Горд Homo sapiens ли сте?

  • 3 563
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Планетата срещу Човека.
На чия страна сте?

Отдавна чета Ал Гор и другите, фалшиво пърхащи около него, само за да си тренирам английския.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не знам за Ал Гор, Кейс.
Филмът му не е лош, но не се вързах на 100%.
Просто гледам през прозореца.
Чета книги (и форум). Слушам новините.

Това ми е напълно достатъчно, та да ме размисли.

# 17
  • Мнения: 293
Какво да се размислям, като отдавна съм го измислила.

Лафът на агент Смит нали беше: вие сте раково образувание на тази планета.
Факт.

# 18
  • Мнения: 6 907
Не, изобщо Confused

# 19
  • Мнения: 3 835
Нито съм горда, нито се срамувам. Природата ни е създала, такива каквито сме. Имаме своите възходи и падения. Ние сме прашинка във вселената. Съществуването ни е едно мигване от вечността.

# 20
  • Мнения: 3 423
Аз съм машина, а това не е повод за гордост.

# 21
  • Мнения: 3 835
Аз съм машина, а това не е повод за гордост.

Най накрая разбрах, защо не искаш да се покажеш! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 315
Не, с удоволствие бих се трансформирала в мечка гризли, например, или в някой примат, ма все душа да носи. Не се гордея с вида си, напротив. А и твърде много мисля и чета... Поне като някое друго животно от тази гледна точка ще съм облагодетелствена. Блажен е невежия.

# 23
  • Мнения: 2 792
 Ей сега ме жегна по болното място, никакъв Homo sapiens  не предизвиква в мен екземплярна гордост, както и национален признак също, пълна комплексарка  съм аз не способна на възгордяване.Да пишех стихове поне, та след години някой да ме разбере (зор, зор, ама докарах някаква рима Mr. Green)

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Никой не ще да признае, че е просто номо - всички сте и сапиенс, а.... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 315
Никой не ще да признае, че е просто номо - всички сте и сапиенс, а.... Mr. Green

Прост хомо надали, по-скоро хомо-фоб.  Mr. Green Тия форумски хлапетии не стават от хомо-либоФ.

# 26
  • Мнения: 1 629
Ей сега ще пусна една тема Кой във форума ви кефи 165 и ще видите вие няма ли homo love  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 15 619
Ей сега ще пусна една тема Кой във форума ви кефи 165 и ще видите вие няма ли homo love  Mr. Green
Чакам, че скоро не съм пускала обяснения...., ще ме забравят... Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 080
Не съм горда .Пък и природата си знае работата .

# 29
  • Мнения: 1 299
Не се гордея, че съм човешко същество. Срамувам се от това, което хората причиняват на природата, животните, всичко. Ако ще съм човек, по-добре да е в някой друг свят.

Общи условия

Активация на акаунт