Ритници или конвулсии?

  • 2 389
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Нека , ако някой се сети за нещо подобно да ми пише! Благодаря!  Rolling Eyes

Хич и не се притеснявай. Аз моето го гледам всеки месец на ехографа и сега, като е голямо е страшно интересно да видиш на живо какви движения прави отвътре, докато наблюдаваш познатите ти движения на корема отвън. Това с потропването на вратата, при нас е всяка вечер, като легна на една страна. Конвулсии са също и когато хълца. Когато удря с ръчички или краченца, коремът се мести, все едно вътре се е заселил "Пришелецът". Аз имам неприятно чувство само, когато ходя и ми опъва много странно коремът, все едно се протяга. Брррр...
Не се притеснявай, бебетата правят различни движения. Най-важното е, че се движат.  Laughing

# 16
  • Мнения: 766
Ти ела да видиш какво става с моя тумбак  ooooh!
В 9 месец се кротвали бебоци - може ама не и моята  Mr. Green
Разпъваме ме ежеминутно почти във всички посоки. Точно за такова като почукване се видя на ехографа какво прави келемето му с келеме  - все едно ми биеше крушета     Crazy
Аз се притеснявам като не мърда  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 790
Не се притеснявай. И аз бях така. Рали риташе и мърдаше почти денонощно  Crazy  Все се въртеше и премяташе. И аз по едно време се чудех дали не чакам близнаци с тези непрекъснати шутове  Laughing

# 18
  • Мнения: 521
Спокойно и мен ме рита така понякога Simple Smile това е нормално  Hug

# 19
  • Мнения: 393
 Hug   Hug Благодара на всички ви! Определено няма да се тормозя повече. Още повече днес видяхме беба че е добре, докторът каза, че имат специфични движения бебета, а и като чета и вас.....   Crazy

# 20
  • Мнения: 176
Наистина няма за какво да се притесняваш, моя бебо също ги прави тези странни силни и бързи потрепвания.  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 500
Ох, тия мъже! ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 069
Напълно нормално е Simple Smile
Лошо е као не рита повече от 12 часа, тогава трябва да се отиде незабавно в най-близката АГ.
Радвай се, че бебо е добре!

# 23
  • Мнения: 415
а вашите ритат ли толкова бързо, все едно чукаш на врата !!

Да и мойто понякога леко но бързо - аз питах да не би да има гърчове и доки каза не ама не ми обясни.
А иначе и преди пишеха някои мами, че е хъцане и аз затова не се притеснявам.
На ехото никога не го е правил.

Общи условия

Активация на акаунт