Горди ли сте ,че сте Българи ?

  • 6 298
  • 157
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 216

Разбира се, извини ме за любопитството Hug

  bouquet Виж къф хубав спам направихме!
Peace, за последно, обещавам Hug

# 136
  • Мнения: 4 392
Мами в чужбина, ако доматите ви навяват някакви патриотични и носталгични мисли, да знаете, че няма такова нещо като "хубуту българску думати", защото изчезна.  Wink Доста вносна стока има и тук.  Sad
Аз отдавна не съм яла вкусни домати. (Купувам от пазара.)

# 137
  • Мнения: 216
Мами в чужбина, ако доматите ви навяват някакви патриотични и носталгични мисли, да знаете, че няма такова нещо като "хубуту българску думати", защото изчезна.  Wink Доста вносна стока има и тук.  Sad
Аз отдавна не съм яла вкусни домати. (Купувам от пазара.)

Колко кофти за БГ домата Sad а теб жегите ли те размразиха  Joy

# 138
  • Мнения: 6 167
Мами в чужбина, ако доматите ви навяват някакви патриотични и носталгични мисли, да знаете, че няма такова нещо като "хубуту българску думати", защото изчезна.  Wink Доста вносна стока има и тук.  Sad
Аз отдавна не съм яла вкусни домати. (Купувам от пазара.)

ммм, и да и не.
аз си донесох тук семена от домати, не знам що за порив.
не знам нито как се садят, нито как се отглеждат, затова ги подарих на моя съсед, който си направи разсад и си ги засади в задния двор. същото направиха и останалите 5-6 комшии на които той пък дал семена, и сега в квартала ме споменават като 'донеслата хубавите домати' , сигурно.  Laughing

# 139
  • Мнения: 4 392

 ...а теб жегите ли те размразиха  Joy
Отмъкнаха ми аватара. Потребителка с ник cherry. Crossing Arms
Може и да си го е имала отпреди, но аз скоро забелязах и реших да изляза от фризера Laughing Не е болка за умиране , де..
Я гледай, хората какви проблеми имат:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206806.0

# 140
  • Мнения: 150
Отмъкнаха ми аватара. Потребителка с ник cherry. Crossing Arms
На мене темите ми отмъкват направо Simple Smile Пусна аз някоя, Тати идва, казва си "Я, тема на моето протеже!", заключва я, а после разни самозванки пускат същата тема, която продължава до 30-40 страници... И какво правя аз? Simple Smile

# 141
  • Мнения: 216
Отмъкнаха ми аватара. Потребителка с ник cherry. Crossing Arms
На мене темите ми отмъкват направо Simple Smile Пусна аз някоя, Тати идва, казва си "Я, тема на моето протеже!", заключва я, а после разни самозванки пускат същата тема, която продължава до 30-40 страници... И какво правя аз? Simple Smile
пу аз не съм от самозванките

# 142
  • Мнения: 4 392
Стоене, дай пример с някоя такава тема, ако обичаш. Hug
Лени, абсолютно ти вярвам за доматите, още повече, че климатът при вас е много подходящ за тях. Hug
Аз затова написах, че говоря за доматите от пазара.(Макар че и там има доста такива, които са от личната реколта на продаващите. Grinning
Иначе, хората, които си отглеждат домати тук, не са забравили разкошния вкус на т. нар. "биволско сърце." (онези розовките домати със сърцевидна форма Heart Eyes)

# 143
  • Мнения: 877
Какви домати, какви улици, какво става?
Връщам се от Швеция и Италия, изобщо не се срамувам че съм българка, напротив...Дори положението срам ме е... е абсурдно, защо да ме е срам? Дори не ми се иска да изтъквам защо обичам България. Обичам я !
Обичам не доматите...обичам българите, обичам приятелството, което само тук имам, обичам мъжете ни (секси,кавалери...колкото и смешно да звучи, факт е, че най-малкото имат възпитанието да платят сметката на дамата с която са излезли, за разлика от западния човек, който си брои монетите, нищо  че българският мъж не е богат, той е с достойнство..и никога няма да те накара да си платиш чая и на бизнес среща да си..пак..баси..простете  Rolling Eyes), обичам нашата душевност, обичам това че имаме дух...че сме импулсивни, че сме жени, които не са чак толкова еманципирани, че сме женствени....че, децата ни играят на дама...че има магия в това място...
Печено ми е тук, не бих живяла на друго място. У дома съм си, приятно ми е и съм горда!

# 144
  • Мнения: 1
Горди ли сте ,че сте Българи или по скоро с какво се гордеете ,че сте Българи?
А може би се срамувате ,че сте родени в тази прекрасна страна.
Не.От какво да се гордея?
Гордея се само че Ботев и Йовков са българи.И Левски.

# 145
  • Мнения: 7 420
Eniena,България трябва да се гордее с гражданки ,като теб!Съвсем серьозно! Hug

# 146
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Какви домати, какви улици, какво става?
Връщам се от Швеция и Италия, изобщо не се срамувам че съм българка, напротив...Дори положението срам ме е... е абсурдно, защо да ме е срам? Дори не ми се иска да изтъквам защо обичам България. Обичам я !
Обичам не доматите...обичам българите, обичам приятелството, което само тук имам, обичам мъжете ни (секси,кавалери...колкото и смешно да звучи, факт е, че най-малкото имат възпитанието да платят сметката на дамата с която са излезли, за разлика от западния човек, който си брои монетите, нищо  че българският мъж не е богат, той е с достойнство..и никога няма да те накара да си платиш чая и на бизнес среща да си..пак..баси..простете  Rolling Eyes), обичам нашата душевност, обичам това че имаме дух...че сме импулсивни, че сме жени, които не са чак толкова еманципирани, че сме женствени....че, децата ни играят на дама...че има магия в това място...
Печено ми е тук, не бих живяла на друго място. У дома съм си, приятно ми е и съм горда!
Peace
Горди ли сте ,че сте Българи или по скоро с какво се гордеете ,че сте Българи?
А може би се срамувате ,че сте родени в тази прекрасна страна.
Не.От какво да се гордея?
Гордея се само че Ботев и Йовков са българи.И Левски.
Мисля че има доста повече Българи с които може да се гордеем Peace

# 147
  • Мнения: 877
Hug
Айде....я със самочувствие българи....готини сме много!

# 148
  • Мнения: 583
Не. Даже ме е срам.

# 149
  • Мнения: 524
Стига, бе, защо така?

Общи условия

Активация на акаунт