Силно слънце вън пече ,на ОКТОМВРИйчето му замирисва на море!!!

  • 18 554
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Хайде хубава седмица и от мен и да си мислите за петъка без деца!

Те такова нещо не може да ми се случи на мен... даже помолих наще тази събота да гледат Пепи, че имах гости от Пловдив, а мъжо е в командировка... ама не...

# 16
  • Мнения: 1 930
Добро утро и от мен!
Дано тази седмица е хубава и спокойна, че имах ужасна събота нощ- повръщах - Аз- като дзвер, незнам от какво, ядох някви пържени картофи, ама мноого, сякаш не бях виждала преди. И  както се бях настроила за хубава почивка- пиене, ядене..в 22 ми стана мноого зле, дори не успях и 1 бира да изпия и легнах. Та до 3 през нощта кошмар- последва повръщане, после пиене на литри вода, щото всичко вътре ми беше изгоряло и след час пак повръщане..на сутринта в неделя не можах да стана от леглото. Цял ден като парцал.....Днес съм на работа, корема ми е празен и се чудя какво всъщност стана? Дали някой вирус ме застреля или всичко бе от хранително отравяне..Незнам, ама беше кошмар. Резултата е неизчистена къща, неизгладени 100 кила дрехи, лак от миналата седмица..абе...циганска работа. дано скоро се освестя, че и детето не мога да си гледам.
Айде ще поработя.
Хубав ден!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
ЗДравейте!

Ние се завърнахме от моренцето и сме вече в свой води. Изкарахме си страхотно. Времето мина много неусетно. Краско нямаше нищо общо с това дете от миналата година и направо ми взе тока... В морето не влизаше с голям кеф, но в басейна на хотела можеше и да си осъмва. Хранахме тен, всъщност, колкото се може да се каже, че ни е жарнало слънцето след този фактар 50+. Обаче косата му стана бяло руса. Плажа и водата бяха много чисти. Хотела с просторни стаи, чисто. Лозенец няма нищо общо със спомените ми от дете. Много е хубаво, спокойно, тихо, само софийски и пловдивски коли, без селяци и разни кисели гъзари, където по Слънчев бряг са на всеки метър. Много ми хареса и за деца е перфектното място. Общо взето това.
Майка ми е при татко и ще си дойдат чак към 28-30 август.....яко ми дупе и здрави нерви! Пепи е отпуска до 24 юли и до тогава ще имам помощ, но след това ще видим как ще е.
Имам към 230 снимки от морето, но ви качвам само една малка част от тях, по разбираеми причини нямам много време
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154122

Лек ден!    bouquet

# 18
  • Мнения: 700
Здравейте,
само да поясня, че това за петък вечер без деца си го говорихме с мамите на срещата. DRINA - взимаме те и с Пепино.
Следващ проект - "Петък вечер - смешна вечер!" - планираме да се видим по женски (без деца), да пийнем, да хапнем, да поклюкарим.
Пишете кой как е с времето.

# 19
  • Мнения: 2 433
И аз пък искам смешна вечеееееер..... Confused
Искам ама нямаааааа Mr. Greenщото много искам предполагам!
Днес съм много зле да ви кажа
Нещо не се чуствам добре с новата придобивка #Crazy да не казвам че имам чуство че ми пречат.
В случай виждам много по ясно - но имам усещането че ми тежат и пречат?! newsm78Я бързо ветеланките да кажат дали е така???Или нещо аз не съм наред! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 832
Ер-ка, готини снимчици, ама дай и още де. Гледам, че и вие сте като нас, все с бибероната, че даже и във водата. Вики на почти всички снимки все бибероната цока и май няма да е никак лесно махането и - по цял ден се цока.
За петък вечер, по принцип за сега няма проблем, но не се знае дали няма да пътуваме в провинцията. За сега няма, но при нас винаги всичко е предпоследно. Иначе съм за, само да решим къде. Давайте предложения. Гея беше предложила Хепи, ама кое. Незнам казвайте.
Ние утре ще ходим на някакъв басейн в квартал Левски, някой ходил ли е там. Било много хубаво, имало и детски басейн, ще видим, аз за първи път ще ходя. Събрали сме се 3 майки, айде някой ако иска да идва с нас.
Хайде за сега лек ден на всички.

# 21
  • Мнения: 391
Ер-ка много готини снимки, много е пораснал Краско. Рали също определено предпочиташа басейна, защото няма вълни, особено след като няколко я заляха доста грубичко. Радвам се, че сте изкарали добре, сега Рали също е на Лозенец с нашите.

Вече много ми се иска да си гушна детенцето, много е пусто без нея. Но пък от друга страна имам време за доста неща, за които преди само си мечтаех. И понеже шефката ни направи едни много приятни финансови изненади-съм се отдала на шопинг Laughing

Джулка, правила съм си очила само за компютър и докато ги свикна даже ми се гадеше и ме болеше главата, но тази в оптиката ме предупреди, че може да се случи. Не ги слагай за цял ден в началото и скоро няма да ги усещаш.

За "смешната" женска вечер, знаете, че съм без дете и съм свободна, така че казвайте датата и да ходим да се повеселим.

Охх вече ми липсва почивката, май септември ще трябва да повторим за още една седмица.

Да ви кажа, взехме едно заведение, естествено не сами и нашият дял е сравнително малък, но все пак си е е нещо странично. Ето да го видите на откриването:
http://www.bgphoto.net/photos/7848/o633202944649375000.JPG

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 18:46 от Мишленце

# 22
  • Мнения: 832
Мишленце, къде се намира заведението.

# 23
  • Мнения: 391
За съжаление, чак в Люлин, не бях стъпвала там до този момент, но ето че сега съм там почти всяка вечер Laughing

# 24
  • Мнения: 2 433
ееехееееей - отпускате се. Никаква активност пак?!  Thinking Какво стана с офанзивата ни??Нали се разбрахме я??? Naughty Ще се строяваме !!!!!
Мишленце страхотно изглежда тази пицария - ама внимавай с линията Mr. Green щото не е здравословно всяка вечер  Joy
Ер- ка браво за моренцето!А каде е КАКА жабкка Mr. Green
Гея - добре ли си вече???Вирус ли излезе или много пържени картофи!!!!????Ама аз като разправям че пърженото вреди на здравето - не ми вярвате!!!Е, не е нужно чак да изхвърляте котлоните си като мен bowuu ама го понамалете - няма да съжалявате. Ние проблеми със стомасите си от 7 години нямаме!!! HugНо това не ни спасява от вирусите и всичките им стомашни екстри ooooh!
Бубс - това с рязането върха на биберона не помага ли???? Волтажчето така отказа Сами от биба Peace
Което ме подсеща че освен че всички сте във ваканция Mr. Green Варненки пък явно всички са на плажа!!!!!Никакви ги няма . Само Аля отвреме на време се разписва! Mr. Green Heart Eyes
Айде - лек ви ден от мен

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 13:41 от JuliS

# 25
  • Мнения: 1 209
Хей здравейте и от мен....

Леле не мога да ви се нагледам на снимките. Искам и аз пак на моренцетооооо, дано ме огрее.

За срещата по мамински съм много за, само да се организираме кога и къде. Крум е при баба си на отглеждане, а утре ще го караме малко да погостува и на другата баба в Тетевенския балкан, че да имаме време с мъж ми да му направим сестричката  Joy

Лек и прохладен ден и от мен...

Айде бързо следващия отчет, офанзивата в действие  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 930
Добър ден, млади дами  bouquet
А така, пак се размърдахме:)))
За среща без деца съм За- само да е към центъра, да мога да се прибера О'време.
Джулка, мина ми, незнам кво беше, според мен вирус гаден, противен, но аз му разказах играта и го преборих.
Много жега, много нещо, хорааааа. Айде ползотворен ден и не си давайте много зор:))
Целувки

# 27
  • Мнения: 2 282
Варненки пък явно всички са на плажа!!!!!Никакви ги няма . Само Аля отвреме на време се разписва! Mr. Green Heart Eyes
e, това ако не беше намек  Mr. Green верно си е обаче, че поне ние сме на плажа почти всеки ден, късно следобед - мятаме се към 16:30 в колата, и се прибираме към 20:00. Кеф! Ако можеше и Данчо да дойде обаче щеше да е несравнимо!

Абе момичета, може ли да се възползвам от вашия опит? Уча Еличка на гърне, но сме наникъде. Казва какво има, и в момента, в който го казва, си го свършва. Успявам да хвана най-много някое запънало се ако, или много рядко пиш, като е малко. Има ли смисъл да продължавам да я държа с гащи през деня, при никакви резултати? Може би е по-добре да изчакам още малко с памперс и пак да опитам след месец-два? Ще ми препоръчате ли нещо наистина ценно, прочетено някъде? знам, че има много написано по темата, ама ми се иска някой друг да ми свърши работата  Embarassed

# 28
  • Мнения: 832
Жега, жега, ама на басейнчето е екстра. Сега се прибираме от Варадеро. Много е хубаво там, детското басейнче е плитко, за дечица е екстра. Ама до обяд, че после става невероятна жега.
Айде отивам и аз да лягам, че жегата ми изпи силиците.

# 29
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ей ме бе... разписвам се.

За среща... нема как пилета шарени. Кака ви Дрина не я бройте... няма кой да гледа диването. Днес звънях по агенции за детегледачки и ми се изправиха косите от цените.

Р-ка страшен сладурко ми е Краско. Ти поне си ми наблизо... дай да си спретнем кафепиене. И да те питам... от къде му купихте сандалките на Краско? Че за морето и аз такива търся.

Аля ние сме същата работа. Даже почна да реве даже само като види гърнето. Аз го спрях за известно време, да му премине и по нататък пак ще пробвам. Но се съмнявам че ще махнем памперса скоро.

къде е това Варадеро... там където си мисля ли... по латинските страни...

Мишленце честито ви за заведението. Дай боже да потръгне.

Общи условия

Активация на акаунт