Горд Homo sapiens ли сте?

  • 3 594
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ей сега ще пусна една тема Кой във форума ви кефи 165 и ще видите вие няма ли homo love  Mr. Green

И аз като я заключа, пусни тема "Кой от форума ви е най-неприятен" да видиш хомо цирк.
Значи, общо взето никой не се кефи, че е Сомо Хапиенс.
Или тези горделивите са така деликатни, та се притесняват да пишат?

# 31
  • Мнения: 1 629
Предизвикваш ме, Резо!
Хомо Сапиенса, ако не друго, то поне се поддава лесно на провокации  Grinning
И за да не изменям на природата човешка, веднага ще потърся устои в миналото: Гордея се с дълъг списък представители на тази еволюционна брънка, всичките умрели понастоящем. Като премине човек от хомо сапиенс към хомо мортус, незнайно как всичките му лудости и безумия се превръщат в културно наследство и повод за гордост, че преживе е бил от нашите  Grinning

# 32
  • Мнения: 3 423
Ей сега ще пусна една тема Кой във форума ви кефи 165 и ще видите вие няма ли homo love  Mr. Green
Значи, общо взето никой не се кефи, че е Сомо Хапиенс.
Което е още един повод да поговорим
сериозно и делово за Предренесанса.
Тъгувайки.

# 33
  • Мнения: 1 006
Горд - не!
По-скоро си намирам поводи да бъда щастлив хомо сапиенс.
Ще ми се планетата да напляска човечеството,
то да се вземе в ръце
и да вземе да оцелее барабар с планетата.
Май много искам...


Ето това искам и аз!

# 34
  • Мнения: 27 524
Не мога да преценя, тъй като нямам лични наблюдения и опит как е по друг начин. Прасешкия например. Така че не знам. Може би по-скоро не, предвид загубата на инстинктите, прекалените тревоги и неумението ми да живея простичко и нематериално.

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 234
не. животните са по-благородни от нас.

# 36
  • Мнения: 183
аз май по скоро ще кажа ,че съм горда Wink,вярно е че не знаем как е да си прасе или пернато примерно ,но пък че природата ме е дарила ,както и всичкото хомо сапиенс ,с чувства,мисъл и спомени май ми е достатъчно да съм доволна от избора на природата,че даже и да съм горда че съм от избраните да се родя не прасе Peace.

# 37
  • Мнения: 3 835
Не мога да преценя, тъй като нямам лични наблюдения и опит как е по друг начин. Прасешкия например. Така че не знам.

 Joy Joy Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 3 452
Да, изпитвам истинско удоволствие да употребявам речта и ума си.
Бройте ме за "горд".
Признавам, обаче, че и много прояви в глобален план са ме карали да се срамувам, заради това.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
Признавам, обаче, че и много прояви в глобален план са ме карали да се срамувам, заради това.

Бонус Буш, например... Не знам с какво Човечеството заслужи този хомо!

# 40
  • Мнения: 6 164
Аз съм горда, че съм Homo sapiens! bowuu
Ако трябва да избирам измежду всички биологични видове на планетата, предпочитам човекът. Само той притежава разум и съзнание, а какво по-хубаво щастие от това да оцениш съществуването си?! Само той притежава творчество и въображение... Това хубавото на живота.

# 41
  • Мнения: 3 835
Аз съм горда, че съм Homo sapiens! bowuu
Ако трябва да избирам измежду всички биологични видове на планетата, предпочитам човекът. Само той притежава разум и съзнание, а какво по-хубаво щастие от това да оцениш съществуването си?! Само той притежава творчество и въображение... Това хубавото на живота.


Само да вметна, че това са твърдения на Човека. Няма как да сме на 100% сигурни в тях. Hug

# 42
  • Мнения: 6 164
Е, докато не дойде някое животно да го оспори (като в "Пътеводител на галактическия стопаджия"  Wink), ще си го вярвам безрезервно.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 835
Е, докато не дойде някое животно да го оспори (като в "Пътеводител на галактическия стопаджия"  Wink), ще си го вярвам безрезервно.  Mr. Green

Само да вметна Mr. Green, че един от признаците за интелигентност и разумност, е именно способността да се съмняваш във всичко и всеки, и най-вече в себе си.  Hug

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не много горд. Но, перифразирам една съфорумка от другата тема, такава съм се родила. Май ми е по-добре да се гордея.

Общи условия

Активация на акаунт