Пъзел

  • 93 217
  • 924
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 008
Аз се мъча с розовото ангелче,момиченце-напоследък страстно ми се чете в малкото свободно време и съм оставила пъзела да събира прах-ама то толкова розово  Grinning остана ми фона да направя,ама мотивация нямам Embarassed

# 916
  • Мнения: 963
Леко off:
В една друга тема се натъкнах на ей тоз линк - страничка за поръчкови пъзели с прилични размери. Макар че аз такова нещо май не бих поръчала преди да го видя на живо  Confused ... Но ако някой реши да тества, ще се радвам на отзиви!

# 917
  • Мнения: 3 457
Момичета ,а някой срещал ли е 3Д пъзели на Барби някъде?

# 918
  • Мнения: 1 679
Момичета ,а някой срещал ли е 3Д пъзели на Барби някъде?

Да, виждала съм в книжарници "АБВ" във Варна.

# 919
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Мисля, че е време за нова тема, някой има ли идея как да си я оформим?

Хайде да си пуснем нова тема! HugТази стана доста дългичка ,и вече е трудно човек да издирва информацията из нея,
Предлагам в нея, всеки да сподели къде в неговият град продават пъзели.На коя фирма са.Кои са он-лайн магазините,от които човек може да си купи пъзели.От къде купува рамки за пъзелите си.....А аз ще го вписвам в заглавната страница. WinkТака ще си направим един мини пъзел- каталог. Grinning

Пускам тема.


ПЪЗЕЛИ- 2

# 920
Това , което аз си харесах е :

1)http://www.rue-des-puzzles.com/catalogue/3000_pieces_-_chateau_neuschwanstein_trefl.php


2)http://www.rue-des-puzzles.com/catalogue/3000_pieces_-_lac_lauter__allemagne_trefl.php


Ще се радвам ако е възможно да се доставят на прилична цена  Hug

P.S. Особено ми е симпатичен втория !  Wink

# 921
Здравейте!! Виждам че темата е страшно голяма и има много маниаци на пъзелите  Simple Smile Просто немога да прочета всичките 47 страници за това ще питам направо. Може ли някой да ми каже от собствени наблюдения или опити на какво е хубаво да се залепи пъзела.. картон или ако някой знае нещо по-хубаво моля ми каже.. че и аз незнам   newsm78 :crazy eyes:

# 922
  • Мнения: 2 697
Имаме си втора тема - питай и там, тук трудно някой ще ти отговори Grinning

По принцип аз моите залепени ги лепя на картон, ако са по-леки или на фазер (по-плътен картон), ако са по-тежки. Но след това ги рамкирам, защото иначе "увисват" или се нагъва картона. По-малките, за които има точна по размер рамка, примерно с клипсове, могат да се рамкират, без да се лепят. Към някои пъзели има и лепило, което се маже на лицето на пъзела и след това позволява пъзела да се рамкира без лепене върху картон и съответно след време да се начупи и реди наново Wink

Поздрави от мен!  bouquet

# 923
Мерси много може ли да ми кажеш къде е другата тема че не се ориентирам много  newsm78 иначе моя пъзел е 1500 части 85x60 доста е голям и за това търса идеи на какво да го залепа .. С тва лепилце го     цапах отгоре ама искам и отдолу да си го залепа и да го сложа в рамка ... Не мисля да го чупа и да го правя на ново доста се узорих и с тоя един път  #Crazy

# 924

Общи условия

Активация на акаунт