТЕЛЯ ДА МУ ХАРЕСВА. Като ще спамим и като няма да е по темата поне и аз да съм в хора, нали:)
Ани пък АЗ ЛИЧНО, от името на Движение на българските майки, сме я молили за 3 или 4 репортажа по наш сигнал и се справи перфектно - чрез нейните репортажи постигнахме ТОЧНО  за каквото се борихме, за мен това не е лош журналист

Евала.
Сега разбирам защо я защитаваш.
Пак казвам, няма никакво значение кой какво мисли. Тя ще си е там или няма да си е там.
Не смятам че спамя. Просто не я харесвам. А ако поради тази причина предизвиквам всеки да се изкаже за нея положително - какво по-хубаво.
Тя и Канна Рачева страшно много ни помогна да се чуе за случая Баровски - наш приятел, който беше несправедливо обвинен в пренасяне на фалшиви пари. Напълно го оправдаха. Това значи ли, че трябва да я харесвам? Вършила си е работата.

Хехе, Уолф, мой стари опоненте, че и аз съм зрител бре Wink Нали затова коментирам. А кой ми чете новините ми е почти все едно, аз слушам НОВИНИТЕ, не коментирам четците и журналистите. Ако не стигат новините съответно търся на друго място.
Край от мен, както и други казаха - по темата се отговори.   bouquet

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 18:57 от Zanda Ksurik

# 91
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Много е гнусна, миличката. Просто не мога да я понасям. Дано повече не се върне.
Ти виждала  ли си я,говорила ли си с нея,за да си извадиш извода колко е гнусна Салич?????????
И защо пък да не се върне,какво теб ли да сложат на нейно място а?

Защо пък не  Mr. Green
Изказвам си мнението, надали ти дължа точно на теб обяснение. Симпатиите и антипатиите не почиват върху разума, а върху чувствата. Неприятна ми е, противно ми е да я гледам, това дали е пълна или слаба не ме интересува. Просто е грозна, антипатична. Устата й е като на вещица и не, не се държи винаги професионално. Помня твърде много добри журналисти, дете съм на журналисти - тя е твърде далеч от журналистиката.
Първо да кажа,че всичко изписано от теб е много,ама много грубо.
Това,че си дете на журналист,не ти дава право да използваш меко казано отвратителни думи,за друг такъв журналист.
Може майкати или баща ти навремето да са били най,най нооооооооооо времената се менят,и по младите изместват старото поколение.
Мисля също,че темата въобще не беше колко гнусна е Ани Салич и как въобще не може някой от тук присъстващите да я понася.
В темата ясно и кратко се питаше,просто защо липсва от екрана.
Ама не,ти реши,да бъдеш груба.
Както каза,някой по-горе,не гълтайте слюнката,че току виж сте се отровили. Mr. Green
Това изписаното от теб,направо си е чиста завист,кой както иска така да го разбира.

А това за устата и,вещица и т.н,ме разсмя.
Няма да продължавам да пиша защо именно ме разсмя,като поразгледах тук таме каквото ме интересуваше,ще ме баннат.
 Mr. Green
Уважавам Ани Салич като професионалист и като човек.
Някой знаят,защо толкова кръвнишки я браня,тъй че спирам да спамя темата.

Дано Ани и съпругът и успеят да си починат там където са и да се върнат заредени със нови сили. Hug

# 92
  • Мнения: 356
Еее, стига сте се дрънкали, заради Ани Салич,
всеки има право на мнение, каквото и да е то,
обаче темата е "Къде е Ани Салич", а не "Какво е мнението ви за Ани Салич". ОК, изказахте се, и аз даже, но не се карайте.
Това, че не ви харесва коментара на някой, просто го отминете.
Нужно ли е да вдигате на балон всяка тема и да я превръщате в скандал???

# 93
  • Мнения: 391
Майко милааааа! Продължавате а? Ето това е една от най-тъпите теми във форума, особено развитието й!

Общи условия

Активация на акаунт