Играчките от яйца Kinder и мечета Wonder Teddy и др.

  • 10 151
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Предлагам да си разменяме повтарящи се играчки от яйца. Предполагам децата на много от вас събират и ви е писнало, заради липсващия Астерикс, например, да купувате 10 яйца с повтарящи се или други играчки. Нашето дете е малко все още, но с мъжа ми си събираме. Crazy
Започвам аз:

От тази серия ми се повтаря жълтата горила с очилата:

А от тази с Астерикс:
ми се поватаря този дебелия на горния ред, втория по ред.

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 15:08 от Misty

# 1
  • Мнения: 6 164
А от серията Питър Пан на Wonder Teddy ми се повтарят двамата дебелаци с розовите фланели и сабята и момченцето, маскирано като зайче с бурето и май Уенди, но не намирам втората, затова за нея не съм сигурна.

От серията Мечо пух на Wonder Teddy се повтаря Ру (малкото кенгурче с количката) и Мечо Пух.

# 2
  • Мнения: 5 577
 Embarassed оле Боже, моя е на почти 3 години, интерес никакъв няма към тези играчки, и аз ги изхвърлям. Тъкмо от първата снимка ми се мярка пред погледа светло лилавата горила, ако ще зарадва някое дете ще му я пратя.

# 3
  • Мнения: 6 164
Аз я имам нея, но може да представлява интерес за някой друг.  Hug
А темата ми хрумна, защото Бу беше пускала една за играчките от яйцата на Дисни - Мечо Пух събираха и доста мами се включиха, та реших, че ще е хубаво да има една обща тема за тези неща.
Но тогава нямаше подфорум Хоби и сега се замислих дали не й е там мястото?! Thinking

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мисти...има резон във въпросът ти:)))

Сега, ако играчките са за децата, темата може и тук да си остане.
Ако по-скоро майките ги събират, може би трябва да я пременстя:)))

# 5
  • Мнения: 918
Мисти...има резон във въпросът ти:)))

Сега, ако играчките са за децата, темата може и тук да си остане.
Ако по-скоро майките ги събират, може би трябва да я пременстя:)))

 Joy Joy

Смешно ми е, защото при нас, в крайна сметка се оказа точно така. Явор ги забравя на втората минута, но аз старателно ги събирам Crazy Още не мога да се разделя със спомена за Кореком-ите. Единствено проявява интерес към яйцата с Мак Куин Светкавицата

# 6
  • Мнения: 644
ЕЕЕЕЕЕЕЕ,защо не я видях по-рано темата.Колко играчки съм изхвърлила     smile3538

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам повече от 300-350 играчки от яйца. Вече нищо не помня. И не ги събираме така прилежно, както преди...

И още нещо... Реза да ни остави да си играеме на спокойствие  Laughing Ако слуша, ще й подаря и на нея играчица  Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Играчките ги събираме с таткото, купуваме си на заплата  Mr. Green Нямаме повтарящи се, ама нямаме нито една пълна серия. Астерикс колко ги търсихме, ама все друго вътре  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 164
Играчките ги събираме с таткото, купуваме си на заплата  Mr. Green Нямаме повтарящи се, ама нямаме нито една пълна серия. Астерикс колко ги търсихме, ама все друго вътре  Mr. Green

Нито една ли нямате от тази серия?
Защото те ги карат на серии - това, в което са наредени яйцата си има картинка и на нея се вижда, коя е серията. Естествено вътре има и играчки за сглобяване, но фигурките са само от конкретната серия, не от други. Трябва да гледате за това.

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз също събирам играчки от яйца. Напоследък малко съм оставила това на заден план, но нямам нищо против да си разменяме. Може да снимаме повтарящите се играчки и да ги менкаме. Преди време имах голям късмет и успявах да събирам цели серии. Аз обичам повече сгловяващите се играчки. Вие къде ги държите. Аз в един бюфет, с две стъглени етажерки.

# 11
  • Мнения: 2 865
Някой има ли повтарящи се от първата серия с къртиците. Имам някои повтарящи се от тях, а няколко липсват. Преди време исках да събера тази серия.

