ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-4

  • 21 280
  • 468
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 454
pe6oni1967, тази диета е много готина...супер лесна звучи и аз лично намирам във всяка една от групите по нещо любимо...така, че като я приложа и леко...моно...може и да се получи...Бреййй, много диети станаха...трябва в дългосрочен план да мисля кога на каква диета ще съм...Ама само последния 6ти етап би ми се искало да го пропусна...и 7 мия де...мен дотогава ще ми е хрумнало друга диета:)

от 1ви до 15ти - пости...след това...ще видим Simple Smile

Далалче...сигурно вече пътуваш...весело...
Айде мацки, сладки ,къде сте другите ?

PS: Какво стана с въпроса с кълновете...никой ли нищо не знае?  newsm78

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 12:01 от Daisi4ka

# 391
  • Мнения: 187
  bouquetСтягай се Daisi4ka
В понеделник пущам нова още по- добра.Аз ви казах от мен теорията от вас практиката.И аз от утре вече се включвам досега само сондирах мнения и резултати.Мотивацията я имам,желанието също newsm44 smile3508 newsm44

# 392
  • Мнения: 1 454
Ааа никакви такива ...искаме практика от учителя...да ги нямаме такива...гледай да пратиш данните си на Мими за новата табличка,която да сложим в новата тема...и ще видиш...
Дал Господ килограми за сваляне Simple Smile...така, че...имаше една песничка на едни мажоретки :

It's O K           newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
It's Al RiGhT
Let's GO TeAm                           newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Fight! Fight! Fight!

# 393
  • Мнения: 552
Здравейте, милички   bouquet
Далалче, чакаме те от морето с истински тен, не соларен. И да пратиш някоя снимка. Аз винаги съм се "оливала" на тези шведски маси за закуска, така че разбирам колко ще ти е трудно, но ти си толкова амбициозна, че сигурно ще удържиш фронта  Simple Smile. Едничко-две кроасанчета не може да не хапнеш....... чак пък толкова да се стискаш няма нужда.  Heart Eyes
Тедъ, рових се, рових из темата и никъде не можах да видя нормални снимки (освен онези мънинките)  Sad. Поздравления за двата см   bouquet. И да знаеш, че изобщо не ме разстрои това с шоколада - приемам вината сладичко  Grinning и съм сигурна, че няма да имаш кантарна промяна след като се подсладиш. По-добре ли си днес?
Дени, поздравления! Цели два дни без прегрешения....... няма начин да не виждаш резултатите   bouquet. Аз също съм приготвила една диня вкъщи и тези дни ще й видя сметката  Mr. Green
Мимка, днес като "яхнеш метлата" ще си го досвалиш това досадно килце, пък и надали ще ти остане време да търсиш какво има в хладилника. Какво става с всички  newsm78? Много, ама много стриктни сме в последно време  Heart Eyes. Май след месец-два ще трябва да си кръстим темичката "За ОТСЛАБНАЛИ" Joy
Дайсичка, приятна почивка и на теб  Hug! За въглехидратите в кълновете нищо не знам, но съм чела, че действат много добре на косата и ноктите.
Пешони, прочетох я диетката, но съм скептично настроена към първия етап - толкова много бобови......... корема така се подува от тях, а и нишестето от картофите...  newsm78. Другото, което ми направи впечатление е, че е ударна, а на всичкото отгоре цели 15-20 кг за един месец- пораженията върху кожата ще са жестоки с каквото и да се мажем. Дай да я преработим малко - какво ще кажеш?
Крисси, къде и как почиваш, мила? Драсни два реда да те видим  Heart Eyes. И на мен ми се почивааааааааа  Crossing Arms
Мами, чакаме те да се върнеш от лекар и да споделиш какво ти е казал! Веднага да пишеш, че всички се притесняваме заради косите ти!

