Дайте съвет

  • 1 219
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
Пробвах и биберон с по-голяма дупка ама резултата е сьщия.
Педито ми препорь4а да капя по 3 капки Камомиле между храненията. Дано да има ефект!
Какви са тези капки?
Успех!  Peace

# 16
  • Мнения: 1 243
Moята хубавица също от време на време не иска да яде,но аз не го свързвам със зъбките а от самите горещини иначе като гледам зъби скоро няма да имаме Grinning

# 17
  • Мнения: 1 483
И ние сме имали такъв период,даже поминалия месец не сме качили нито грам,НО нещата се оправиха и миналия мес.Алекс качи 500гр.Мисля,че е от жегите или е някакъв бебешки каприз Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 86
Камомилато са някакви капки, които педиатъра ми ги препоръча в случай че проблема с неяденето е свързан с растежа на забите - действали успокояващо. Ама за сега няма особен ефект. Даже и днес, което вече прави това неядене от около две седмици и повече, реве и не ще да яде. Яде на паузи от по 4 часа и то по много малко- на половина от това което трябва да си хапва. През нощта си спи от 21:30 до 7 сутрин.
Вече и аз не знам какво да я правя. И позите сменям на хранене и биберони и нищо и половина....... Sad

# 19
  • Мнения: 473
Моето бебе е на абсолютно същата възраст и той започна така да не иска да яде през деня. Установих, че е от жегите. Като охладя през деня в къщи с климатика и е приятно хладно детето си яде нормално, ако не пускам климатика и е жега в къщи не иска да яде. Най-много яде през нощта, когато му е хладно и приятно.

# 20
  • Мнения: 86
Ами аз гледам да я държа на хладно, като и в къщи имаме климатик. Даже от снощи не го спирам в стаята където я храня, за да й е по-приятно. И това няма особен ефект.

# 21
  • Мнения: 471
Да не те плаша, но Димитър яде заспал от както спрях да го кърмя /беше на 2 месеца/...........то и тогава ядеше заспал, но не ми правеше впечатление. И до сега е така с млякото, нещата, които му давам с лъжичка си ги яде буден.
Не мисля че има страшно освен да не се задави

Общи условия

Активация на акаунт