Кога заведохте за пръв път децата на море?

  • 3 889
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 48
Нашата дъщеричка я заведохме на 6 месеца и си изкарахме чудесно.До като, на година и половина я беше страх от вълните и изобщо не искаше да влиза в морето.Тази година ще видим как ще е като от басейна не мога да я изкарам.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 999
На 2 месеца и половина.

Не я водихме на плаж, само веднъж да 'види' морето. Бяхме в малък хотел с басейн. Тя спече в количката си пред стаята ни, а аз на басейна. Перфектно си изкарахме.

# 47
  • Мнения: 4 406
на 2 години. беше ужасЕн от шума, който издава морето, но много му хареса, че има много пясък

# 48
  • Мнения: 1 555
Втора опция ! Малкият беше точно на 10 месеца, когато го заведохме и беше върха !!!

# 49
  • Мнения: 1 526
Дъщеря ми беше на 4 месеца.
А синът ми на 2 седмици, но разбира се не съм го пускала в морето.
Живем съвсем близко до плажа. Обожават морето.

# 50
  • Мнения: 865
миналия месец я водихме на плаж,а на разходка в Бургас бяхме още на два месеца Grinning

# 51
  • Мнения: 1 113
На 1 год. и 5 мес. беше. Нормална почивка бих казала. Когато бяхме на плаж беше постоянно във водата (или в морето с нас, или в надуваемия басейн, който носехме). Бяхме с още едно семейство с по-голямо дете, с което вечер играеше.

# 52
  • Мнения: 524
Голямата на 3м., средната на 5 месеца, малката-навърши два месеца на плажа на Синеморец. Водила съм ги на плаж, топвала съм краченца, вълна ги е къпала целите.
Сега са влюбени в морето!

П.П. Само веднъж мога да гласувам с първата опция. Защо така?  newsm78

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Големия след 3г. И за малката така мисля да процедирам.

# 54
  • Мнения: 187
На 9 месеца. Нямаше никакви проблеми. Ходехме сутрин на плаж. Той под чадъра или в надуваема лодка с топла вода. Още не можеше да ходи и беше много спокойно, а сега  ... #Crazy

# 55
  • Мнения: 656
Беше на 2,3 год. когато я заведохме за първи път на море. Изкарахме си чудесно.

# 56
  • Мнения: 8 769
Гласувайте и споделете кога за пръв заведохте детето (децата) на море.
П.П. Не се отнася до живеещите на морето.

Що бе? Ние че сме си на морето там сме, ама освен това ходихме и на плажен курорт.  Flutter Затуй гласувах. Peace
С първа опция.
Добре беше. Понесе му на бебето.

# 57
  • Мнения: 193
1,5 м.
Чаках да навърши годинка. Изкарахме много добре.

# 58
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ще я водим тази година за първи път....последна опция Peace.

# 59
  • Мнения: 266
Водихме я миналото лято.Тогава беше на една годинка.  Като изключа това,че не изкаше да излиза от водата си изкарахме сравнително спокойно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт