ИСКАМ ДА СИ ИЗМОЛЯ ОЩЕ ЕДНО ДЕТЕ! :))

  • 1 886
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 528
Дай му да чете форума и да гледа снимките на малките човечета. Скоро ще поиска и повече от още едно  Wink.
Да бе, да! Само да не е като моя мъж - като ме види, че съм във форума, в най-добрия случай се хваща за главата и излиза от стаята, мърморейки.
Не му показвай форуми и чужди деца, ами си говорете колко сте били щастливи, когато дъщеря ви е била бебе и колко сте щастливи сега, гледайки я как расте. А най-силният мотив според мен е, че ти самата много искаш бебе. Според мен щом жената е готова, значи и мъжът е готов, само че не го осъзнава. Те мъжете са си малко неориентирани на тази тема по принцип. Успех!

# 16
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Моят беше такъв нерешителен. Женени бяхме от 7/седем/години и той все казваше, че още не е дошъл момента. Та при такива нерешителни мъже, дето уж искат, ама не сега, трябва по-твърд подход.

За първото, след 7 години умуване му казах да избира - или дете, или развод. Ами като опря ножа в кокала, нямаше вече как да се скатае.
За второто просто му казах, че вече е време  и му дадох график с датите, на които трябва да правим секс за зачеване и той го изпълни. Знам, че не е много романтично, но по-важни са децата все пак. Е, на датите си имаше подходяща обстановка, музика, храних го със специално сладко, защото все пак на гладен стомах работа не се върши.

А иначе мисля, че снимки на чужди деца няма да го впечатлят.

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 13:45 от luda

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При всеки действа различна тактика. Моя се реши като видя колко много искам още едно дете.

# 18
  • Мнения: 1 455
Аз започнах да излизам повече със семейства с деца,покрай мене и той.Намерихме си приятели,повечето с по две деца и  още преди да родя първото дете,започнах да му втълпявам,колко е добре да са две.Така накрая той сам се реши,даже аз се страхувах много повече.Но определено ,много се амбицира като видя,че другите семейства се справят,значи и ние можем Peace

# 19
  • Мнения: 2 336
Гледайте американски филми. Там семействата са големи и щастливи.

Общи условия

Активация на акаунт