А сега да се похваля - тази седмица успешно удържах 68-те си кг и мисля днес и утре да направя разтоварване на течности, за да смъкна под тях. Не ми се хапва нищо, но за довечера съм приготвила 1 диничка, че това лято само една съм изяла и ще вземат да презреят докато се ослушвам  Mr. Green. Да спортувам не мога още, че съм в МЦ, но пък как спя........  Joy. Сега се стягам да бутна поне половин килце за новата табличка на Мими, пък ако мога да заравня резултата "отслабнах с 8,5 гк - остават още 8" ще съм адски щастлива. После аз си знам - отново същото - задържам 1 седмица, а след това пак бутам и така като си правя сметката по 4 кг на месец, значи за 2 месеца съм готова - фина и стройна мадама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама на теория съм върха, а  hahaha

# 394
  • Мнения: 1 975
Добър ден на всички Hug

Бързам да се похваля. Сутринта като се теглих кантара ме показа 53.5, а сега след разходката - 53.000000, newsm68 newsm68 newsm68  е сега вече излизам на терасата да викам и цял Славейков да разбере, че се слабее тук newsm35 newsm35 newsm35 А и при това пих кафе с бита сметана и 0.5л мин. вода  newsm78, но важен е резултата. Сигурно тичането по Дени си казва думата Laughing Сега ще си променя линийката и целта също. Вече ми се струват достижими 48кг newsm78
Някой беше споменал, че луната ще бъде намаляваща и ще се сваля по-лесно, от кога е това чудо  newsm78

Далалче приятно изкарване на морето и много емоции   Peace

Andjy ако се поослушваш още малко наистина ще презреят дините, аз що нещо съм изяла  Rolling Eyes

Мими
като свършиш у вас, прехвърли се към нас, хем и на моренце малко  Laughing Laughing Laughing Wink И браво, че влизаш в релси  Peace

Мами пиши какво стана с изследванията, че само те мисля и тебе, ама то колко време ограничения, няма как да не избие на някъде  Praynig дано всичко е ОК Peace

Пешони аз вече на тия 14дни - 10кг, или месец - 20кг не им се връзвам. Всеки организъм е различен, не може да си 60кг и да свалиш 20, нали newsm78 Но както се казва за всеки влак си има пътници  Peace

Хриси и Мими мерси за кафенцето   bouquet

Толкова за сега после ощееееееееее Laughing

# 395
  • Мнения: 1 454
30.07, 03:47 - Пълнолуние...мисля, че трябва да има лунна успешна диета тогава
И ето какво ще става следващите дни :

След Пълнолунието настъпва фазата на намаляваща Луна /трета и четвърта четвърт/. Луната ни подтиква да сме по-активни, да изразходваме повече енергия – да отдаваме.В този двуседмичен  период е добре да стартирате диета. Резултатите ще са трайни. Луната намалява, “издишва” и ни помага в губенето на излишното тегло. По-лесно се освобождават задържаните течности в организма,активно се разграждат  излишните мазнини, както и натрупаните токсини и шлаки. Този период приключва с Новолунието

Ей такива ми ти работки Simple Smile
Хайде ,ще лунуваме всички на 30-ти...


Редакция:даммм...ще бъде супер...Не трябва да изпускаме момента и да сме още по-мотивирани. Честито Галка за килограмите!!! Сигурно си много амбицирани...Да целунеш Дени навсякъде и да си я гушкаш силно и съм сигурна, че със забавления и в игри и закачки ще свалиш още много килограми!   bouquet

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 13:26 от Daisi4ka

# 396
  • Мнения: 1 975
Дайсичка  bouquet  bouquet  bouquet мерси много за информацията мила, значи следващите две седмици ще имаме подкрепа от Луната за отслбването, в смисъл няма да се борим сами Wink

# 397
  • Мнения: 552
Толкова се радвам, че този път пълнолунието се пада в понеделник. Много ми е трудно да лунувам през уикендите, пък така - по цял ден в офиса като имам работа не се сещам за храна. Като се прибера си правя фреш от грейпфрут 1-2 чаши и съм готова - 1 килце надолу.  newsm53
Галя, така както си я подкарала, наистина до края на лятото ще стигнеш 48  Hug

# 398
  • Мнения: 2 099
Далал, честита ти 4-ка и весело изкарване на морето, ще чакаме снимки.  bouquet
Галичка, честито минусче.  bouquet
И на мен мнооого ми се ходи вече на море Cry, но без шкембе, дано да го сваля дотогава. Simple Smile
Деси, ако луната ми помогне тези дни да сваля някое килце направо ще ви разцелувам всичките. Laughing
pe6oni1967 мерси за диетката и те чакам да се включиш в табличката.
Анджи, стискам палци утре да се похвалиш с 67кг.
Мисля и аз този път да се опитам да лунувам, че е през седмицата и тогава по-добре се справям.

