Едно младо семейство има нужда от помощ...

  • 27 387
  • 389
  •   1
Отговори
# 15
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Никала а до Елхово можеш ли да ги изпратиш newsm78
Иве влакове минават ли през Елхово, или рейсове
в смисъл - с колет тежките неща е много скъпо, но с влак или рейс не толкова, да го имат в предвид всички, които пращат  bouquet
За влаковете само товарни,за автобусите,има.

Автобусите на ф-ма "Валерос"пътуват редовно до Елхово.
Има и маршрутки.
Ще проверя ако трябва,какви са им разсписанията и ще пиша.

lucyl30 Супер!
 
Nikala Страхотно и това за количката,сигурна съм,че ще свърши страхотна работа.
За коритчето,аз също имам едно синичко е моето,но не е анатомично,само трлябва да видя в какво състояние е и ще кажа дали става.

# 16
  • Мнения: 7 263
А таткото какво/къде работи? От какво може да изкарва пари? Майката работила ли е досега? Отивам да търся темата, може пък там да пише...

Въпросчетата на Янита ме подсещат и за друго - Ивче разпитай какво могат да правят бъдещите мама и татко, каква квалификация имат, да се знае дали биха могли да изкарват и нещо дъполнително за да се издържат и да си стъпят на караката по-нататък.

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
А таткото какво/къде работи? От какво може да изкарва пари? Майката работила ли е досега? Отивам да търся темата, може пък там да пише...

Въпросчетата на Янита ме подсещат и за друго - Ивче разпитай какво могат да правят бъдещите мама и татко, каква квалификация имат, да се знае дали биха могли да изкарват и нещо дъполнително за да се издържат и да си стъпят на караката по-нататък.
Ще питам Лени.

Току що получих съобщение от една мама,която обеща да изпрати колетче със шалтета и спални комплекти до Ирина. Grinning

# 18
Здравейте!Благодаря на всички,просто незнам какво друго да кажа!Дидо(приятелят ми) съвсем скоро започна работа в един интернет клуб,просто в момента нямаше какво друго пък без работа не може.Сега си търси втора и ще се налага да ги съчетава и двете.И двамата трябва тази година да завършим средното си образование като частни ученици.Имаме изпити през септември и януари.Моята специалност е технолог на облеклото,а неговата незнам как точно се води ама е заварчик.Или ще бъде като вземе дипломата си(не по-рано от февруари).
Мислих по какъв начин бихме могли да си осигурим допълнителни доходи и единственото,за което се сетих е надомна работа.Защото няма баби и изобщо близки,които биха могли да гледат детето,а аз да работя,дори и на половин работен ден да е.Другия вариант са детските ясли ама ако има такива в Елхово то сигурно детето ще трябва да е поне на годинка.Майчинството,което ще получавам е 100лева на месец,в продължение на една година.И сега понеже сме в доста затруднено положение,трябва да платим два наема и да платим някои сметки,пък да имаме и за храна,искаме да изтеглим JetCash кредит(става въпрос за 300-400лева).Ще говоря с един мои братовчед и ще го питам дали може да ни помогне да го изтеглим на негово име,защото има трудов договор,а Дидо го подписа едва завчера и е на минималната заплата.Малко се отнесох,пиша всичко това за да внеса яснота по въпроса с финансовото ни състояние.А за кредита мисълта ми беше,че освен всички други разходи ще трябва да погасяме и него и ще ни е още по-трудно.Ако някой знае нещо за надомна работа и някакви допълнителни доходи да пише.Все ще намеря начин да работя нещо.Пък и Дидо колкото и трудно да му бъде с двете работи,ще ми помага.И за детските ясли ако знаете нещо пишете.Ами за сега това е.Ще пиша пак.

# 19
  • Мнения: 4 195
Ивка моля те, виж тази обява, дали момчето не може да кандидатсва http://jobs.bg/f299293, има и други за вашия регион newsm78
http://jobs.bg/f298166 може и тя дори с бебето да го прави,
това пак за него http://jobs.bg/f301424
абе много са newsm78

# 20
  • Мнения: 274
Пуснете ми адреса спешно, че утре сутринта заминавам на море и ще се върна точно за термина на Ирина!
Браво, Ирина, радвам се за вас! Спомням си темата...
От мен - спално чувалче, 1 пакет памперси за новородено + кърпички, 2 шишета на Авент с биберони (малки - 125 мл), четка за шишета, биберон-залъгалка, буйки за момченце, дрънкалка-гризалка мекичка. Ако се сетя и за още нещо...

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 17:11 от ivab

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Пуснете ми адреса спешно, че утре сутринта заминавам на море и ще се върна точно за термина на Ирина!
Браво, Ирина, радвам се за вас! Спомням си темата...
От мен - спално чувалче, 1 пакет памперси за новородено + кърпички, 2 шишета на Авент с биберони (малки - 125 мл), четка за шишета, биберон-залъгалка, буйки за момченце, дрънкалка-гризалка мекичка. Ако се сетя и за още нещо...
Пуснах ти на ЛС адреса на Ирина.

# 22
  • Мнения: 171
Ивче, би ли ми изпратила адреса им, искам да им изпратя колет. Благодаря ти Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 896
Моля, пратете ми адреса и на мен.
Нека който праща нещо пише тук, за да не ги затрупаме с еднакви неща.
  bouquet

# 24
  • Мнения: 917
с друго не мога да се включа, ама ще купя един пакет памперси и ще ги пратя. ние сме още малки и всичко си ползаме, а това което вече ни е малко сме го раздали. пратете ми адрес на лични. мога да купя и някаква козметика за бебчо

# 25
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ирина,радвам се за вас!  Hug Поздравления за решението, което сте взели   bouquet Все още стои предложението и идеята да се видим.
Не мога да се включа с кой знае какво,но мога да взема памперси един пакет! Peace

# 26
  • Мнения: 995
Имам зелена, анатомична ваничка със стойка, твърда положка за повиване, непромокаема постелка и играчки. Имам и буйки на КиК, но не знам дали е удачно да ги давам, защото са ползвани и поизтъркани. Мисля, че мога да изпратя нещата с куриер, предполагам, че няма да ми вземат много пари.

# 27
  • Мнения: 274
Иринка,
от ДБМ имаш мнооого работи - днес ходихме до складовете и ти избрахме много!!! дрешки за момченце, които сега сортирах, всякакви блузки, бодита, ританки, гащеризончета, чорапки, терлички, пуловерчета, панталончета, чисто нова грейка, шишета, биберони (нови), бебешка козметика, лекарства за бебчо (топоцин, срещу разстройство и др.).
Ще добавя и моите неща (памперси, мокри кърпи, буйки) и утре ти пускам три големи кашона...
Мисля, че ще те зарадват и ще ти помогнат да посрещнеш бебчо по-спокойна Simple Smile
Поздрави на теб и на бъдещия татко,
Ива и Криси

# 28
  • Мнения: 14
Zdraveite,  :
bouquet: tova za iniciativata
s radost bih sevkluchila i az samo mi pratete adres na koito da izpratia neshtata.
Imam koshnica za kola i port bebe koito ne sa mi nuzni i tochno tarseh mama v nuzda na koiato da gi podaria. Hug
 

# 29
  • Мнения: 24
Здравейте, отново  bouquet
 Проучих автобусите от София до Елхово- тръгват в 10 и 16 ч. Говорих с фирмата, ще приемат да превозят количката.  Понеже летния кош на количката не може да се сгъне и има място в него за багаж, предлагам да се комбинираме с майки ( от София ) , които искат да изпратят нещо на Ирина.Смятам следващата седмица да изпратя количката. Ivka 10, имам нужда от телефона и имената на Ирина или приятелят й, за да надпиша пратката.
 Поздрави на всички и специално на Ирина newsm51

Общи условия

Активация на акаунт