АВГУСТ месец не дочака на 07.07.07 то изплака

  • 10 215
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Франи, страшно ми хареса спалния комплект. На коя фирма е и какви пари? Има ли го в по-женски вариант.
Гита комплекта го взехме от дибо 90лв имаго в розаво,жълто,зелено,синьо и бежаво фирмата била пловдивска шиелиги за белгия и само в дибо ги предлагали а тези същите в друг магазин ги гледах едно към едно питах какви са и те белгийтски 150лв Joy казах благодаря и излязох Joy

Да, бе.....То и Бенетон не се шие в БГ, ама я иди и виж в Дупница какво става......

# 31
  • Мнения: 1 554
Франи, страшно ми хареса спалния комплект. На коя фирма е и какви пари? Има ли го в по-женски вариант.
Гита комплекта го взехме от дибо 90лв имаго в розаво,жълто,зелено,синьо и бежаво фирмата била пловдивска шиелиги за белгия и само в дибо ги предлагали а тези същите в друг магазин ги гледах едно към едно питах какви са и те белгийтски 150лв Joy казах благодаря и излязох Joy

Да, бе.....То и Бенетон не се шие в БГ, ама я иди и виж в Дупница какво става......
да де
не те си казаха хората българскиса шият ги за белгия а тея които ги предлагат по другите магазини ги внасяли от там и затова са по 150лв абе и 90 са много ама айде само 1 ще е да не мислиш 4е ще купя още един 90лв  Naughty ако има желание някой да ми направи подарък Joy

# 32
  • Мнения: 1 457
Di83
Честито бебче Стилиян! Да е жив и здрав и много радост да ви носи,а  на теб бързо възстановяване и да споделяш с нас как вървя грижите за малкия човек   bouquet

Ей започна се. Направо така ми се сви сърцето и си казах "леле колко малко време остава"  Heart Eyes

Franito(Валентина) много са ти хубави покупките и спалното комплектче е супер  Peace
Аз като козметика съм купила на Нивеа шампоан за коса и тяло, крем Бочко против подсичане и мляко за тяло на Sanosan.
Днес свекърва ми идва и донесе неща за бебо- одеялце памучно, играчки, дрешки. Направо супер неща. Много обичам като всички купуват за бебо и ме изненадват  Blush  

# 33
  • Мнения: 1 216
Ей мами!
Много яка нова темичка!!!
Вече с бебоче!
Аз както се оплаках вчера за липсата на подаръците днес вече от 2 места ме питаха какво да ни подарят, така че започвам с поръчките. Иха!!!
Трябва да си поръчаме само матрачето и да си вземем гумиран протектор и с основните неща съм готова.
Не открихме гардероб. Явно не е толкова лесно без поръчка. Приемам съвети и препоръки за разни фирми, които правят гардероби. Благодаря предварително!
Отивам да вечерям и после пак!   chef   bouquet  hahaha  Joy

# 34
  • Мнения: 1 216
Това с матрачето е отделно от поръчките!  Sunglasses

# 35
  • Мнения: 4 546
аз съм много доволна.  Grinning сега говорих с майка ми как ще процедираме след изписването на бебето. казах й, че на никой няма да го давам, освен на таткото и не искам да се сърдят, че ще го гледат отдалече. за мое най-голямо изумление, тя ми каза, че не си е и помисляла, че ще минава от ръце на ръце и че двамата с брат ми и тя не е давала никой да ни пипа като сме били толкова мънички  Grinning отпадна ми тая грижа, аз си мислих, че ще е голяма борба. много съм доволна  Grinning

# 36
  • Мнения: 177
ммммммммм да, за тази подробност не се бях замисляла. Съвсем си права, но тука са толкова чувствителни, а и цялата рода са наоколо....направо не ми се мисли как ще се спасявам.

# 37
  • София
  • Мнения: 843
Di83 Честито ! Да сте живи и здрави и много щастливи !

# 38
  • Мнения: 223
ОООООООООООООо, щях да глътна мишката от почуда, когато видях на Ди новината. Ще ви дочитам после
АМА НИЕ СИ ИМАМЕ БЕБЕ, А АВГУСТИНКИ! Боже, толкова е вълнуващоооооо....  И бебо и мама са добре и са у дома за толкова кратко време!!!!!
Ди, благословени да са дните ви!
Видяхте ли, мами. По-рано роден, а вече у дома. На мама дупльото.
Ах така се радвам.
 

# 39
  • Мнения: 1 216
Herelina, Toва с пипането на бебето е много досадно, а и като почнат всички роднини да се обиждат и сърдят...
Ние сме си самички де, но живот и здраве след изписването ще трябва да позъберем малко гости ентусиасти. 

# 40
  • Мнения: 493
Мъжа още го няма и не мога да си легна , много е страшно в къща  Shocked Звъня му тои не вдига на 10-тия път вдигна-не чувал,ами ако раждах на майка ми от Варна ли да се обадя да доиде. Много се изнервих  smile3512 Направо незнам дали е от хормоните ,но е много безотговорен и аз се дразня

# 41
  • Мнения: 493
Едва ли някоя от вас е още будна , аз ще легна да се помъча да поспя. Лека нощ

# 42
  • Враца
  • Мнения: 173
Първо да честитя на ДИ83 и да и пожелая всичко най хубаво в живота от сега нататак с този сладур, а той да расте добър, красив и умен!

tedi_eneva, не се ядосвай, няма смисъл да изнервяш и бебо. Не е от хормоните това че си се ядосала, просто вече се чувстваме много изморени /поне аз така се чувствам де/ от това бременеене, надуване и т.н. Кой каквото и да си говори ние сме качили вече доста килца на нас си и дори другите да ни харесват такива бременни и пухкавички, на нас си ни е криво, а от тук натам ни се струва че ни пренебрегват и най-близките хора. Не оправдавам мъж ти, но това че се нервираш и ще се скараш с него няма да те направи по спокойна, така че по добре найстина да си легнеш и да се успокойш а утре да поговорите и да му обясниш че си уплашена вече от предстоящото раждане и че не искаш да оставаш вече сама.
Спокойни сънища  bouquet

# 43
  • Мнения: 257
Ние до сега имахме гости и тъкмо изчистих а пък нещо не ми се спи.Ето това са и нашите първи покупки за бебония-общо взето само ританки бодита камизолки.И съответно и моята къща на бебония.http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=5192809   http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=5196442      http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=5196445   Теди не се ядосвай моя мъж две вечери подред излиза с приятели,а аз снощи бях с контракции на 30 мин. и му казах че ако тръгна да раждам няма да му се обадя.И съответно тая нощ е вкъщи и е гузен.

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 03:03 от babylove

# 44
  • Мнения: 3 595
Ди83 Да ви е живо и здраво бебчето!
Да се радвате на безгрижното му детство и да сте безкрайно щастливи родители!


Цялата настръхнах, не мога да си сваля усмивката от физиономията  Hug По повода събудих цялата къща и ги замъкнах на изгрев Joy Като казах имаме си първото августовско бебче, мъжа ми си глътна граматиката Mr. Green

inedica аз купувах сапунчето на Нивеа бебе, сестра ми ползваше на Тео бебе. А за варовика и тук е по същия начин, но вместо да стържеш с тел сипи оцет там където има варовик остави го половин час или докато падна и ще си имаш нови купички  Mr. Green Същото важи за всичко, което ти е във варовик. Аз си махам през известно време тази част от мивките през която тече водата, която е като цедка не мога да се сетя сега кака се казва и душ батериите и ги потапям в оцет да им падне варовика. Много красиви покупки, а ти си мноооооого сладка  Heart Eyes
Дими още нещо за студената стерилизация, ако вземеш таблетки, 1 таблетка е също за определено количество вода. Ако ти трябва за половината да речем слагаш половин таблетка.
Ади зависи от стерилизацията, аз съм стерилизирала само с разтвор и таблетки, ако е по друг начин не мога да ти кажа.
Кате гладя на максимална, защото най-добре се гладят. Но има някои дрешки, които просто им личи, че ютията ще залепне, ако е твърде силна. Някои плюшени примерно. Обикновено на самите дрешки си пише, аз хвърлям поглед на етикетите
Ау Франи много са хубави   bouquet Браво на вас! Да си ги ползвате с много здраве и по-малко ревливи нощи! Аз кога ли ще си подредя легълцето  Tired
Херелина, ако ползвате спално чувалче с друго не се завива. Има различни дебелини според сезоните Heart Eyes
Малейна, аз постоянно съм в такива настроения и съмнения...откакто съм забременяла. Въобще не ми е ясно как ще се оправям. После като се нарева и като ми мине си казвам, е и аз ще се оправя, щом другите могат и аз ще успея  Crazy
Бейбилав прекрасна къщичка и дрешки  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт