Мимиту от ДОБРИЧката тема се изнесе. Накъде без нея вече? (32)

  • 9 531
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 377
Хей на 15 стр. сме някой ще пусне ли нова тема?Да не ни заключат! Confused Wink Confused

# 286
  • Добрич
  • Мнения: 207
Честит рожден ден Мама Блу![/glow]

С пожелание за всичко най-хубаво, здраве и много любов.  bouquet
Гласувах и аз. Praynig

# 287
  • Мнения: 0
 Борка да ти е честит деня! Само приятни изживявания през тази година и да оставиш и за следващата!
 Това е от мен

# 288
  • Мнения: 335
МОМИЧЕТА,ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩ.НЯКОЯ ОТ ВАС ДА ЗНАЕ ЖЕНА КОЯТО ЛЕЕ КУРШУМ.ДНЕС ДЪЩЕРИЧКАТА МИ Я БЛЪСНА ЕДНО КОЛЕЛО,МОЛЯ СЕ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД  Praynig НО И ДВЕТЕ СЕ ИЗПЛАШИХМЕ СТРАШНО МНОГО И ИСКАМ ОЩЕ ДНЕС ДА И ЛЕЯТ КУРШУМ.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ.

# 289
  • Мнения: 2 826
galaxy , дано не е сериозно Praynig...какво каза доктора?
Мале колко ме е страх от тези колелета. Да не дава Господ, но неведнъж съм се заканвала и така ще наритам без извинение някой хлапак, че ще се чуди откъде му е дошло. Питала съм в общината и са ми отговаряли, че е забранено да се кара колело по центъра. Полицаите обаче не им дреме и вървят като черва без да правят забележка.

сори, немога да ти помогна по повод питането ти.....

# 290
  • Мнения: 0
galaxy съжалявам, но и аз не знам за такава жена, дано всичко да се размине и да нямате проблем.

# 291
  • Мнения: 208
galaxy ,ако не се лъжа моя приятелка ходи при една жена в кв. Строител ще я питам и ще ти пиша  Praynigдано не е сериозно

# 292
  • Мнения: 335
Голямо колело я блъсна и то на самият център .детето си бягаше до мен и две момчета яво се гониха с колелата,бяха толкова засилени,че сигурно и голям човек щяха да съборят.не можах да реагирам,дори не ги видях кога стигнаха до нея.Момчето заби спирачки колелото падна и тя в/у гумата по корем и като взе да крещи,милата.Не мога да разбера,дали има счупено,ударено,беше нещо ужасно.водихме я в бърза помощ,казаха че нищо и няма,но след като се прибрахме имаше кръв в акото и пак я водихме,но според тях е вирус(тя от два дни е с разстройство) и няма защо да се притеснявам.Миличката,сега спи.Ударила си е брадата и двата крака са сини.Дано е само това,че не съм спряла да плача  Praynig

# 293
  • Мнения: 2 826
Ужас. Горкото човече Cry....дано е само уплаха, но и това не е малко.
А тези с колелетата Twisted Evil..като знам и мойта как сменя скоростно посоките....направо нямам думи...
galaxy, пожелавам ти по-бързо да се успокоиш! И дано малката е спокойна като се наспи Hug

# 294
  • Мнения: 335
Боре,Благодаря ти,извинявай че не ти честитих рожденният ден  Blush Да си много щастлива и обичана   bouquet
Благодаря и на kremio и geomar за отговорите.

# 295
  • Мнения: 0
Galaxy  в бърза помощ не ви ли пратиха на снимка? Попитай и личния ако се усъмниш за нещо като се събуди. Само мога да ти кажа да се  успокоите и ти и малката сладурка. Вярвам, че всичко ще е наред.
 Аз лично си спомням как навремето глобяваха за каране по центъра на колело.

# 296
  • Мнения: 377
Galaxy-това е ужасно!Преди повече от три години ходих при една баба (марийка се казва)-че тя правеше нещо си там за страх.незнам дали е жева беше възрастна, но ако искаш пробвай.Улицата се казваше или "Тунджа" или "Странджа"-съжалявам но не си спомням точно.това е от автогарата като се тръгне нагоре за дружбите-уличката точно където тръгват автобусите.Ама и аз го обясних.А за друга съм чувала по ул"люле Бургас" -и там номер не знам но като питаш ще ти кажат баба Данчи се казвала.Успех и дано малката няма последици!

# 297
  • Мнения: 166
аз леля Данчи я познавам

# 298
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро,черпя по кафе,
Галакси,надявам се,че всичко е наред вече,но за баба знам,че има една до Хуманитарна гимназия,която веси и лее куршум.Точно на входа на гимназията отдясно на тротоарчето къщите,мисля,че втората беше..
А за колелета по центъра и в парка глобата е 200лв,ама как ще го хванеш да го глобиш не се знае..Аз също много се притеснявам.
Лек ден

# 299
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Добро утро
galaxy надявам се че вече сте по-добре,ходих те ли при леля Вяра?
Ние вчера бяхме семейно на конс. при Михайлова,бебе махна с ръце на бати и тати /възпитано детето/ много сладко се получи.И болното ми място каза че още е мъничко но 99% е момченце.Плаче ми се вярно да е живо и здраво,ама аз няма да мръдна от печката ,пералнята и мивката.
Сега водя преговори за миялна машина,живот и здраве в новата къща след година.   Whistling
Имам цените на припаратите на Дионис ако някой иска да пита.

Общи условия

Активация на акаунт