Горди ли сте ,че сте Българи ?

  • 6 275
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328


"Прекрасна" дава наклон.



Да права си ,но не ми се иска да махна прекрасна  Sad

# 16
  • Мнения: 902
Аz съм горда Че съм родена в България  и когато ме попитат го каzвам.. Помня как спорих с един мъж, немец, адвокат и нотариус, койzо не искаше да приеме голия факт, че страната ни съществува от около 2 века и нещо по рано от Германия.(България от 681, Германия от 911  ) До консенсус не стигнахме , тъй като той ми иzтъкваше преимущества на племена и не zнам какви си римски императори,,.Да, именно римски .. Не Германски... както и да е,zа мен фактът че съм българка не  е неЩо което крия, напротив, каzвам го винаги... И не мисля че имам повод да се серамувам от това.Тъкмо обратното.

# 17
  • Мнения: 3 423
До консенсус не стигнахме , тъй като той ми иzтъкваше преимущества на племена и не zнам какви си римски императори,,.Да, именно римски .. Не Германски... както и да е...
Ти що не му изтъкна разните му там
византийски или османски императори.
Щото не е като да няма.

# 18
  • Мнения: 1 299
Помня как спорих с един мъж, немец, адвокат и нотариус, койzо не искаше да приеме голия факт, че страната ни съществува от около 2 века и нещо по рано от Германия.(България от 681, Германия от 911  )

Аз като кажех 681г. и ме поправяха (забележете!!!), че било 1681г. Laughing

# 19
  • Мнения: 5 622
Честно, не знам как да отговоря....

# 20
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Помня как спорих с един мъж, немец, адвокат и нотариус, койzо не искаше да приеме голия факт, че страната ни съществува от около 2 века и нещо по рано от Германия.(България от 681, Германия от 911  )

Аз като кажех 681г. и ме поправяха (забележете!!!), че било 1681г. Laughing
Ти нямаше ли нещо черно на бяло да им свиеш перките Naughty

# 21
  • Мнения: 6 167
Не мога да съм горда с това, че  България има красива природа и 4 сезона. Laughing Струва ми се малоумно.
Гордост изпитвам от някои моменти в историята, от постижения в  спорта по разни олимпиади, от
изпълненията на куп артисти.. Обичам България.

# 22
  • Мнения: 11 747
Не, не съм горда.
Не, не се срамувам.
Не, не ми дреме.
И аз така.

Лиска,извинявай,че навсякъде те цитирам,ама няма как! Thinking

# 23
  • Мнения: 3 423
Помня как спорих с един мъж, немец, адвокат и нотариус, койzо не искаше да приеме голия факт, че страната ни съществува от около 2 века и нещо по рано от Германия.(България от 681, Германия от 911  )
Аз като кажех 681г. и ме поправяха (забележете!!!), че било 1681г. Laughing
Ти нямаше ли нещо черно на бяло да им свиеш перките Naughty
Освестете се, бре. Кво черно на бяло?!
Колко века по нашите ширини е било Византия?
И колко века Османска империя. И некви си там
палавници с българско потекло са бъркали супата.

# 24
  • Мнения: 902
Помня как спорих с един мъж, немец, адвокат и нотариус, койzо не искаше да приеме голия факт, че страната ни съществува от около 2 века и нещо по рано от Германия.(България от 681, Германия от 911  )
Аз като кажех 681г. и ме поправяха (забележете!!!), че било 1681г. Laughing
Ти нямаше ли нещо черно на бяло да им свиеш перките Naughty
Освестете се, бре. Кво черно на бяло?!
Колко века по нашите ширини е било Византия?
И колко века Османска империя. И некви си там
палавници с българско потекло са бъркали супата.

ами там е хватката.било е, и пак ни има. българите са си останали българи.не османци.не турци...
Едно време и албански и македонски и гръцки и румънски части са били в българско. не е хватката в територията

# 25
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
И да се гордея, и да не се гордея, все ще съм си българка, така че... по-добре да се гордея Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 080
Все ми е тая .

# 27
  • Мнения: 7 837
Не знам.
Но не се свеня да се самоопределям. Сложила съм си знамето в колата. Създава ми атмосфера.

# 28
  • Мнения: 6 206
Не, не съм. Всеки ден се опитвам да видя нещо, което да ме накара да съм горда. И не мога и не мога да видя.
Съжалявам наистина.
Ако не беше мъжът ми, отдавна нямаше да имам нищо общо с Бг.

# 29
  • Мнения: 13 512
Обичам България, радвам се че съм се родила точно тук. Не се срамувам от това Peace


и аз.

Общи условия

Активация на акаунт