каква може да е причината?

  • 1 336
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
И синът ми премина през такъв период,само че плачеше от баща ми.Дори се опитваше да го...плюе,точно както когато не му харесваше някаква храна!Можеше да го гледа отдалече,но не и да го гушка и пипа.Беше малко над 4 месеца и това премина за около месец.

# 16
  • Мнения: 12
Свекърва ми помага още от първите дни,познава я повече отколкото майка ми защото тя е далече и няма възможност да пътува често.Свекървата не е сред любимите ми хора,но не бих казала че е лош човек.Много обича детето и го гледа много добре затова бях напълно спокойна,когато и го оставях.Този проблем се появи съвсем скоро дали не започва да усеща че ще го оставям?! Относно външният и вид не откривам какво може да го плаши,няма очила нито забрадка, не ползва силен парфюм изглежда много добре.Може би тонът и на моменти звучи доста пискливо.

# 17
  • Мнения: 1 216
Не се травмирай, че реакцията е в следствие на нещо преживяно със свекърва ти. Не е невъзможно, но все пак...Наблюдавай детенцето, когато тя е с него или около него. Децата имат всякакви периоди и какво точно се случва в главичката му няма как да знаеш.

# 18
  • Мнения: 1 081
Най-вероятната причина е миризма, може да е нещо и по лицето - очила, бенки. Гласът също може да дразни.

# 19
  • Мнения: 674
 От същата възраст и при нас се получи същата ситуация! Даже пусках подобна темичка да питам оправя ли се това по-нататък, понеже ако се наложи да я оставя - няма как - реве и се къса. А докато беше по-малка си стоеше при нея без проблем! Сега 2 месеца по-късно положението си е същото - щом я види почва да плаче. Изобщо не знам защо - при майка ми не прави така.
 И на мен ми е много чудно защо става така. Няма видима причина - очила или каквито и да е други плашещи работи. Само искам да си призная, че въпреки че това си е в моя вреда (в смисъл не мога да я оставя и да си свърша нещо), някак ми доставя удоволствие понякога! Embarassed Grinning Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 596
Високият,писклив и глезен тон с който повечето баби се радват на бебетата ги стресира много!Ако и твоето свеки от вратата хуква да мачка бебето и започва да му нарежда така,сигурно от това плаче.

тя и мойта собствена майка,много ме дразни като почне да се втелява #Cussing out ужас,и с един писклив глас.аз и казвам да не му вика много че ще го стресне Whistling

Общи условия

Активация на акаунт