# 12
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
От серията Мечо пух на Wonder Teddy се повтаря Ру (малкото кенгурче с количката) и Мечо Пух.[/color]

Ох, тук имало тема точно като за мен.  Grinning
От тази серия някой има ли слончето - само него си нямаме и това някак си ме яде отвътре, пък и е много сладък? Плащам кеш, щото повтарящите се ги раздадох на познати хлапета или може да дам Цар Лъв, Пепеляшка, Ну, погоди!, както и няколко сглобяеми. Търся също и таралежчето от Open Season - пак за да затворим серията.  С мънечката събираме и магнитчета от всички серии.

# 13
  • София
  • Мнения: 15 249
Mother Goose, имаме Слонбалон. И дръвчето, на което седи, имаме.
В коя част на вселената се намираш?  Laughing

Пари не ща. От сериите с Цар Лъв и Ну, погоди кое ти се повтаря? Може да ми дадеш нещо от тях в замяна.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 249
Единствено проявява интерес към яйцата с Мак Куин Светкавицата

От серията в течните шоколадчета сме събрали всичките, без Гуидо. Имаме много повтарящи се. Да ти се намира един Гуидо в повече?

А от серията в яйцата засега сме събрали 6 и все още нямаме повторение. Апропо, от яйцата ни се падна нещо като магнитен стикер на Сали. Играчка-количка Сали има ли в тях?

# 15
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Mother Goose, имаме Слонбалон. И дръвчето, на което седи, имаме.
В коя част на вселената се намираш?  Laughing

Пари не ща. От сериите с Цар Лъв и Ну, погоди кое ти се повтаря? Може да ми дадеш нещо от тях в замяна.

В София. От цар Лъв - шарената птичка /тукан ли е, що ли е - не помня как се казваше/, а от Ну,погоди! - Вълка като илюзионист и една шапка с подаващи се уши на заека от нея.
Ще ти пиша и на лични. Благодаря.

# 16
  • Мнения: 918
Единствено проявява интерес към яйцата с Мак Куин Светкавицата

От серията в течните шоколадчета сме събрали всичките, без Гуидо. Имаме много повтарящи се. Да ти се намира един Гуидо в повече?

А от серията в яйцата засега сме събрали 6 и все още нямаме повторение. Апропо, от яйцата ни се падна нещо като магнитен стикер на Сали. Играчка-количка Сали има ли в тях?

Има само от серията с яйцата, има ги като стикери и като колички. Засега нямаме повтарящи се. От количките имам всчики без Сали-то, дори и един трактор ни се падна.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
включвам се с интерес в темата:))))))))
Имаме три Астерикса,но нямаме тигъра от серията Winnie the Pooh на Kinder,ще менкаме ли:)

# 18
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Може ли да ми покажете как изглеждат тези яйца или шоколадчета с Мак Куин Светкавицата? Синът ми много харесва филмчето, но не сме попадали на тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
иа з се чудя къде да намеря от тях,вдяхме онзи ден в пясъчника едно момченце с цялата серия сигурно и ми се прииска и аз да купя на мъника:)

# 20
  • София
  • Мнения: 15 249
На доста места ги има вече.
Течните шоколадчета съм виждала във Фантастико и Т-Маркет (ох, това последното направо ми излезе от главата-май така се казваше тази верига магазини).
Шоколадовите яйца съм виждала в Билла, в магазин Виржиния на "Граф Игнатиев"-между пл. "Славейков" и "6-ти септември" се намира, в един голям магазин за детски играчки до завод Витоша.

Между другото, от вчера вече знам, че в яйцата има 2 различни серии. Едната серия е с малки модели на количките, а в другата-нещо като магнитни плочки с изображения на колите.
Вече имаме 3 "плочки"-със Сали, Гуидо и Док Хъдсън.

Количките в яйцата и в течните шоколадчета не са еднакви.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
извинявам се че пак ще питам,но значи става въпрос за някакви яйца с друга картинка от  горе,а не стандартната на Киндер?

# 22
  • София
  • Мнения: 15 249
Не са стандартните на Киндер.
Фолиото е цялото на малки бели и черни квадратчета (като флага, който развяват на финала на състезанията) и има рисунка на Маккуин. Веднага ти става ясно за какво става дума. И вътре са само играчки-герои от филмчето.

А течните шоколадчета са нещо като 2 свързани малки, бели пластмасови чашки (по-малка и по-голяма), покрити с общо пластмасово фолио, на което са нарисувани Сали и Маккуин (доколкото си спомням). В по-малката чашка има течен шоколад. В по-голямата е кутийката с играчката и малка лъжичка за ядене на шоколада.

