Силно слънце вън пече ,на ОКТОМВРИйчето му замирисва на море!!!

  • 18 554
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте и от мен   bouquet! Чета ви най-редовно, но все не се отчитам с писане. Преди поради липса на време покрай работата и Преслава, а сега тя е от 01.07 в Шумен при баба си, но пък мен такъв тотален мързел ме е обхванал .... От 30 юли живот и здраве сме в отпуск с половинката, а от 31 юли сме на море в Несебър с госпожицата, разбира се. За нея какво да ви кажа - щура работа, мнооого е палава. За гърнето и ние имаме проблем. Преди си вършеше и двете работи там сега какво и стана  newsm78? Слагаме я на гърне, ако се изпишка е голямо постижение. Купихме и гащи, но момичето пикае де свари и майка ми каза, че всеки ден пере килими  Crazy. Мен ми е смешно, но на горката жена хич не и е леко. А за среща съм на линия, стига да не е в почивните дни, че се очертава едно празнуване - на 20. 07. Николай има рожден ден, а на 21.07. правим 6 години брак, та така.

# 31
  • Мнения: 268
Здравейте мамета,

Едва сега намирам сили да седна да ви пиша Tired.Явно не съм била сама с кофти уикенд ConfusedГея ,на мен ми се взе акъла от висока Т ,болно гърно ,подути сливици и за капак...конюктовит.Не говоря за Жорето,а за мен Rolling Eyes Сега изглеждам като някой вампир-с едни такива кървясали очи и с влажен поглед Shocked Започнах да слагам слънчевите очила и в магазините,иначе ще взема на изплаша някой Joy
Явно и аз карам всички болести от градината по няколко пъти ooooh! На всичкото отгоре тук АБ не предписват ,докато си жив Mr. Green Mr. Green и карам само на парацетамол и ибупрофен.Ама това че не мога да преглъщам и да усещам вкуса на храната лекарите хич не ги вълнува Crossing Arms
На всичко отгоре татито беше на работа и в събота и в денеля и аз не мога за себе си да се грижа,а какво остава за Жоро-белята.Добре че сега е на градина та успявам малко да си отпучина през деня.Днес успях малко дрехи да изгладя,а кога ще се чисти....напрово не знам.

Дринка,и тук цените за детегледачки са мнооого високи.Не може ли да го оставиш Пипино на някоя близка приятелка newsm78
Ер-че,страхотно детенце е станал Краско. Heart Eyes

Хайде аз отивам да почивам ,че и без друго едва гледам .

# 32
  • Мнения: 268
Забравих...днес правя 4 години странство в Англия Crazy Ако тогава ми бяха казали какво ми предстой,определено нямаше да повярвам Wink
И Жорето си има мини юбилей-един месец на градина Simple Smile

# 33
  • Мнения: 391
Смайли, дано се оправиш бързо, че аз вече втора седмица не мога да се оправя напълно. То и как да стане като не се спирам на едно място, а в работата климатиците не спират и веднага ми се запушва носа от тях.

За срещата - нали си говорихме за Хепи, ако сте навити за там, само казвайте кога Wink

# 34
  • Мнения: 832

къде е това Варадеро... там където си мисля ли... по латинските страни...

Еееех, Дринка, де да беше. Така се казва един плаж в София, в квартал Левски. Написах го само така, мислех, че го знаете, защото вчера като ходихме се оказа, че само аз не го знам този плаж, всички други го знаеха, дори и само по името.
За срещата - ако е този петък май ще пропусна, защото цяла седмица не съм се спряла. То не бяха приятелки, коити са си дошли от чужбина, други заминават, то със сестра ми, и все до към 12 - 01.00 ч. и мъжа ми определено започва да се сърди, защото всяка вечер е дежурен с гледането на Вики. И сега ако му кажа утре пак, незнам. Ще пробвам ама май ставам нахална ми се струва.

# 35
  • Мнения: 1 930
Здравейте, зайки Heart Eyes
Кога ще се срещаме да пием бира и да клюкарим по женски, айде много съм зажадняла, ще ми се да си спретнем среща гореща. Моят мил съпруг ми каза- заминавай...ние по мъжки ще си се гледаме, аз- ама ще се оправиш ли. Той:"Бе заминавай бе, остави ни поне една вечер на мира"
Та, имам си детегледач. Само казвайте кога. Аз и за утре вечер съм много ЗА. Имам зелена светлина Wink.
Аз предложих Хепито щото е точно в центъра, ама ако имате по-свежи идеи, съм също за.
Хайде майки- нека поотпуснем душите, ма и ние сме хора, бе.
Смайли, оправяй се скоро, от сърце ти желая  bouquet

# 36
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Цуци да му пратя на мъж ти още един калпазанин... та съвсем по мъжки да си изкарат...

# 37
  • Мнения: 1 930
Нямаш грижи, мацка, и без тва продадох холната гарнитура и сега хола е детски кът:))
Ще си изкрат царски Simple Smile
бе взема да предложа на Фори майките да оставят децата в нас, пък ние да идем да се напием....хаха, да види кво е тва пълна къща и как ще го оставя на мира  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 282
Цуци да му пратя на мъж ти още един калпазанин... та съвсем по мъжки да си изкарат...
И на мен това ми мина през акъла  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 930
Понеже гледам не сте се напънали да пишете, поне малко пикчър да позяпате, ако ви се гледа как кака Гея се развихри на една сватба:
http://pressian.multiply.com/photos/album/15   

# 40
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аааа чекнах ги аз тези снимки... ама си убавица!
Аз нали ще съм кума наскоро та да ви покажа тоалетите дето съм си харесала:
ей това

http://www.romantika-fashion.com/gallery/pop.php?path=content/Al … lure/79CU0077.jpg

или ей това

http://www.romantika-fashion.com/gallery/pop.php?path=content/Al … lure/79CU0101.jpg

само дето на мойте телеса не знам как ще стоят тез хубавини...

# 41
  • Мнения: 1 209
Ейййй Светле, малиии к'ва си кипра... Ама много сте сладки особенно шафера  Heart Eyes

Дринка, зеления тоалет е страхотен, а на роклята цвета е много фешън, но прекалено официална ми изглежда...

# 42
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ми за кума не стават ли? Аз искам да съм хубава...

# 43
  • Мнения: 1 930
Адрианче, пиле шарено, напъхай си телесата в такъв тоалет, ще си красива, убедена съм. Много е яка роклята Peace

# 44
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
те това е приказка... знам че ще ме подкрепиш даже да изглеждам като свинкя в опаковъчна хартия...

Общи условия

Активация на акаунт