Играчките от яйца Kinder и мечета Wonder Teddy и др.

  • 10 146
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 124
Мили мами има няколко серии с героите на мечо Пух, а ние нямаме само две мечета за да си ги попълним  - с малкия ще сме ви  много благодарни ако ни помогнете да ги намерим. Едното мече е с елхичка и е от Коледната серия, а другото държи синя делвичка с мед на рамото си.
Имам повтарящи се от Цар Лъв и някои от Мечо Пух .
Също искам да предложа да си разменяме и играчките от Макдоналдс - търся под дърво и камък серията на мечо Пух с крачета от въженца  Hug  липсват ни Ру, Мечо Пух, Прасчо  и Тигъра

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 01:06 от djreni

# 31
  • Мнения: 5 539
Абе вие бъзикате ли се? Laughing Joy

# 32
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Лилита, не се бъзикаме  Laughing

Ние събираме само серията с принцесите на Дисни.
Липсват ни Ясмин и Звяра, ако някой ги има в повече - да каже.

Детето си играе с тях, не аз  Wink ама ние сме с "принцески вирус".

# 33
  • София
  • Мнения: 15 222
Едното мече е с елхичка и е от Коледната серия

Това го имаме.
Само че утре заминавам на море и, ако искаш, пиши ми след 10-тина дни, за да се разберем. Ние пък имаме само някои от играчките от Цар Лъв, така че може да ни дадеш нещо от тях.

# 34
  • София
  • Мнения: 124
Едното мече е с елхичка и е от Коледната серия

Това го имаме.
Само че утре заминавам на море и, ако искаш, пиши ми след 10-тина дни, за да се разберем. Ние пък имаме само някои от играчките от Цар Лъв, така че може да ни дадеш нещо от тях.
Супер  Grinning пиши ми, когато се върнете какво нямате от Цар Лъв.
Имам и Скитника от "Лейди и Скитника"

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 20:55 от djreni

# 35
  • Мнения: 134
А от серията Питър Пан на Wonder Teddy ми се повтарят двамата дебелаци с розовите фланели и сабята и момченцето, маскирано като зайче с бурето и май Уенди, но не намирам втората, затова за нея не съм сигурна.

От тази серия имаме Slightly и Smee, понеже нашата кака не харесва Питър Пан ви ги предлагам срещу нещо от Мечо Пух - от последната серия нямаме слон-балон, тигър, пух, ру и Робин

# 36
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
От тази серия имаме Slightly и Smee, понеже нашата кака не харесва Питър Пан ви ги предлагам срещу нещо от Мечо Пух - от последната серия нямаме слон-балон, тигър, пух, ру и Робин

Ние имаме Мечо Пух с букета - искаш ли го? Също така предлагам магнитче от Ну, погоди! - мойта щерка много им се радва - наредили сме ги на хладилника.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 688
 Аз заменям магнитче със слон балон срещу някакво друго,ако някой го иска:)

# 38
  • Мнения: 134
Ние имаме Мечо Пух с букета - искаш ли го? Също така предлагам магнитче от Ну, погоди! - мойта щерка много им се радва - наредили сме ги на хладилника.

за съжаление го имаме този с букета
а за магнитчета нямаме никакви от мечо пух, те от киндер яйца ли са, защо не съм попадала на такива  Thinking

# 39
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Слънчоглед, може да менкаме магнитчето със слонбалон за това от Ну, погоди!.
Крис, магнитчетата са от яйца, да, но не от киндер, а от тези с Мечо Пух, както и от други серии. Ние пък имаме много - целият ни хладилник е в магнитчета. Чудно как не сте попадали на тях.

# 40
  • София
  • Мнения: 847
И моя син се пробва да ги събира тези  от Цар Лъв имаме 10 различни забравила съм от колко е серията със сигурност нямаме големия Цар Лъв и женското малко лъвче а тукана всъщност папагала ли е със сигурност от него имаме два броя ако искаш пиши ми на имейла мога да ти го пратя по пощата не ми е проблем

Здрасти, да туканът всъщност е папагалът - напекло ме е слънцето нещо... Големия Симба май го имаме повтарящ се, за малката Нала не съм сигурна, но утре ще потърся и ще ти пиша - пази ни единия папагал.
Имаме и три Пумби  Mr. Green (за да се опълчват на трите хиени по-успешно  Crazy)

# 41
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Няма проблем ще ви го пазя , ама сега е късно и ще събудя децата та да ровя и да видя кои точно нямаме не се притеснявай и да няма какво да ми пратиш аз пак ще ви пратя папагала.По големия ми син знам колко се радва като си направим серията.От тази с Мечо Пух(защото сме му фенове) сме събрали двойно цялата серия и за дребния да не се карат след време ама докато намерим Заека зор видяхме много трудно се пада даже дадохме на едно детенце три други повтарящи се играчки за един заек.

# 42
  • у дома
  • Мнения: 7 146
 А и ако имаш възможност,че аз съм изхвърлила листчетата може ли да напишеш от колко играчки е серията щото ние имаме точно 10, и за де играчки се сещам че ги нямаме ама не помня 12 или 13 е серията.

# 43
  • София
  • Мнения: 124
Аз заменям магнитче със слон балон срещу някакво друго,ако някой го иска:)
Аз го искам - имам всичките магнитчета с Цар Лъв и някои с Ну Погоди и едно от Карибски пирати

# 44
  • София
  • Мнения: 124
И моя син се пробва да ги събира тези  от Цар Лъв имаме 10 различни забравила съм от колко е серията със сигурност нямаме големия Цар Лъв и женското малко лъвче а тукана всъщност папагала ли е със сигурност от него имаме два броя ако искаш пиши ми на имейла мога да ти го пратя по пощата не ми е проблем

Здрасти, да туканът всъщност е папагалът - напекло ме е слънцето нещо... Големия Симба май го имаме повтарящ се, за малката Нала не съм сигурна, но утре ще потърся и ще ти пиша - пази ни единия папагал.
Имаме и три Пумби  Mr. Green (за да се опълчват на трите хиени по-успешно  Crazy)
Папагалът не се ли казваше Зазу?

Общи условия

Активация на акаунт