ПОКАЖЕТЕ КОЛИЧКАТА СИ

  • 42 555
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 443
Темата стана много грозна!
Давайте да се присмиваме на всички дето имат Чиполино,Бертони,Хаук,ТСМ и т.н  Confused

Грозно и жалко,наистина...

# 271
  • София
  • Мнения: 44 226
Ами такава тема няма как и да е друга...в миналата такава при все, че се показваха от бертони до стоке, пак стана точно също толкова грозна...и тази нямаше как да го избегне....
За жалост снобарията е основна черта на повечето българи..... някак такива теми не могат да останат само в приятната си част.....

# 272
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Ами такава тема няма как и да е друга...в миналата такава при все, че се показваха от бертони до стоке, пак стана точно също толкова грозна...и тази нямаше как да го избегне....
За жалост снобарията е основна черта на повечето българи..... някак такива теми не могат да останат само в приятната си част.....

Логично, при положение, че не се изтъкват качества, а цена. Една количка може да е много евтина и да върши идеална работа, може да е много скъпа и да не става за нищо. И докато се смята за особено престижно да е скъпа, а не функционална.

# 273
  • Мнения: 466
Цитат от Чиколина

ЗаЩо в БГ няма6e Пег Перего Праметте преди 2 год ?

Искам да попитам колко от вас са имали между 46 и 50 колички полzвани zа 2 деца?
Ах,да не zабравя да споделя,че сестра ми иска6е zа племенника ми кола с акумулатор на Пег Перего.Реzултатът бе6е,че в БГ няма6е (може би са ги били иzкупили всичките от там   ),та трябва6е от тук да купувам. Ще трябва да вzемат да zареждат малко повече ми струва,че да има zа всички.
[/quote]

Темата наистина стана много грозна, но се включвам да напиша, че явно не си се информирала къде се продават колички Пег Перего, защото и двете ми колички са такива, като първата е закупена точно преди две години и Прамете се предлагаше на бъл. пазар още тогава, както и от много години акумулаторни колички на същата марка. Така, че в грешка си http://www.vitodesimone.com/, може да прочетеш от колко години се внасят в бг.

Тази тема не е покажете си количките, ами нека да поспорим за марките. Всеки да си купува каквато пожелае, според вкуса и възможностите .  Няма нужда всеки да се изхвърля като много знаещ, много ползващ, защото не ми се вярва някой да е ползвал 50 колички . Изобщо в под форума на пазар се вихрят такива изказвания и то от неползвали съответната марка, че на човек свят може да му се завие  , пита се за една количка  - предлага се втора, трета, въобще, май повечето се стрямят към повече публикации отколкото към адекватен съвет.

# 274
  • Мнения: 4 428
Аз ли криво пиша или някой криво чете не знам, но тук се е превърнало в помия  newsm09

Поста ми беше конкретно към цитата, който съм включила. Там бивша продавачка на колички обяви, че в Бг се купували много скъпи и маркови колички за снобария, а чужденците въобще не се интересували от тези неща, защото са над тях един вид. И всички писаници за марки и цени беше само и едниствено по този повод  ooooh! Дрехите бяха просто асоциация...
А вие го обърнахте на това колко сме заблудени ни е тука глупаците дето си седим в Бг, а колко сте в час вие там в Германия. /Странно защо ли се включват все "германки"/  #Crazy  ooooh!
Първо обяснявате, че си носите немарковите дрехи в госдост и БЕЗ комплекси, пък после как всеки бил с най-марковото и най-скъпото. И как тук ние сме снобари, а вие в Германия си купувате по 50 колички за по 1000евро  ooooh! И вие тотално доказахте колко греши въпросната госпожа  Tired
Абе вие явно вече не се смятате за българки и ви е направо срам, че имате нещо общо с Бг. Защо не си седите и пишете в немски сайтове, на немски, а се занимавате с нас простолюдието... smile3516
Абе просто  smile3505
................Що ли си губя времето и аз с простотии  Sick.........................

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 21:47 от veselina_s_p

# 275
  • Мнения: 3 316
veselina_s_p     202uu    smile3501 smile3521

# 276
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Аз ли криво пиша или някой криво чете не знам, но тук се е превърнало в помия  newsm09

Поста ми беше конкретно към цитата, който съм включила. Там бивша продавачка на колички обяви, че в Бг се купували много скъпи и маркови колички за снобария, а чужденците въобще не се интересували от тези неща, защото са над тях един вид. И всички писаници за марки и цени беше само и едниствено по този повод  ooooh! Дрехите бяха просто асоциация...
А вие го обърнахте на това колко сме заблудени ни е тука глупаците дето си седим в Бг, а колко сте в час вие там в Германия. /Странно защо ли се включват все "германки"/  #Crazy  ooooh!
Първо обяснявате, че си носите не марковите дрехи гордо и БЕЗ комплекси, пък после как всеки бил с най-марковото и най-скъпото. И как тук ние сме снобари, а вие в Германия си купувате по 50 колички за по 1000евро  ooooh! И вие тотално доказахте колко греши въпросната госпожа  Tired
Абе вие явно вече не се смятате за българки и ви е направо срам, че имате нещо общо с Бг. Защо не си седите и пишете в немски сайтове, на немски, а се занимавате с нас простолюдието... smile3516
Абе просто  smile3505
................Що ли си губя времето и аз с простотии  Sick.........................
Извинявай, определено си губиш времето с простотии и се чудиш какво да напишеш. Аз се гордея, че съм българка, но това не ме прави по-класа от другите. Не си живяла в Германия, не си виждала тук хората как излизат навън, за да можеш да даваш определение кой как ходи облечен и какво прави. Това с клошарите е меко казано грозно и недомислено. Аз живея в Бавария - една от най-скъпите провинции на Германия. Тук хората са повече от добре облечени, да не говорим, че се пазарува наистина качествени стоки.
Колкото до количките - кой колко ползва си е лично негова работа, но пък може малко от малко да се уважава мнението на другите, а не да се показват на гол г... чифте пищови... И да - наистина са над тези неща - пазаруват функционално, удобни и практични неща, а не за да покажат колко са над другите. Просто защото има кастово различие - нещо, което в България трудно може да се намери...

# 277
  • Мнения: 1 636
За теzи,които не са раzбрали,всичко се zапочна от "кло6арството".Не съм се присмивала на някой,който има евтина количка,но не ми е приятно такова иzкаzване,като се има впредвид,че деля живота си с един германец. Тук го иzкараха,че германците нямат представа нито от марки,нито от естетика. Темата е"покажете количките си",а не обсъдете zаЩо в ДЕ не купуват марки.
Вери,вярвай ми,че ако е намерила джипа на ПП няма6е да се налага да органиzирам транспорт до там.Едно е да иде6 в един магаzин,който ти е в града и да купи6 или поне поръча6,а съвсем друго да търси6 поzнати в София,които да ти кажат къде и кога Ще го намери6. Надявам се раzбра какво имам предвид.

# 278
  • Мнения: 7 605
Веселина, помията бе zапо4ната от теб. Не ми обяснявай 4е това zа полуклоШарите не е обидно, много моля  Naughty

# 279
  • Мнения: 382
...и аз шматката окапах да изчета всичко белким харесам количка.Тая простотия ще ни съсипе тотално..Ей ся ще изцъкам 5-6 линка на скъпи колички дето ги имам,сигурно и на кафенце ще ме поканите,ако съм с Бертони търсачката викате,м?Мноо помия бре хора,тц,тц.!!! Cry

# 280
  • Мнения: 2 723
Дали не е време темата да бъде заключена???
Силно се съмнявам някой да влезе тук да си търси количка...

# 281
  • Мнения: 105
Дали не е време темата да бъде заключена???
Силно се съмнявам някой да влезе тук да си търси количка...


Напълно съм съгласна с теб. След толкова четене вече се чудя каква е темата. А се надявах да намеря отговори на въпросите ми, но явно не съм случила на място Sad

# 282
  • Мнения: 27
Привет,

по-скоро питам дали я има някой и дали е доволен,на упътването за употреба пише хаук,а на сенника на количката и на самата количка има бродерия премама,не ми стана ясно каква е точно и затова събирам инфо.
Подкрепиям момичетата които разделят количките по-модели,цветове и удобства,а не по-цени.Нашата количка в момента е Куини бъз и какво като е 980лв,като е супер неудобна , сега за втора количка никога не бих се изръсила толкова.Така ,че си гледаите да Ви харесва и да е удобна на детето най-вече

Успешен ден на всички

# 283
  • Мнения: 11 322
Дали не е време темата да бъде заключена???
Силно се съмнявам някой да влезе тук да си търси количка...

Ами темата е - Покажете си количката, а не Препоръчайте ми количка, нали? Mr. Green
Едва ли някой ще си търси от тук препоръчаните колички.
Всичко е до фукня, както всички останали теми из форума, започващи  с Покажете си....

На Вери само да вметна, че от сигурен източник знам, че ПегПерегото в България е китайска продукция и не може да се мери с оригинала. Аз съм возила детето си в оригинал и знам какво препоръчвам, но ако го направя, няма да е на българска майка Wink

# 284
  • Мнения: 3 880
....Там бивша продавачка на колички обяви, че в Бг се купували много скъпи и маркови колички за снобария, а чужденците въобще не се интересували от тези неща, защото са над тях един вид. И всички писаници за марки и цени беше само и едниствено по този повод  ooooh! Дрехите бяха просто асоциация...
А вие го обърнахте на това колко сме заблудени ни е тука глупаците дето си седим в Бг, а колко сте в час вие там в Германия. /Странно защо ли се включват все "германки"/  #Crazy  ooooh!
Първо обяснявате, че си носите немарковите дрехи в госдост и БЕЗ комплекси, пък после как всеки бил с най-марковото и най-скъпото. И как тук ние сме снобари, а вие в Германия си купувате по 50 колички за по 1000евро  ooooh! И вие тотално доказахте колко греши въпросната госпожа  Tired

Аааа, едно уточнение: Тази с 50те колички си е чиста българка (Чико Wink Hug)

Една бивша продавачка казала нещо и заради нейното изказване веднага решихте, че познавате всички чужденци и че трябва да се правят асоциации с полуклошари и т.н., така ли?
Истината е, че за всеки влак си има пътници и не може да се каже така глобално- българите купуват масово марково, а чужденците- масово боклуци и едните са супер прекрасни, другите всички полуклошари и т.н.  Е от това се издразниха повечето. Ако погледнете малко по-далече от собствения си нос, ще разберете, че светът е шарен Wink
Обаче е факт, че тук повечето се простират според чергата си Wink Скъпото- за добре печелещите и евтиното за тези с ограничени финанси. Няма такова нещо като да изплащаш бебешка количка 3-6-9 месеца или да вземаш заеми за да имаш най-специалната и другите мами да цъкат с език от възхищение Laughing или можеш да си позволиш да я купиш (и то без да инвестираш 2-3 месечни заплати Wink) или търсиш по-евтина. Изплащат се коли и къщи, а не бебешки колички Wink А като забуташ количката навън никой не се чуди "ама тази марка не е ли много евтина, под 100 лв" Joy

И що реши, че се срамуваме, че сме българи newsm78 Или това е стандартната реплика, когато в разговора се намесят българи живеещи извън България Laughing?

Общи условия

Активация на акаунт