с какъв чай да давам попарата

  • 1 801
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 439
Аз му правех с липов и шипков чай,но той така и не я прояде попарата ooooh!

# 16
  • Мнения: 46 524
Защо не я правиш с мляко, иначе за мен си е мокър хляб  Sick

# 17
  • Мнения: 649
Давала съм попара  чай от шипки, от лайка и от липа.

# 18
  • Мнения: 1 225
С чай от шипки  Peace

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
но нямам време всеки път да приготвям чая преди закуската ... Реве още като седне на стола - глад..глад...
Добре де, сега дали ще ми кажеш, че правиш подобието на попара със студена вода Shocked ShockedСлед като нямаш време за чая................той става готов за 20 сек. в микровълновата.Нали целта е водата(т.е.чая Mr. Green) да запари маслото , сиренето и сухара?! ThinkingИ аз съм давала месеци наред попара, но не слагах само захар.Все пак гледам дете, не прасе.

# 20
  • Мнения: 1 230
но нямам време всеки път да приготвям чая преди закуската ... Реве още като седне на стола - глад..глад...
Добре де, сега дали ще ми кажеш, че правиш подобието на попара със студена вода Shocked ShockedСлед като нямаш време за чая................той става готов за 20 сек. в микровълновата.Нали целта е водата(т.е.чая Mr. Green) да запари маслото , сиренето и сухара?! ThinkingИ аз съм давала месеци наред попара, но не слагах само захар.Все пак гледам дете, не прасе.
Имам предвид чай от плод шипки - той се вари 10 мин. и то на котлон. В МВ не се препоръчва да се приготвя. Там само затоплям вече преварена вода за попарата  Mr. Green
Сега ще кажеш - приготвай чая когато преваряваш и водата - да ама нали знаеш колко витамин С остава като престои...

# 21
  • Мнения: 469
на 7месеца и две седмици е мъника, за шипката ми казаха че запича а той и без това се изхожда трудно, липата ме притеснява защото таткото ни е с астма и има алергия към всичко цъфтящо а забелязах че като цъфтяха липите на моето детенце му се зачервяваха очичките и ги търкаше много, и педито ни посъветва да не давам липа ами шипка но е забравила какви проблеми имахме с изхождането. и мене ме притесняват комбинираните билки и за това ви попитах. хареса ми идеята за чайчетата на Хип

# 22
  • Мнения: 2 677
Правя я с шипков чай.

# 23
  • Мнения: 941
наблягам на сиренето,а не на сухарите,чая е лайка,домашна липа и мащерка,трябва да пробвам с шипка и го подслаждам не със захар,а с плод.Често правя попарата и с АМ

# 24
  • Мнения: 27 524
Ако е наложително да се дава попара - с липа или шипка. Лайка не, смесени билкови чайове твърдо не  Naughty
Най-добре с мляко, а още по-добре - грис, овесени ядки. Хляб и сирене може да си яде на сандвич и без да го разкисваш  Grinning

# 25
  • Мнения: 6 461
Попарата винаги съм я приготвяла само с вода.

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Моето дете пък не ще попара.Както и да му я приготвя,с каквото и да му я направя не ще и не ще. Thinking

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
HiPP

# 28
  • Мнения: 1 081
Ще следя темата, Wink скоро и аз ще правя попара baby_neutral

И аз.  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 44 122
попарата в малкото време, в което той я ядеше я правех само с вода, с чай шипка пробвах, но абсолютно не му хареса.
може спокойно с чайчетата на хим или др бебешки да правиш

Общи условия

Активация на акаунт