ВМ-НВХ С пържола под ръка заминавам на почивка-20част

  • 16 760
  • 486
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Добро утро!
Ама какво ли му е доброто... Пак ми е нередовен стомаха...
Не съм спирала триците и лена, вчера ядох и сметана, и супа, а месо не съм яла, пък.. Нищо..
Пих даже едно билково хапче.. Ноу файда!

# 16
  • Мнения: 3 453
Добър ден и хубава седмица ви пожелавам Hug  bouquet

Много ви благодаря за милете думи Hug Heart EyesРадвам се че ви се харесах Laughing

Вчера бях много режимна,но нямаше нет да се похваля- закуска:Ядки с кис.млекце, обяд- воденички в масло и шопска,следобед яйце с масло и вечеря-свинска пържола на скара с шопска Laughing

Днес съм мног оподута и не ми се яде хич,което е лошо...чакам си ц...ла и съм много нервна  и подута..ужас..не ми се мисли,а колко работа ме чака...

С нетърпение чакам другия четвъртък, че след него излизам в отпуска и ще правя сватбени покупки.Вече и рокля харесах,ама то има 100 неща..покани,подаръци,украси..и т.нМорето ще го пропуснем,защото решихме да съберем още някой лев и след сватбата на Анталия да заминем..да е по-лубовну luvbed Heart Eyes 1dating

Днес закусих малко пъпеш,ама нямаше как умирам за сладко, сега като ми дойде пак ще вляза в час Laughing


Дениче, може да е от смяната на климата..ще се оправиш ще видиш Hug

# 17
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Как сте?
Аз все още съм 81, но и нищо не правя по въпроса да променя нещата май. Последните дни вместо Дюкан карам ВМ.
Много празнувания ми се събраха и нали съм почитателка на някои питиета  - няма как да сваля, колкото и другото да е режимно.
Обачееее, имам племенник!!!
Малко слонче Гошко. Роди се 4,800!!!! Другите бебета обикновено соадат на тегло в родилното, а наш Гошко наддаде още 100 грама и го изписаха 4,900. Направо отгледано бебоче. Да е здравичко и то и майка му, пък ще се сменяме да го подрускваме. На леля дебеланкото  Blush

Днес се връщам във френската клиника - аз като холивудските актриси - мине се не мине време и  все лекувам някаква пристрастеност (в случая към храна) Laughing

Следя ви иначе, нищо че не пиша. За това пък вие не си поплювате!
 Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
Добро утро! Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ойт! Сусамът е благоприличен, но понеже сурова семка, мазнотийска, може да нагарча леко, ако се яде по-самотен. Тъй ми сей струвало на мене, ако го изям в много малко кисело и без други хубавини. Не съм го ял отдавна, а е много важнен той, не го пренебрегвайте хич!

Тряба смеля и аз, трябва.. Ама не знам къде мий мелачката.. И тиганя ми го няма. Вчера го сънувах. Нищо нямам, освен една пещера и скрила се у нея пищна ламя. Да. Чал!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
То пък на твойта пръсната сергия само кафемалача ти липсва-истеьствено че няма да я намираш, виж цимент ако ще бъркаш сигур знайш де стои, ама кухненски потреби.... Thinking. Мислям си дали Роси-МотоРоси не е замесън в твойта липса на мелача, и тигана-тоз тиган ненамерън, колко омлет можеше да са омлети, ама не му било писано...карма тиганена-кво да прайш, не мой се бяга от нея Laughing

Сусамето днес ще го закупя и ще го бъркам с ленето наедно-тристранна сделка ще осъществявам-барабар с киселото мляко, а търбуха ми ще е получателя и той ще си начисли ДДС-то. Добре съм Laughing, просто преговарям дистанционните продажби и тристранните операции

Клеми Heart Eyes-Слава Тебе господи, че не са "запис"-а и ти Laughing

Танюш не ми харесва тъй да търчиш от америката до францията -ти подлуди тоз организмо и той зачудън какви ги вършиш са дърпа и не мърда. Застопори се някак си. Аз съм доволен от мазнотията-отпуших са пак да са топя, мисля много съм заслужил, след туй дето съм изстрадал-ай многострадалний Тихомир

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
Тони, Hug!
Аз малко се загубил, качил кило и половина и много срам, срам мене.  Embarassed Ама на сантиметри не мръднал, много странна рабаота, а килата са сигурни, от 1 седмица ги влача. И леленото семе свършил и все забравя да купи и децата ме ядосват изобщо... #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 897
Крисси, да му се не види и климата и смяната му! Ми на мен ми предстоят още 2 пъти смени на климата и то съвсем скоро - направо да ходя клизма да си правя мисля, така ще се задръстя..
А за пъпеша - спокойно, понякога организмът наистина има нужда от макар и малко захар. Аз бях изпаднала тези дни в нещо като захарен глад и след 3-4 дневни мъки изядох 1 лъжица мед и мирясах.
Посл искаме снимки на ВСЕКИ детайл от сватбата!

Тони, браво на журито за топенето! Аз не мога да съм така мазнинна както преди БГ - ми то Бонус, то хубав зеленчук, не му е времето сега да ги отричам. Не се знае кога пак ще опитам зеленчук с вкус  Crazy! Искам си пак мазнините над 70%, липсват ми, ама не мога..

Роси, моля ако обичаш срама нямаш ли - върни на Небесната кухненското оборудване  Laughing!

Клеми, пука ти за килограмите, нали на см няма промяна, мн важно тогава какво показва адската машина наречена кантар  Sunglasses!

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 12:41 от Denichkata

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Въх Росито получи нова роля в сериала-невидимия крадец Laughing, Роси-любов, сичко е само на кино-нали знаш Hug
Ужасно е да съм на работа и да карам режим-просто е ужасно, а днес пък от какво ме заболя стомах....и хем съм гладна, хем хапнах малко рибна салата и я оставих другата...Затуй съм безпаричен, все хвърлям от храната
Ще ходя после за мляко и някой ядка ако срещна тъй да слогна вътре за цвят Rolling Eyes

Клеми, всичко е вода-докато не мръднат сантиметрите нагоре няма страшен-не е мазнотия

Дениче мойте мазнини са само от масло, сметана и зехтин-няма мръвка. всичко е зеленчук и мазно и пак докарвам над 70%мазнотия

# 24
  • Мнения: 2 897
Тони, колкото и да си мазен като смотаеш и някоя филия Бонус, тиквички, домати, лук, краставички, макар и в малко количество веднага смъкват процентите на мазнините.
Ама сега ми е паднало, така че ще се възползвам!
А вече от месо дори на мен, заклетия хищник, ми втръсна.
Ще наблягам на яйца с масло, освен в сряда, когато вкъщи ще се пече бяло месо от домашна пуйка, киснато в горчица и сметана - легендарно е  Sunglasses!

Искам да споделя, че на мен топлата вода ми е много по-лека от хладката и студената. Сутринта пих гореща вода - като за чай - и дори не усетих кога изпих 1 литър, въобще не ми беше трудно или неприятно.

# 25
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
баш съм си крадец  Mr. Green - туй тигани , кафемелачки ( щото и аз си хапвам от време на време сусам )... Ако на някой нещо му липсва , да знаете къде е ( само акъл намям в повече - той моя си ми е малко ,... Mr. Green )

Дени , и аз като теб преоткрих хляба - с масло и жълтъци - хем мазно, хем разделно  . Обаче кантара ме обича , щото не прекалявам . Сметнах си за вчера- мислях , че % на В е поне 30 , а той излезе точно 20 при 1300 ккал .
Днес - пипер с фета, пак пипер с фета , пилешко филе . Има рожденик и смотах 10 бр. пържена царевица, но до там  Naughty
Вода- много .

Тони , храна е грехота да се хвърля - подари я на някоя омразна колежка  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 11 004
Здравейте в новата тема Hug
С какво си мелете лененото семе? Досега действах с една стара мелачка за домати, от онези металните, които се закрепят за ръба на масата. Обаче се счупи и се запуши. Confused С какво да я заменя?

Тони, колкото и да си мазен като смотаеш и някоя филия Бонус, тиквички, домати, лук, краставички, макар и в малко количество веднага смъкват процентите на мазнините.

Да, но не качва ли калориите? newsm78

# 27
  • Мнения: 2 897
Аз меля с мелачка за кафе.

Кое да качва калориите?
За да не са твърде много ги брой докато не добиеш представа и тренинг колко да ядеш.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тъй вече се овъглехидирих и изобщо няма да смятам днес-3 праскови изядох и стомаха ми се успокои, пък и за после съм нагласила мляко с ядки...утре наново. Купих си сусам-пише "белен сусам"-що е белен, не трябва ли да не е белен  newsm78 нали в обвивката е полезността, сига кат са ми го обелили какъв калций ще диря .. Rolling Eyes.и косата почна пак да капе, едни други сусамоядящи казаха,че и за косопад помага.Ще докладвам утре как съм го изял

# 29
  • Мнения: 2 897
Aз много любя сусам в салатите.

Общи условия

Активация на акаунт