# 399
  • Мнения: 1 975
Анджи от твоята клавиатура в Божиите уши Peace Wink

# 400
  • Мнения: 453
Ей сладури newsm08, ясно е туй, всички на лунна Naughty. Следващите седмици да се стегнем и да се шашкаме взаимно със огромни резултати Peace. Аз ,милички, имам много странен проблем newsm78. Всяка сутрин, откакто съм 52кг се тегля и си ме показва пак толкова. Но когато се претегля отново  на същия ден, ме показва или 53кг или 52.500кг. Някой да му се е случвало или да има бегла представа защо е така newsm78? Отбелязвам, че не съм яла нищо кой знае какво. Даже вчера като се претеглих за втори път, не бях яла, ама въобще ( единствено бях пила вода). Какво ми става newsm78? Май организма ми нещо се е сбъркал newsm78?
Иначе да си направя отчета досега:
- 1 литър вода
-отделно 1 чашка горчиво кафе и 1 чашка вода + оцет
-1 сварено яйце
-1 купичка супа( лека и без месо) с малко хляб


galiq_82 слънце страшно се радвам за теб Hug. Страхотно е когато видиш наистина, а не само в мечтите си, резултата от усилията ти, нали newsm44 newsm68 newsm44?

Andjy браво за поддържането на кг-те thumbsup. Но защо разтоварващия ден на течности не го съчетаеш с лунната диета Thinking. Мисля, че освен разтоварващ , ще се получи и слабеещ ден. И ще ти бъде много хубаво, защото уж само се пречистваш, а ще видиш в същото време и минусче, което ще ти дойде като подарък Hands Clap  Hands Clap ppp  Hands Clap Hands Clap.

 Hug

# 401
  • Мнения: 1 454
hristinaN , вода = оцет ?  newsm78 това е пак нещо ново от света на диетите, което съм пропуснала...Simple Smile Каква е идеята?

Иначе...съжелявам,ама аз по килограмите съм кръгла нула...изобщо не се меря...много рядко (за Мими   bouquet )...защото тези неща със задържаната вода (която така нагло се държи всеки път да ни кара да се чудим)...и със грамовете чак...ама интересно...да не е от кантарчето нещо...помня, че на Мими или на Крисси нещо им се беше развалило така и си лъкатушеше нагоре-надолу...Ама ти си слабееш въпреки показателите сигурна съм...дано до неделя да си покаже 51 ..и тогава няма да те интересува! Simple Smile
 Hug Hug Hug

Ще свалиш Мими, всичко ще свалиш...и очите на всички на моренцето ще свалиш като тръгнете на почивка Simple Smile

На мен са ми по-лесни почивните дни за лунуване...защото от разходки и излизания нямам време да мисля за ядене, но...ще разсъждавам като вас...и щесе справя и аз...Simple Smile

# 402
  • Мнения: 453
Дайсичка относно оцет с водата- на мен ми действа разхлабващо. чела съм, а и са ми казвали, че с него също се отслабвало, но трябва да се пие по няколко пъти на ден в продължение на месеци. Аз пия 1 супена лъжичка оцет в една чашка вода. Обаче също така знам, че  може и да се окаже много вреден. Например войниците в казармата си киснат 3/4 часа ръцете в оцет, за да си счупват по-лесно и безболзнено ръката и да излезнат в отпуск. Направо ужас #Crazy. Препоръчва се ябълковия оцет пред останалите. Аз и такъв пия.

# 403
  • Мнения: 1 454
WoW...гадничко звучи...частта с разхлабващия ефект ми хареса, но...нататък...

# 404
  • Мнения: 657
Привет момичета!
Чета ви най-редовно, но не пиша  newsm43 newsm43 newsm43 newsm43, защото докато вие слабеете аз  261uu Animal Pig, не мога да си озаптя апетита Crazy.
Нещо ми липсва стимул Crazy ooooh! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт