Нагоре или надолу - за бебешкия пенис?

  • 3 522
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ами точно тези да се слага нагоре!
чувала ли си обясненията защо!
Аз съм ги чувала-за да му слезнат тестисите в торбичката! #Crazy #Crazy #Crazy
ами сегашните деца като са им надолу да не би да са с тестисите още навътре!

А, разбрах  Laughing Hug

# 16
  • Мнения: 649
Винаги съм ги вдигала нагоре, а провлеми с преливане извън памперса не съм имала. Когато бяха малки бебета, педито ми обясни, че е по-добре да ги вдигам нагоре и от тогава не съм престанала.

# 17
  • Мнения: 1 426
това са бабини деветини!
  newsm78
Е, и на мене педито ми каза да го вдигам нагоре, а пък тя първо със сигурност беше завършила висше образование-медицина със специалност педиатрия, и, второ, изобщо не беше стара...

# 18
  • Мнения: 311
нашта лекарка каза нагоре и аз така и правя. Не мога а и не би трябвало да се спори за нешто, което твърдят лекарите, все пак те са специалисти.

# 19
  • Мнения: 6 164
Накъдето да го сложиш, в памперса е толкова широко, че ще си застане, както си иска. Тъй, че няма какво да го пипаш.

нашта лекарка каза нагоре и аз така и правя. Не мога а и не би трябвало да се спори за нешто, което твърдят лекарите, все пак те са специалисти.

А 5 минути след това, поглеждаш ли да видиш дали е пак нагоре?
Защото практиката показва, че пак отива надолу - с няколко майки си гледахме децата, като сменяхме памперса навън и при всички стана така.
И на голям мъж стои надолу - все пак гравитация, явно физиката е по-силна от медицината. Mr. Green И не им пречи да го вдигат при ерекция, нали?
Та какво по-точно са казали специалистите? newsm78

# 20
  • Мнения: 1 426

А 5 минути след това, поглеждаш ли да видиш дали е пак нагоре?
Защото практиката показва, че пак отива надолу - с няколко майки си гледахме децата, като сменяхме памперса навън и при всички стана така.
И на голям мъж стои надолу - все пак гравитация, явно физиката е по-силна от медицината. Mr. Green И не им пречи да го вдигат при ерекция, нали?
Та какво по-точно са казали специалистите? newsm78

Чакайте, бе, мами, става дума за новородени бебета през първите няколко месеца от живота им!!!

# 21
  • Мнения: 3 268
Слагах го на горе,така ме съветваха педиатрите.

# 22
  • София
  • Мнения: 431
Надолу Peace

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Накъдето застане в памперса.Но предпочитам надолу защото така по-малко се опикава.Навремето са ги вирили нагоре,за да ги притиснат по-добре и да не се напишкват толкова често/така ми казаха на курса/ защото се сещате как се перат пелени,чаршафи,дрешки па 3 пъти на ден. Sick

# 24
  • Мнения: 5 362
Аз пък си нямам момченце,но всичките ми познати с момчета го слагат надолу Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 6 164

А 5 минути след това, поглеждаш ли да видиш дали е пак нагоре?
Защото практиката показва, че пак отива надолу - с няколко майки си гледахме децата, като сменяхме памперса навън и при всички стана така.
И на голям мъж стои надолу - все пак гравитация, явно физиката е по-силна от медицината. Mr. Green И не им пречи да го вдигат при ерекция, нали?
Та какво по-точно са казали специалистите? newsm78

Чакайте, бе, мами, става дума за новородени бебета през първите няколко месеца от живота им!!!

Да, и?
Имам предвид, че няма какво да се увреди, защото според някои като го слагаш надолу, няма да може да го вдига като порасне. И това съм чувала и ми е интересно само какво точно ще му стане, ако го слагаш надолу, противно на съветите на компетентните специалисти? Какво ще се случи? Thinking

# 27
  • Мнения: 5 183
Обяснението на свеки:
"И да му слагате 4урката нагоре, 4е да има хубава 4урка!!!"  bowuu Crazy Mr. Green Joy

# 28
  • Мнения: 8 242
Накъдето да го сложиш, в памперса е толкова широко, че ще си застане, както си иска. Тъй, че няма какво да го пипаш.

 Peace тъй  Peace

# 29
  • Мнения: 1 655
Имам предвид, че няма какво да се увреди, защото според някои като го слагаш надолу, няма да може да го вдига като порасне. И това съм чувала и ми е интересно само какво точно ще му стане, ако го слагаш надолу, противно на съветите на компетентните специалисти? Какво ще се случи? Thinking[/color]
e това са бабини деветини
мен пък свекърва ми все ми дава напутствия да го даржа гол и по-малко с памперс
и мъжа ми се учуди с това вдигане, на племенника ми
ами арабите като не са им ги вдигали, да не би да не им става, я по колко деца правят Mr. Green Mr. Green Mr. Green
а и на мъжа ми си му става много добре даже Joy Joy Joy Joy Joy Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт