ПОКАЖЕТЕ КОЛИЧКАТА СИ

  • 42 574
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • варна
  • Мнения: 256
вие може да сте писали + и - ама явно не сте прочели всички сраници да видите за каква  "страхотна количка видиш ли имам аз "хем знае 4е е пълен боклук . Не няма да споря с никой всеки има право на избор естествено.Но снобарията която тресе тая тема просто е ужасна!!!!!!!!И в морската можеш да се нагледаш на всичко. Като гледам чужденците какво си купуват и българите какво си купуват просто съм стигнала до тоя извод ,че българина не гледа практичното а гъзарското :нищо че не мога да сляза в подлеза или да се кача нищо че я сгавам 1 час нищо че тежи 10кг (само количката-примерно пък с детето заедно вече незнам )ама сам гъзарка и всички ме гледат даже си е сложила 12 см. ток "щото е много удобно за разходка " и еи такива работи айде чаооооо
И аз не мога да се похваля със маркова количка....щото не мога да си го позволя и моето дете ще се вози в количка за 200-300лв, но и не мога да злобея защо другите майки успяват да съчетаят "гъзарстовото с отглеждането на детето си" и са успели да влязат във форма и могат да носят с лекота 12см ток Flutter и да изглеждат перфектно....направо аман от злобарство в тоз форум...то ми и личи колко често пиша тука именно заради такива коментари  ooooh!
АКо говорим за градивна критика - това е друго, но не я срещах между тези горните редове Laughing

Аз не мога да си "похваля" Sunglasses моята понеже още не съм се сдобила с нея, но искам да ви питам за мнението ви относно марката Крафт. До колкото разбирам са турски  , но пък ги предпочитам пред китайските Laughing Това е сайта на фирмата www.kraftbaby.com НЯкоя от вас ползвала ли е или да има някакво наблюдение за тези колички. newsm78

# 241
Моята количка е Casualplay s4 и съм много доволна от избора си, не съжалявам. Удобна е и за мен и за малката ми принцеса. Бута се  по- лесно от много по леки на кг от нея колички. А от както я имам не съм вдигала количка на ръце.

# 242
  • Мнения: 684
Верно е това че идеална количка няма.Аз имам опит с доста, но всяка си има кусури!
А в морската градина имам чувството че е парад на фешън колички, дори в София няма някой от тях! В момента съм с Бъз но и тя си има минуси -килата например.
Преди 4г. бях с пикап на Чико е желязна беше тази количка!!!
После съм имала Грако -добра возия но тежичка и така...
И аз се огледах в Бъгстъра за др.лято-хареса ми, за по голямо дете е идеална. Peace

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 11:20 от lionkata

# 243
  • Мнения: 6 444
Моята количка е Casualplay s4 и съм много доволна от избора си, не съжалявам. Удобна е и за мен и за малката ми принцеса. Бута се  по- лесно от много по леки на кг от нея колички. А от както я имам не съм вдигала количка на ръце.
Този пост е като за Durango  Laughing Laughing

# 244
  • Мнения: 4 428
вие може да сте писали + и - ама явно не сте прочели всички сраници да видите за каква  "страхотна количка видиш ли имам аз "хем знае 4е е пълен боклук . Не няма да споря с никой всеки има право на избор естествено.Но снобарията която тресе тая тема просто е ужасна!!!!!!!!И в морската можеш да се нагледаш на всичко. Като гледам чужденците какво си купуват и българите какво си купуват просто съм стигнала до тоя извод ,че българина не гледа практичното а гъзарското :нищо че не мога да сляза в подлеза или да се кача нищо че я сгавам 1 час нищо че тежи 10кг (само количката-примерно пък с детето заедно вече незнам )ама сам гъзарка и всички ме гледат даже си е сложила 12 см. ток "щото е много удобно за разходка " и еи такива работи айде чаооооо
Това за + и - на каквито и да е стоки е много субективно. Един потребител иска и търси едно, а друг друго. Така, че не можем да очакваме, че всички ще са на едно мнение за всеки модел количка. Просто всеки търси нещо различно, удачно за него си. И щом на него му харесва, той си я хвали. Друг, като прочете поста му, може да му се чуди на акъла, но това е положението. И аз се чудя за какво го хвалят този Зап, като за нищо не става според мен, но това не значи, че постовете са лъжа.
А чужденците не само за количките са така. Те попринцип си ходят, облечени като полуклошари. Това значи ли, че и ние трябва да се мъкнем, като ар-енд-би тийнейджъри, за да изглеждаме по-европейски и да удовлетворим подобни злобни коментари  Rolling Eyes
И последно - на който темата е "просто ужасна", просто да не я чете  Peace Не знам защо някои хора така се самомазохизират  Laughing

