Къде е Ани Салич?

  • 6 747
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 105
Що така с лошо за Ани?

# 16
  • Мнения: 3 268
Ани е на острова на Сървайвър.Снима документален филм.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 294
Ани е на острова на Сървайвър.Снима документален филм.
Да си остане на острова  Joy
Много повече ми харесва Ирина Костадинова как води новините  Laughing
Ама трябва и Юксел да пратят на някакъв остров, и ако може да е по-далече.  Wink
В посредно време едно изречение без да се препъне не може да каже  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 423
Видях я на снимка в гугъл.
Красива е тази Ани Салич.
Обяснявам си защо ви липсва.
Аз не съм я виждала никога и
затова няма как да ми липсва.
И ми е все тая всъщност къде е.
Чувствата ни дори са взаимни.

# 19
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Леле колко злоба и колко нападки се изсипаха тук за няма нищо. Аз пък не виждам нищо лошо да замине с мъжа си, нито пък я намирам за грозна и противна. Харесва ми и тя и Ирина Костадинова.
А крайните изказвания никога не са били от полза. Много лесно е да оплюеш някой. Но да надскочиш себе си и собственото си самочувствие, за да кажеш няколко добри думи за някой е доста трудно за посредствените хора.

# 20
  • Мнения: 1 113
Лиске, БТВ не се ли лови със сателит?
Аз Ани Салич я харесвам, има много топло излъчване.

# 21
  • Мнения: 1 798
Лиске, БТВ не се ли лови със сателит?
Аз Ани Салич я харесвам, има много топло излъчване.

И аз така.
Може би е в отпуска. Започват да изчезват един по един.

# 22
  • Мнения: 4 202
Четох в някакъв вестник,че дори не предупредила шефовете си,а директно им съобщила че заминава.. Подсмихнала се,след като чула че ако замине я чака уволнение+неустойки.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..На мен ако ми врътнат такъв номер,незнам.. Close
И всичко това не от любов към авантюрата и яденето на голи охлюви,а за да спаси семейството.Бранко бил хлътнал здраво по някаква... агейн. Анини работи... Crazy



То май мъжът и и се пада шеф.
Съмнявам се някой да я е заплашил с уволнение.

# 23
  • Мнения: 179
 ЩО за въпрос!!??!! Всяко лято по това време Салич я няма на екран и веднага се започва с въпросите." Къде е ? Що я няма? Ама как така я няма?" Бе жената си има семейство! Има право и на годишен отпуск, без да я знаят къде е!
 Или да води новините от плажа, а? По бански! smile3511

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
merzavec Ти май имаш психически проблем, а? То бива, бива ама..... newsm78

Харесвам я Ани Салич, има си излъчване жената без да е първа красавица. И аз се питах къде е... Дано наистина да си пече дупето ( дебело или слабо) на плажа, а не да отсъства по неприятни поводи.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 105
ЩО за въпрос!!??!! Всяко лято по това време Салич я няма на екран и веднага се започва с въпросите." Къде е ? Що я няма? Ама как така я няма?" Бе жената си има семейство! Има право и на годишен отпуск, без да я знаят къде е!
 Или да води новините от плажа, а? По бански! smile3511


А това е по-невинно от десетината теми "Ани Салич бременна?!"

# 26
  • Мнения: 985
Е толкова ли сте се разтревожили къде е Салича.Аз пък открай време се чудя не й ли е време за пенсия вече?! Crossing ArmsКолко години стават й зяпаме само нейната мутра?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
....открай време се чудя не й ли е време за пенсия вече?! :


Ужас.
И за останалото ужас.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Пък аз знам кой ще е следващият изчезнал.... Wink

# 29
  • Мнения: 4 195
какво и е на жената, една от малкото професионалистки водещи новини - правилен говор, правилен език, ясно произнасяне, адекватни реакции ( имам в предвид - не се усмихва докато говори за поредната жестока катастрофа по пътищата)........поне за мен е чудесна водеща.
Пък и мнението ми за нея е повлияно и от това, че няма случай, в който от ДБМ да са я поканили на акция, или да направи репортаж за някой дом или проблем и тя да не е откликнала - няма как да не я харесвам, имайки в предвид колко присърце взема такива проблеми. А също и проблемите на българските майки в отглеждане на техните деца, ама ние тук си я плюем, а тя ни подкрепя, типично.
Надявам се да е на почивка, да си пече дупето ( според мен не чак толкова голямо) и да се върне отпочинала и заредена с положителни емоции. Дано в момента е някъде с дечурлята на плаж и да се цамбуркат до насита Peace

Общи условия

Активация на акаунт