Бански, тип прашки за малки момичета...

  • 23 998
  • 160
  •   1
Отговори
# 135
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Не ми харесва и не бих купила  Naughty Предпочитам голичка да е на плажа, отколкото с прашки !

# 136
  • Мнения: 227
Не бих обула такива бански на дъщеря ми.
Peace
Като порасне още малко,ако реши сама..тогава ще видим! Grinning

# 137
Така е, но доста са тези, които ходят с прашки и защитават ревностно тази теза.

Е, аз ходя с прашки (бельо и бански), но не възприемам за малко дете подобен род облекло  Stop
Подкрепям.
Аз изключително много уважавам човека, измислил прашките. На мен са ми удобни и си ходя без проблем. Но малко момиченце с прашки не ми харесва като идея. От друга страна не ми харесва и вариант с цял бански или бански с горнище за 3-4 годишни дечица, но доста деца си искат такъв бански и си го носят с удоволствие. Така че в близките 1-2 години (дъщеря ми е почти на 15 месеца) ще  носи каквото и купувам аз, но ако след това си поиска бански-прашки или цял бански ще се съобразя с нейното желание, защото детето ми трябва да имаправо на мнение.
А това, че не е хигиенично носенето им не го разбрах.


Такааааааааа Simple Smile.Ето и още едно мнение-аз купих на дъщеря ми такива бански(тя е на 6г. и знам какво тръщкане може да последва) и какво си мислите че стана.... обу ги всичко на всичко два пъти,като постоянно се опитваше да ги оправя и т.н. Joy.И повечене ги сложи!Татова е мили дами по въпроса с прашките-реши се от самосеби си и аз си спестих доста нерви Peace

# 138
  • Мнения: 3 323
Лично аз - не ги одобрявам... Дано избегнем тоя момент...

# 139
  • Мнения: 2 755
Не харесвам, не одобрявам. Нито за големи, а за малки е просто гавра и смешка...
Така мисля и аз. Между другото, прашките са една добра предпоставка за поява на хемороиди. Особено, ако са по стегнатички. Но, хора всякакви. На някои им харесва перианалното жулене, явно. Не знам, кой е измислил прашките, но явно не е била жена.

Аз дъщеря ми това лято вече я пуснах с такъв бански http://slackpack.net/?q=node/667
Поредната изгъзица.  Crazy #Crazy

# 140
  • Мнения: 3 456
Не ги одобрявам. Не бих купила.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Преди няколко дни отидох да купя подарък бельо за едно детенце. Харесах десена и след като продавачката ми го отвори да го видя, насреща ми се мъдреше надпис "Секси" ShockedЕстествено отказах да го купя. Не мога да подаря подобно нещо.

Иначе по темата : не съм купувала прашки на децата си, аз нося такива, но и двете не са проявявали интерес.

# 142
  • Мнения: 2 978
Може да се пулите и да се блещите колкото си искате, но онзи ден се върнах от Варна и искам да ви кажа, че е пълно с малки деца, които носят прашки.

Яд ме е, че не си носех апарата за да ви го докажа.
Да не говоря, че си направих труда да се приближим с малката за да чуя на какъв език говорят...ха, познайте...на  "чист" български.

# 143
  • Мнения: 1 568
Виждала съм-отвратително!!!!
Като пораснат да носят каквото искат,но малки пикли на по-5 години-не! Naughty
Всъщност вината не е в тях!!!

# 144
Какво толкова се нахвърлихти върху майката , която е сложила снимка на детето си по прашки, значи с вашите разсъждения ако детето е чисто голо на плажа няма да събуди интереса на педофили а ако е с прашки да. Такива хора явно може да ги възбуди самия вид на малко момиченце та било то и с дрехи. По противно е да видиш 16-17 год. облечени така който явно с каква цел го правят а не някакво 3-4 год. детенце . Разбирам като цяло да сте против прашките , но вие да ги носите и да одобрявате а за дете  не не го разбирам. Плюс това аз гледам от друг ъгъл на нещата да се изпече повече детето , ако няма да е голо и държи да е с долнище това разбира се за малко по-големи деца 6-7 годишни/ За най малките съм да са голички на плажа. А това за нехигиенично че било  ами то много работи не са ама....

# 145
  • София
  • Мнения: 7 045
Аз по принцип не харесвам бански-прашки,независимо дали са на детско или дамско дупе.
Peace Вини е абсолютно права, на плажа в Черноморец се нагледах на малки момиченца с прашки.

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 13:52 от buni

# 146
  • Мнения: 1 568
С/у никого не се нахвърлям,специално аз!Казвам това което усещам "вътрешно",когато видя подобна картина,а аз съм майка и няма да ми минат такива мисли в главата,но представете си щом аз усещам че това е ....меко казано...абе не знам...гадно,та представете си какво усещат извратеняците!  bouquet

# 147
  • Мнения: 524
Какво толкова се нахвърлихти върху майката , която е сложила снимка на детето си по прашки, значи с вашите разсъждения ако детето е чисто голо на плажа няма да събуди интереса на педофили а ако е с прашки да. Такива хора явно може да ги възбуди самия вид на малко момиченце та било то и с дрехи. По противно е да видиш 16-17 год. облечени така който явно с каква цел го правят а не някакво 3-4 год. детенце . Разбирам като цяло да сте против прашките , но вие да ги носите и да одобрявате а за дете  не не го разбирам. Плюс това аз гледам от друг ъгъл на нещата да се изпече повече детето , ако няма да е голо и държи да е с долнище това разбира се за малко по-големи деца 6-7 годишни/ За най малките съм да са голички на плажа. А това за нехигиенично че било  ами то много работи не са ама....
Чете ли цялата тема? Пак се почват едни и същи приказки да се предъвкват. Спора беше разрешен, а ти започваш отново да човъркаш. Няма как да бъде изяден никой тук.

# 148
Какво толкова се нахвърлихти върху майката , която е сложила снимка на детето си по прашки, значи с вашите разсъждения ако детето е чисто голо на плажа няма да събуди интереса на педофили а ако е с прашки да. Такива хора явно може да ги възбуди самия вид на малко момиченце та било то и с дрехи. По противно е да видиш 16-17 год. облечени така който явно с каква цел го правят а не някакво 3-4 год. детенце . Разбирам като цяло да сте против прашките , но вие да ги носите и да одобрявате а за дете  не не го разбирам. Плюс това аз гледам от друг ъгъл на нещата да се изпече повече детето , ако няма да е голо и държи да е с долнище това разбира се за малко по-големи деца 6-7 годишни/ За най малките съм да са голички на плажа. А това за нехигиенично че било  ами то много работи не са ама....
Чете ли цялата тема? Пак се почват едни и същи приказки да се предъвкват. Спора беше разрешен, а ти започваш отново да човъркаш. Няма как да бъде изяден никой тук.
Четох я да . За пореден път се убеждавам колко злобни и заядливи са някой от вас  Само ако някой изкаже мнение различно от вашето и сте готови да го разкъсате. Някой от вас се изявяват явно като лидери и по тяхното мнение се водят и останалите и само да се появи някой различен малииии.... така е общо взето по всички теми

# 149
  • Мнения: 524
Виж, сега, аз изказах мнение против прашките, но не съм го натрапвала. Исках да ти кажа, че спора вече е забравен, а ти го започваш отново. Помисли кой е злобния, защото, аз, пръст не съм размахвала, за разлика от теб. Хайде без лоши чувства, тук е форум - всеки може да си каже мнението, няма нужда от кавги.

Общи условия

Активация на акаунт