кукленски кьщи

  • 22 164
  • 410
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 529
 ra4eto, имаше такива мебели във Варна в магазините за левче. Последно гледах в един магазин в улицата перпендикулярна на  Общината срещу строежа. Тъй като имам човече с много пипащи ръчички и пълна липса на място за сега само се възхищавам, но все пак се оглеждам. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 725
утре сьм там само ми напиши на лични точно кьде е магазина.
ВИДЕО УРОК КАК СЕ ПРАВИ КЬЩА
http://www.youtube.com/watch?v=H9gFjzcsbBE&mode=related&search=
http://community.livejournal.com/house_doll/13011.html#cutid1


Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 20:08 от ra4eto

# 32
  • Мнения: 2 591
Раче,искам да ти покажа моята алтернатива на кукленска къща.Имам много малки фигурки,които съм наредила на едно метрампажно чекмедже на стената

Уна, от къде си набавяш фигурките  newsm78 от сувенирни магазини ли  newsm78

Ати, знам, че си от Търново - тук виждала ли си такъв комплект, че съм много заинтригувана  Praynig

# 33
  • Мнения: 725
и на мен ми харесаха фигурките на Уна ,кажи мила от какви магазини си ги купувала?
аз утре ще тьрся на магазина кьдето каза Деспина ,ако намеря ще ти купя.

# 34
  • Мнения: 2 591
Раче, ако има такива дървени комплектчета, вземи и за мен! (всъщност мен ли имаше предвид  Blush) ще черпя! колко ли струват  newsm78 някой има ли представа  newsm78 но щом са в магазин за левче...

# 35
  • Мнения: 725
http://velina.mylivepage.com/image/index
вижте  рускинята как е направила от гьба кресло ,килимчето е от канап,
и тези шишенца -магнит си купих днес./е това не сьм аз/
а кафqвото диванче рускиня го е правила от кибритени кутийки.
а кьдето са магнитите си купих такава кошничка

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 02:07 от ra4eto

# 36
  • Мнения: 2 039
Напоследък много ми се върти мисълта на направя мини пиано бар или италиански ресторант,в рамка и да го сложа на стената.Моля ви,дайте някой линк по въпроса  Praynig  bouquet

# 37
  • Мнения: 679
schneee, не можах да ги намеря в Търново. Подобни дървени пъзели има в "левчето" до Енергото, но мебели няма. Ако ти откриеш нещо, пиши  Praynig
LEI, без малко да ти дам линк към твоята тема  Laughing

# 38
# 39
  • Мнения: 11 314
Момичета не се юркайте за тези мебели.
Не стават за нищо.
Толковеа некачествено са изрязани, че не могат да се сглобяват.
Майка ми беше купила точно от Левчетата за щерката, обаче освен, че не можах да ги сглобя, ги разпарчетосаха за отрицателно време.

# 40
  • София
  • Мнения: 591
Фигурките както казах са от различни места.
Имам чудни попадения от 1 левче-шефския стол например е от там.
Други са ми от магазините са подаръци,там им много малки копия на големи предмети.
Мисля,че тези дървените комплекти са чудни.Дори и да са паянтави,с лепило и декупаж биха станали страхотни.Ще търся и аз по левчетата в София.Ако има ще свиркам. Grinning

# 41
  • Мнения: 2 591
и аз все си мисля, че човек като има основата, може да ги подсили, къде с лепило, къде с нещо друго.... но честно казано, не съм очаквала перфектно качество - все пак са от левче  Rolling Eyes

Ати, ще погледна в това левче за всеки случай, въпреки че вчера платих тока  Mr. Green!

# 42
  • Мнения: 1 770
Някой питаше къде се намира магазина с кукленската къща на витрината.
Намира се на ул.Шишман.Значи от опашката на коня се тръгва нагоре по Шишман и някъде на 60-70 метра вдясно се намира магазина с къщичката.Тя веднага се и вижда де..... Grinning Бих я снимала,ама пусто като нямам път натам.Може би  ако има някой по-близко живеещ. Grinning

Живея наблизо, ще я снимам тия дни!  Peace Стига да я намеря безпроблемно  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 591
Раче, ако има при вас такива мебели като на снимката на Ати, направо ми купувай, ще се разберем за парите и подробностите на лични!

Ати , аз все пак отидох до това левче, но ми предлагат само едно пластмасово  Sick легло и комплектчета за готвене, но твърде кичозни и големи ми се сториха  Sick

всъщност мисля си, че не е чак толкова трудно да се направят тези неща, или да се съберат (то и аз имам сумати дребни фигурки  Rolling Eyes), но пък нали трябва да са в един стил  Rolling Eyes

# 44

Общи условия

Активация на акаунт