Сега не съм в къщи. Като се прибера ще ги погледна и пак ще пиша-на коя фирма са, нещо има ли написано по картинките......

# 23
  • Мнения: 918
Да ви кажа и една хитрост, за яйцата с Мак Куин, светна ме едно детенце, което беше на опашката преди мен и си купуваше яйце. Като вземеш яйцето и го раздрусаш, тези с магнитите тракат повече Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 15 249
Тази хитрост и аз я вкарвам в употреба. Още от времето на шоколадовите мечета друсах. Тогава събирахме фигурките от Мечо Пух-овската серия и те кънтяха по-иначе от играчките за сглобяване. Почти нямах грешка в избора на мече.  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 15 249
Течните шоколадчета с Маккуин за на Zaini: http://www.zainispa.it/
Само че в сайта им не виждам точно тези с играчките от "Колите".
Не съм запазила картинка от яйцата. Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 847
Стела толкова харесва Цар Лъв, че татко й на два пъти й купи по цяла кора яйца, за да събираме героите. Повтарят ни се повечето, а други въобще не намерихме (тукана и маймуната, и майката на Тимон). Утре ще погледна кои се повтаряха точно (от някои имаме и по три  Tired - само хиените не си даваме, че те трябвало да са три видиш ли...)

# 27
  • у дома
  • Мнения: 7 154
И моя син се пробва да ги събира тези  от Цар Лъв имаме 10 различни забравила съм от колко е серията със сигурност нямаме големия Цар Лъв и женското малко лъвче а тукана всъщност папагала ли е със сигурност от него имаме два броя ако искаш пиши ми на имейла мога да ти го пратя по пощата не ми е проблем

# 28
  • у дома
  • Мнения: 7 154
А забравих да напиша че и ние от хиените имаме две или три ама и моя син не си ги дава не знам защо сигурно във филма са няколко и затова

# 29
  • София
  • Мнения: 15 249
Не сте гледали внимателно Цар Лъв-така ми се струва.
Хиените са 3.

# 30
  • София
  • Мнения: 124
Мили мами има няколко серии с героите на мечо Пух, а ние нямаме само две мечета за да си ги попълним  - с малкия ще сме ви  много благодарни ако ни помогнете да ги намерим. Едното мече е с елхичка и е от Коледната серия, а другото държи синя делвичка с мед на рамото си.
Имам повтарящи се от Цар Лъв и някои от Мечо Пух .
Също искам да предложа да си разменяме и играчките от Макдоналдс - търся под дърво и камък серията на мечо Пух с крачета от въженца  Hug  липсват ни Ру, Мечо Пух, Прасчо  и Тигъра

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 01:06 от djreni

# 31
  • Мнения: 5 539
Абе вие бъзикате ли се? Laughing Joy

# 32
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Лилита, не се бъзикаме  Laughing

Ние събираме само серията с принцесите на Дисни.
Липсват ни Ясмин и Звяра, ако някой ги има в повече - да каже.

Детето си играе с тях, не аз  Wink ама ние сме с "принцески вирус".

# 33
  • София
  • Мнения: 15 249
Едното мече е с елхичка и е от Коледната серия

Това го имаме.
Само че утре заминавам на море и, ако искаш, пиши ми след 10-тина дни, за да се разберем. Ние пък имаме само някои от играчките от Цар Лъв, така че може да ни дадеш нещо от тях.

# 34
  • София
  • Мнения: 124
Едното мече е с елхичка и е от Коледната серия

Това го имаме.
Само че утре заминавам на море и, ако искаш, пиши ми след 10-тина дни, за да се разберем. Ние пък имаме само някои от играчките от Цар Лъв, така че може да ни дадеш нещо от тях.
Супер  Grinning пиши ми, когато се върнете какво нямате от Цар Лъв.
Имам и Скитника от "Лейди и Скитника"

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 20:55 от djreni

# 35
  • Мнения: 134
А от серията Питър Пан на Wonder Teddy ми се повтарят двамата дебелаци с розовите фланели и сабята и момченцето, маскирано като зайче с бурето и май Уенди, но не намирам втората, затова за нея не съм сигурна.

От тази серия имаме Slightly и Smee, понеже нашата кака не харесва Питър Пан ви ги предлагам срещу нещо от Мечо Пух - от последната серия нямаме слон-балон, тигър, пух, ру и Робин

# 36
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
От тази серия имаме Slightly и Smee, понеже нашата кака не харесва Питър Пан ви ги предлагам срещу нещо от Мечо Пух - от последната серия нямаме слон-балон, тигър, пух, ру и Робин

Ние имаме Мечо Пух с букета - искаш ли го? Също така предлагам магнитче от Ну, погоди! - мойта щерка много им се радва - наредили сме ги на хладилника.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 688
 Аз заменям магнитче със слон балон срещу някакво друго,ако някой го иска:)

# 38
  • Мнения: 134
Ние имаме Мечо Пух с букета - искаш ли го? Също така предлагам магнитче от Ну, погоди! - мойта щерка много им се радва - наредили сме ги на хладилника.

за съжаление го имаме този с букета
а за магнитчета нямаме никакви от мечо пух, те от киндер яйца ли са, защо не съм попадала на такива  Thinking

# 39
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Слънчоглед, може да менкаме магнитчето със слонбалон за това от Ну, погоди!.
Крис, магнитчетата са от яйца, да, но не от киндер, а от тези с Мечо Пух, както и от други серии. Ние пък имаме много - целият ни хладилник е в магнитчета. Чудно как не сте попадали на тях.

# 40
  • София
  • Мнения: 847
И моя син се пробва да ги събира тези  от Цар Лъв имаме 10 различни забравила съм от колко е серията със сигурност нямаме големия Цар Лъв и женското малко лъвче а тукана всъщност папагала ли е със сигурност от него имаме два броя ако искаш пиши ми на имейла мога да ти го пратя по пощата не ми е проблем

Здрасти, да туканът всъщност е папагалът - напекло ме е слънцето нещо... Големия Симба май го имаме повтарящ се, за малката Нала не съм сигурна, но утре ще потърся и ще ти пиша - пази ни единия папагал.
Имаме и три Пумби  Mr. Green (за да се опълчват на трите хиени по-успешно  Crazy)

# 41
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Няма проблем ще ви го пазя , ама сега е късно и ще събудя децата та да ровя и да видя кои точно нямаме не се притеснявай и да няма какво да ми пратиш аз пак ще ви пратя папагала.По големия ми син знам колко се радва като си направим серията.От тази с Мечо Пух(защото сме му фенове) сме събрали двойно цялата серия и за дребния да не се карат след време ама докато намерим Заека зор видяхме много трудно се пада даже дадохме на едно детенце три други повтарящи се играчки за един заек.

# 42
  • у дома
  • Мнения: 7 154
 А и ако имаш възможност,че аз съм изхвърлила листчетата може ли да напишеш от колко играчки е серията щото ние имаме точно 10, и за де играчки се сещам че ги нямаме ама не помня 12 или 13 е серията.

# 43
  • София
  • Мнения: 124
Аз заменям магнитче със слон балон срещу някакво друго,ако някой го иска:)
Аз го искам - имам всичките магнитчета с Цар Лъв и някои с Ну Погоди и едно от Карибски пирати

# 44
  • София
  • Мнения: 124
И моя син се пробва да ги събира тези  от Цар Лъв имаме 10 различни забравила съм от колко е серията със сигурност нямаме големия Цар Лъв и женското малко лъвче а тукана всъщност папагала ли е със сигурност от него имаме два броя ако искаш пиши ми на имейла мога да ти го пратя по пощата не ми е проблем

Здрасти, да туканът всъщност е папагалът - напекло ме е слънцето нещо... Големия Симба май го имаме повтарящ се, за малката Нала не съм сигурна, но утре ще потърся и ще ти пиша - пази ни единия папагал.
Имаме и три Пумби  Mr. Green (за да се опълчват на трите хиени по-успешно  Crazy)
Папагалът не се ли казваше Зазу?

# 45
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Днес установих че играчките от Цар Лъв са 12 на брой ние имаме 9 а не както си мислех 10.Липсват ни големия Цар Лъв ама не този на скалата а другия малката Нала и Стар.Хей. queenmabb къде изчезна, оказа се че имаме и майката на Тимон и ви я оставям.Пиши ми на имейла ако искаш да се разберем къде да ти ги пратя, а ако имаш някоя от тези които ни липсват ще се радваме да си попълним колекцията.                           

# 46
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз заменям магнитче със слон балон срещу някакво друго,ако някой го иска:)
Аз го искам - имам всичките магнитчета с Цар Лъв и някои с Ну Погоди и едно от Карибски пирати
пиши на лични какво да се разберем,за да ги разменим:)Мммм много се зарадвах:)

# 47
  • София
  • Мнения: 124
Някой събира ли тези:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157827
липсва ни само черното коте

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 14:47 от djreni

# 48
  • София
  • Мнения: 469
djreni, имам котето което търсите едно в повече.

# 49
  • Мнения: 6 164
Вече имам 3 жълти горили! ooooh!
Искам тъмносинята, зелената и червената. Sad

# 50
  • София
  • Мнения: 15 249
Днес купих шоколадови яйца с "Колите" от МОЛ-а-от щанда със сладките изкушения до десния ескалатор-ако се влиза от централния вход (зад същия ескалатор е щанда за опаковане на подаръци).
Яйцата на са Ландрин. Ето ги:
http://www.landrin.ru/2007/pages.php/catalog/blockbuster/cars/en

# 51
  • София
  • Мнения: 124
djreni, имам котето което търсите едно в повече.

Моля те, само кажи  какво искаш за него   Grinning   в линка, който съм дала има 2 снимки на тези, които ми се повтарят.

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 15:46 от djreni

# 52
  • София
  • Мнения: 469
djreni, писах ти на лични.
Извън София съм. Като се прибера ще се видим.

# 53
  • Мнения: 1 520
Докарахме я и до такава тема в семейството. Crazy

Та събираме другарчетата от яйцата.
И ни се губят Шерифът и Рамон, и Фло, че май малко сме я позагубили.

Иначе имаме за евентуална размяна Сержанта, ДокХъдсън, Филмор, ЛУиджи мисля и един Матю, че имаме в повече.

Та питането ми е ясно - ако някой друг се е запалил по събирането и има Шерифа или Рамон срещу някое от нашите - разменяме на драго сърце.

Добре, че МакКуин ни се падна, че драмата се очертаваше да е тежка. Smile

Мерси на всеки, които влезе в темата ми.  Laughing Mr. Green

# 54
  • Мнения: 8 999
Обикновено у нас подобни дребни играчици отиват на боклука около два часа след отварянето на яйцето. Някои фигурки са много симпатични, но децата ми не са се пристрастили да ги колекционират. Което се повтаря, тутакси подаряват на някое приятелче.

# 55
  • София
  • Мнения: 15 249
SmaRt,
Мога да ти дам Рамон в 2 варианта-от шоколадовите яйца и от течните шоколадчета. Шерифа ни се повтаря само във варианта от течните шоколадчета. Мога да ти го дам такъв, ако го искаш.
Серията от течните шоколади я събрахме цялата. От шоколадовите яйца не са ни се падали само Сардж и Сали. Така че, ще се радвам, ако ни дадеш Сардж.
Пиши на ЛС, да уточним подробностите по размяната.  Laughing

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
 Misty,имам 2 сини горили Wink

# 57
  • Мнения: 1 520
Виви, писах лс.

Ще звънна задължително.

# 58
  • Мнения: 6 916
Ако някой си търси нещо от серията с Астерикс имам много повтарящи се, ето ги:
http://i28.photobucket.com/albums/c202/lizzy_ms/DSC00914.jpg
Не искам нищо в замяна по принцип, защото не събирам, но от въпросната серия нямам само Астерикс, та ако някой го има повтарящ да се обади.

# 59
Събирам серията Пчеличката Мая и нямям само Флип а пчелички имам 5, а и другите май ми се повтарят Имам повтарящи се от Ну Погоди, Мечо Пух, Мики Маус, Принцесите и Ловен сезон. От Астерикс единия викинг ми се падна 4 пъти подред и се отказах да ги събирам. Имам и маимуни и къртици някакви, но не ги събирам та някой ако му липсва нещо може да пита. А иначе съм от Пловдив и ако има колекционери от Пловдив могат да свиркат  Wink

# 60
някой знае ли дали в Пловдив някъде се продават от яйцата с Колите и Цар Лъв

Общи условия

Активация на акаунт