Ако всеки ден беше петък?

  • 1 846
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
син сити щеше да е майкрософт, бейби

# 16
  • Мнения: 3 423
Мен петъците не ме касаят, защото
отдавна живея в Германия, където
всичко се движи по план и програма
и съботата е закована като деня Х.
Вашите петъци не ме бъркат, ама хич.

# 17
  • Мнения: 27 524
Вашите петъци не ме бъркат, ама хич.

Не се ли умори да четеш и отговаряш на ВСЯКА тема и да си даваш пренебрежително-непукистки вид, противоречащ с вечното ти участие  Laughing Laughing Laughing

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650





Очакването на морето е по-хубаво от морето.
Очакването на секс е по-хубаво от секс.




Да-да

# 19
  • Мнения: 6 618
А,не мерси петък винаги е кошмарно на работа.

# 20
  • Мнения: 7 474
Всеки ден ми е петък  Mr. Green ,  но едно време наистина най-обичах петъка-всичко следва.......  Flutter





Очакването на морето е по-хубаво от морето.
Очакването на секс е по-хубаво от секс.


Да-да

И аз викам да-да  Mr. Green

# 21
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Ако всеки ден беше петък, нямаше да ходя на работа. Моят "уикенд" е петък и събота.

# 22
  • Мнения: 617
Еееех, мечти!

# 23
  • в Низината
  • Мнения: 705
Хубаво, хубаво, ама ще ми омръзне!

# 24
  • Мнения: 3 405
Петъчния дух се носи от понеделник, до четвъртък, малко затихва към четвъртък-вечер и се възражда в петък към 16 часа  Grinning

# 25
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Обичам петъците  Whistling Но пък и обичам сутрините през седмицата, когато бебо спи, мъжо го няма и аз съм сама, пиеща кафе на компютъра  Whistling

# 26
  • Мнения: 2 759
                      Все пак нали се сещате, че ако всеки ден беше петък никога нямаше да е събота, нито неделя  Whistling

# 27
  • Мнения: 212
Аз пък се чудя кой го измисли това само петък да е деня за секс във форума  Grinning Аз предлагам всеки ден да има секс във форума  Embarassed Защо само в петък. Защо да се ограничаваме и тук. Така и така на някои не им стига секса на живо поне тук да се вихри секс свободно когато му се иска на някой  Mr. Green Какви са тия ограничения.

# 28
  • Мнения: 185
Ще стане много порочно Борисе Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 668
Вашите петъци не ме бъркат, ама хич.

Не се ли умори да четеш и отговаряш на ВСЯКА тема и да си даваш пренебрежително-непукистки вид, противоречащ с вечното ти участие  Laughing Laughing Laughing

Даааа ... и аз това се питам  Thinking. Но може би не я бъркат , защото не и се случват петъчни неща и не може да вземе участие компетентно Wink

Общи условия

Активация на акаунт