Горд Homo sapiens ли сте?

  • 3 580
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 494
Е, докато не дойде някое животно да го оспори (като в "Пътеводител на галактическия стопаджия"  Wink), ще си го вярвам безрезервно.  Mr. Green

По повод на "Пътеводителя...":
Aз пък оня ден говорих с делфинчето (малкото) от Варненския делфинариум...и то потвърди за оная работа с мишките newsm78...мноооо се замислих.И тоя път повЕрвах.Мдааааааа... Wink

# 46
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Като премине човек от хомо сапиенс към хомо мортус, незнайно как всичките му лудости и безумия се превръщат в културно наследство и повод за гордост, че преживе е бил от нашите  Grinning

Понякога, само като си помисля с какви наследства се гордеят хората, тръпки ме побиват.
Честно!

# 47
  • София
  • Мнения: 5 606
Нито съм горда, нито се срамувам. Природата ни е създала, такива каквито сме. Имаме своите възходи и падения.
Peace

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нито съм горда, нито се срамувам. Природата ни е създала, такива каквито сме. Имаме своите възходи и падения.
Peace

Къде точно съзряхте възход?
Споделете. Praynig

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 01:23 от Reza

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://vbox7.com/play:ddda8b29

# 50
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това ли е възход?
Смея да твърдя, че човеците въсем не са най-талантливите певци сред животинския свят:)

# 51
  • Мнения: 2 792
   Сериозно ли намирате някаква очарователност  в Homo sapiens-а, погледнато по-глобално ние сме от най-кофти видовете въдили се на планетата. Ако опитаме да се надскочим и погледнем отстрани случващото се в света, в който живеем, съществуването ни е основно разрушително, но реално крайните последствия ще са само само собственото ни затриване от лицето на Земята. Трудно ми е да се гордея с нещо подобно.

# 52
  • Мнения: 4 392
   Сериозно ли намирате някаква очарователност  в Homo sapiens-а, погледнато по-глобално ние сме от най-кофти видовете въдили се на планетата. Ако опитаме да се надскочим и погледнем отстрани случващото се в света, в който живеем, съществуването ни е основно разрушително, но реално крайните последствия ще са само само собственото ни затриване от лицето на Земята. Трудно ми е да се гордея с нещо подобно.
  202uu

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това ли е възход?
Смея да твърдя, че човеците въсем не са най-талантливите певци сред животинския свят:)

Изобщо, погледни изкуството- поезия, музика, танци, театър, рисуване, анимация, кино .... човешката добра фантазия

# 54
  • Мнения: 27 524
Къде точно съзряхте възход?
Споделете. Praynig

Медицината  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 4 392
Къде точно съзряхте възход?
Споделете. Praynig

Медицината  Heart Eyes
Коя от всичките, че и там е една кашотина ooooh! hahaha

# 56
  • Мнения: 4 585
Къде точно съзряхте възход?
Споделете. Praynig

Медицината  Heart Eyes
  Шегуваш се, нали. Черен хумор. Разбрах. Хихи.

# 57
  • Мнения: 1 629
Какво стана с ерата на Водолея, бре? Новият Ренесанс, дрън-дрън? Не виждам аз възход, не и в духовен план. А, ако науката не ни постила пътеки за еволюционна крачка, за какъв смисъл от нея говорим въобще. Деенка меенка, нищо не се е променило. Индустриализираме се, клонираме се, но по-свестен вид не ставаме.Продължаваме да сме същите задръстеняци, които са горили вещици, но го правим със съвременни прийоми. Плуват си две-три източни религиозно-философски учения из масовото съзнание, но истината е, че хората ги мързи и 10% КПД на мозъка им идват даже много.

# 58
  • Мнения: 4 585




Понякога клетка или клетки от човешкия организъм се изчанчват
и престават да изпълняват предназначението си. Размножават се безогледно
и се хранят на аванта от организма. Някои тумори са доброкачествени,
т.е. клетките са събрани на едно място и лекарите отрязват тая част от
организма и кърпят. Понякога обаче клетките имат и колонии, т.е. разсейки
групички от клетки и на други места от организма. На раковите клетки не им пука,
че ускоряват смъртта на организма. Живеят и консумират на max.

Та мисълта ми е, че човечеството е тумор на планетата. Важно е климатика
да работи, бидето и джакузито да са на една ръка разстояние.
Възможно е някой по-голям в космически мащаб организъм вече да е открил
тумора и да се лекува.

# 59
  • Мнения: 2 070
Еее, махна се за малко и изпусна хубава тема. Най-после нещо интересно в Клюкарника от месеци насам. След малко ще се включа с още две-три изречения.

Общи условия

Активация на акаунт