Къде е Ани Салич?

  • 6 780
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
А стига сте плюли по Салич а? Naughty
Грозна била,дебела била,вие щото сте големи хубавици. Whistling
Аааааа, това ми е болна тема и ми е адски неприятно като прочета нещо подобно. Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 179
И на Мира Добрева и гледаме мутрата, ама никой не се е притеснил, нито защо я няма, нито кога ще я махат.

# 32
  • Мнения: 1 952
Незнам къде е Салич, не страдам по нея, ама онова нещо дето е на нейното място е ужасно. Тая жена ме вкарва в депресия, толкова безлична и противна и с тая прическа... много неподходяща за тв водеща.
Салич трябва да отслабне, не може така, откога роди.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Салич трябва да отслабне, не може така, откога роди.
Много си категорична! Simple Smile Недей така, не е лесно това с отслабването.

# 34
  • Мнения: 1 187
Четох в някакъв вестник,че дори не предупредила шефовете си,а директно им съобщила че заминава.. Подсмихнала се,след като чула че ако замине я чака уволнение+неустойки.Едвам навили Ирина Алексиева да води централната емисия,жената си планирала отпуската все пак..На мен ако ми врътнат такъв номер,незнам.. Close
И всичко това не от любов към авантюрата и яденето на голи охлюви,а за да спаси семейството.Бранко бил хлътнал здраво по някаква... агейн. Анини работи... Crazy




То май мъжът и и се пада шеф.
Съмнявам се някой да я е заплашил с уволнение.

Ако работеше за сървайвър,сигурно.. бТВ все още е на Мърдок,пусто не я дава.. Laughing

# 35
  • Мнения: 1 952
Да бе...те с нейната бременост добре ни ангажираха по всички медии, все едно английската кралица беше бременна, а не някоя си водеща. Първата една година се абстрахирах от визията й на кит, ама е време да отслабне.

# 36
  • Мнения: 985
Да бе...те с нейната бременост добре ни ангажираха по всички медии, все едно английската кралица беше бременна, а не някоя си водеща. Първата една година се абстрахирах от визията й на кит, ама е време да отслабне.
hahaha

# 37
  • Sf
  • Мнения: 808
лелеле...

размисли и страсти зад шипковия храст...

# 38
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да бе...те с нейната бременост добре ни ангажираха по всички медии, все едно английската кралица беше бременна, а не някоя си водеща. Първата една година се абстрахирах от визията й на кит, ама е време да отслабне.
hahaha
може нейния мъж така да сия харесва и да не и дава да отслабне newsm78

# 39
  • Мнения: 3 423
все едно английската кралица беше бременна
Нали си наясно в какъв скандал се забъркваш...

# 40
  • Мнения: 4 202

То май мъжът и и се пада шеф.
Съмнявам се някой да я е заплашил с уволнение.

Ако работеше за сървайвър,сигурно.. бТВ все още е на Мърдок,пусто не я дава.. Laughing

Мъжът и преди години, а сигурно и все още е някакъв шеф в БТВ, точната длъжност не помня, а Мърдок може да е собственик, но най-вероятно не е и чувал за Ани Салич.

# 41
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
то остава и Мърдок да познава всичките си служители ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 187

То май мъжът и и се пада шеф.
Съмнявам се някой да я е заплашил с уволнение.

Ако работеше за сървайвър,сигурно.. бТВ все още е на Мърдок,пусто не я дава.. Laughing

Мъжът и преди години, а сигурно и все още е някакъв шеф в БТВ, точната длъжност не помня, а Мърдок може да е собственик, но най-вероятно не е и чувал за Ани Салич.

Директор на отдел"Продукция". На Мърдок не му е и работа да познава служителите в медията,нямах това в предвид.

# 43
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...ама онова нещо дето е на нейното място е ужасно. Тая жена ме вкарва в депресия, толкова безлична и противна и с тая прическа... много неподходяща за тв водеща.
Shocked
Напротив, много добре стои Ирина в централните новини, дано някой вземе да го оцени и да си остане Peace
Какво й е безличното?

Всъщност няма значение, сигурна съм че и на Ел Макферсън ще намерите кусури, примерно, гледам и Мира Добрева намесихте, въобще и изобщо...
Колкото до това пък на кого му е време за пенсия ooooh!, нямам думи - аз съм на възрастта на Ани Салич (ако не и няколко години по-голяма) и ако някой тръгне в тоя момент да ме праща в пенсия, най-много да отнесе десния ми прав - и ще го заболи, нищо, че нямам и 50 кила мокра.

# 44
  • София
  • Мнения: 221
Е толкова ли сте се разтревожили къде е Салича.Аз пък открай време се чудя не й ли е време за пенсия вече?! Crossing ArmsКолко години стават й зяпаме само нейната мутра?
Аз предлагам ,всяка журналистка над 30 да отива на кладата, да не дразни младите девойки. А пък, е  също крайно време да послушаме малко м,иека риеч ут Варнъ, защо пък не.
Също ,за да е добра една журналистка да и мерят първо обиколките, другото като дикция интелект изобщо няма значение. Важно е първичното като я погледнеш и да ти потичат лигите от кеф, какво от това, че води новини а не шоу за гърли Laughing

Общи условия

Активация на акаунт