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 675
Моята количка е Casualplay s4 и съм много доволна от избора си, не съжалявам. Удобна е и за мен и за малката ми принцеса. Бута се  по- лесно от много по леки на кг от нея колички. А от както я имам не съм вдигала количка на ръце.
Този пост е като за Durango  Laughing Laughing
Абсолютно, чакаме го да се включи! Joy

Аз съм за Конкорд Фюжън, страхоооотна количка!

Разгледай тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278176.0

# 246
  • София
  • Мнения: 8 314
и аз да кажа нещо. Моето дете отдавна не ползва количка но да ви кажа нещо :ИДЕАЛНА КОЛА И КОЛИЧКА НЯМА !!!!!! като човек които 4 години се занимава точно с това (да продава колички) моето мнение е това. За всяка количка която прочетах до сега мога да ви кажа и + и - много се забавлявам като чета как си хвалите количките а пък не казвате минусите не мога да разбера какав е тоя егоизам при майките . Тя се набутала с ъс  смотана количка и иска и другите да набута . аааааа за бугатбуто пчелата да кажа (че в момента много е актуална) - много е тясна мами........ това е нейния -Това е моето мнение което съм установила с моя опит а не от приказки.МАМИ - ГЛЕДАЙТЕ КОЛИЧКАТА ДА Е ЛЕКА...

А ти като си продавала колички да не мислиш, че твоето мнение е миродавно. Колко пъти си казала на клиент "Това е боклук, не си го купувайте".
Продължавай да се забавляваш "как някой пробутал на някого кофти колика" и вземи че изчети малко теми за колички да се отрезвих. 'Щото ако ти си имала финасов интерс да прецакаш някого, мен пък и другите предполагам, не ме греее кой какво ще си купи.
Всеки си преценява кои минуси може да пренебрегне и кои не.

Любимата ми "желязна" количка(пикапчето) ми беше/е страшно удобна, с това, че е с шарнирни предни колела, но майка ми не можеше така да я бута и тя и застопоряваше гумите. Бебо не може да гледа към не но това не ми е пречило, не ми е бил нужен и зимен кош. И какво това са минуси, но за някой друг, за мен не са. И не е нужно да се коментират(въпреки че съм го правила), 'щото се виждат и с просто око.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 424
Сега търся лятна количка и се надявам отзивите в този форум да ме насочат към добър избор (поне вече изключих някои от опциите:)). Гледам, че много от вас са доволни от Макларън-ите. Не са ли им прекалено малки колелцата за нашите "тротоари"? Sad
отскоро сме с такъв макларън и ми е много по - удобен от стария ни танк чико с 3. верно, дрънчи бая из дупките, не е като чикото, което си се движеше като параход, но и това става. засега не се е строшила, въпреки че хич не я жаля. важното в случая за мен, че е лека Peace

# 248
  • Мнения: 27
Привет,
някой ползвал ли е на Хаук лятна от Премама за 148лв ги има???

# 249
  • Мнения: 169
е Хаук не е ли евтина марка -те са под 100лв. Peace

# 250
  • Мнения: 3 317
е Хаук не е ли евтина марка -те са под 100лв. Peace
      ooooh!

# 251
  • Мнения: 6 444
е Хаук не е ли евтина марка -те са под 100лв. Peace
И какво от това??Тук само скъпи колички ли се обсъждат и показват? newsm78

# 252
  • Мнения: 3 317
е Хаук не е ли евтина марка -те са под 100лв. Peace
И какво от това??Тук само скъпи колички ли се обсъждат и показват? newsm78
   явно ....   Sick  ooooh!  егати  Crazy  ако тикаш бертони нямаш право да пишеш тук  Naughty   тяа те са под 100 лв  Whistling 

# 253
  • София
  • Мнения: 6 329
Мисля, че момичето е имало впредвид, че е доста висока цената във въпросния магазин и че по принцип Хаук може да се намери на по-ниска. Peace

# 254
  • Мнения: 7 605
А чужденците не само за количките са така. Те попринцип си ходят, облечени като полуклошари.

Нямам думи просто....  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт