Най-тъпата тема пускана във форума

  • 15 613
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
"Отхлюпих" мъжа си и "захлюпих" себе си. Rolling Eyes

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
На мен фаворити са ми за имената  Grinning

И на мен така!
Както и темите от рода "Да си покажем кухните/спалните/коридорите"

# 17
  • Мнения: 3 835
Аааааа не, сега се сетих за любимата ми тема, как можах да я забравя:

"Простор или простир, как е правилно да се напише?"
Не съм сигурна, че беше формулирана точно така, ама идеята е ясна. Mr. Green Joy Беше навъртяла към 18 стр., като постовете бяха:

ПростОр.

ПростИр.

ПростОр.

ПростИр.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мисля, че тогава сериозно се замислих, какво правя в този форум. newsm78 Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 46 520
За имената  Rolling Eyes

... Както и темите от рода "Да си покажем кухните/спалните/коридорите"

За мен пък това са едни от най-полезните теми, помагат за много решения, когато си пред ремонт и трябва да избираш бързо  Simple Smile или си се спрял на нещо нестандартно, но се колебаеш, защото не си го виждал на живо, има страхотни идеи Peace

# 19
  • Мнения: 985
Тъпи ли са тъпите?
С какво си чистите тоалетната?

 Първата е връх на тъпотата,според мен... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 150
Най-тъпата тема, уважаеми слушатели, писана в този форум, беше моя и се казваше "Когато лютеницата падна във вентилатора". В темата писахме само аз, Как` Сийка, Мис Бу и още двама-трима, ама нека не се обиждат, че съм забравил. За какво ставаше дума ли? Не помня Simple Smile Нещо ми е скимнало да напиша и речено-сторено. Разбира се, аз не оставям незабелязан по този начин. Но още по-шокиращото за мен е, че все се намират хора, които продължават да ме взимат на сериозно Simple Smile Самият аз не го правя и често съм давал биографични извадки за себе си, където съм бил в конфузни ситуации. Ама аз съм оптимист! Знам, че мога да пусна още по-тъпа тема. И вярвайте ми, скоро ще го направя Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 835
Тъпи ли са тъпите?
 Първата е връх на тъпотата,според мен... Rolling Eyes

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Той автора имаше интересно виждане по въпроса. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 537
Каква зодия за вашите деца?- и двумесечна анкета имаше там ooooh!
Peace





... Както и темите от рода "Да си покажем кухните/спалните/коридорите"

За мен пък това са едни от най-полезните теми, помагат за много решения, когато си пред ремонт и трябва да избираш бързо  Simple Smile или си се спрял на нещо нестандартно, но се колебаеш, защото не си го виждал на живо, има страхотни идеи Peace
Аз също ги намирам за полезни.

# 23
  • Мнения: 3 835
Най-тъпата тема, уважаеми слушатели, писана в този форум, беше моя и се казваше "Когато лютеницата падна във вентилатора".

Стояне, искам да те помоля, следващия път като пуснеш подобна тема, да ми пуснеш линк. Praynig За съжаление, нямам навика като теб да бродя из форума, и често пропускам най-интересните моменти. Mr. Green Joy

# 24
  • Мнения: 25 636
От доста време си мечтая да пусна тема в клюкарника: Помоооооощ, как да откажем гърнето!
Дали имам шансове за най-тъпа тема? newsm78

Не!  Naughty
Но понеже си ни симпатична, ще успееш да получиш стотина линка към теми със същото заглавие, преди някой модератор да ти премести темата в Нашите деца, където ще стане сто и първата.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 299
Най-тъпата тема, уважаеми слушатели, писана в този форум, беше моя и се казваше "Когато лютеницата падна във вентилатора".

Стояне, направо ме уби с това заглавие. Чак изрових темата за видя за какво е hahaha

# 26
  • Мнения: 5 228
Обмислям да пусна тема днес - Общофорумско палцестикане - Моля стискайте ми палци да ми стигне тонера, ще принтвам 250 стр Hug

Успех и да се похвалиш после!   bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 150
Чак изрових темата за видя за какво е hahaha
Eх, спомени Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 299

даже и отговорих в нея  Joy

# 29
  • Мнения: 3 835
От доста време си мечтая да пусна тема в клюкарника: Помоооооощ, как да откажем гърнето!
Дали имам шансове за най-тъпа тема? newsm78

Не!  Naughty
Но понеже си ни симпатична, ще успееш да получиш стотина линка към теми със същото заглавие, преди някой модератор да ти премести темата в Нашите деца, където ще стане сто и първата.  Mr. Green

Аха, е аз след като междувременно прочетох заглавието на Стояновата тема, сама стигнах до извода, че нямам шансове. Confused Предложението ти за линковете е много любезно, благодаря ти, обмислям идеята да се възползвам. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт