Кое е най-гнусното нещо, което сте си носили у дома?

  • 3 557
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734
Блазе им на конете...Тоя дето се беше изтропал насред пътеката, чувалче е нямал явно. Е как човек ще клекне в средата на пътека, която е обградено от четири блока Tired

# 16
  • Мнения: 185
Ми то такова трябва да е,че един кон си др.ска сериозно Joy

# 17
  • Мнения: 2 759
                     Като бях на 4-5 влязох до над коленете в едно блато. Бях съвсем сама и беше доста страшно, защото след първата крачка започнах сериозно да потъвам. В паниката някак съм се измъкнала самичка, обаче тинята миришеше ужасно. И лепнеше. Бях по сандалки и панталонче. Не си спомням какво стана с тях, но ако мама ги е изхвърлила и през ум не би ми минало да я обвиня. Не знам защо така ужасно миришеше това блато, сега като се замисля не бих се учудила да са се оттичали там отходните неща на града. Мама дори не ми се кара - толкова жалка картинка бях  Blush...

# 18
  • Мнения: 2 180
Аз мисля, че печеля първо място! То не е много и за споделяне, ама...
Бях студентка още и минах през моя колежка, за да ходим заедно към университета. Да, ама тя живееше на партера, където няколко стаи ползваха една и съща тоалетна. Нямаше крушка, беше тъмно и едва нацелих клекалото в поуклек, смрад, мизерия и т.н. После става още по-гнус обаче....отиваме на лекции и не мога да стоя от смрад. Нещо вони, та се не трае! Обикновено все се оплаквам от нечистоплътни хора около мен и това ме подлудява. Кръстосвам крак и усещам нещо мокро....какво мислите се оказва- крачола на панталона ми се бил натопил в п..ня, която е била на пода в онзи мизерен кенеф! Щях да откача! От тогава имам навика да си навивам крачолите като отивам в тоалетната.
Не знам на някой да му се е случвало по-гадно нещо от това.  Rolling Eyes

# 19
Настъпих умряла котка. По главата. Странното е, че ми се случва за 7ми път досега.

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, чакайте, сега се сетих. Преди три години и нещо домъкнах вкъщи най гнусния човек на света, ама нямаше как - беше влюбен в мен и искаше да ми направи подарък, дойде специално до Варна за това и аз трябваше да го поканя вкъщи. Дотам!

# 21
  • Мнения: 185
Настъпих умряла котка. По главата. Странното е, че ми се случва за 7ми път досега.
Sick Sick SickТва е най-гадното досега.

# 22
Настъпих умряла котка. По главата. Странното е, че ми се случва за 7ми път досега.
Sick Sick SickТва е най-гадното досега.

преследва ме малшанс.

# 23
  • Мнения: 2 759
Аз мисля, че печеля първо място! То не е много и за споделяне, ама...
Бях студентка още и минах през моя колежка...
                     Няма да кажа какво си представих... Извинете ме, гледам "Перфектно убийство" по Нова  ooooh!.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Бях на 5 години и се прибрах в къщи воняща на свине  Sick Баба ми като ме видя не посмя да ме докосне, а аз просто минавах покрай един свинарник, прасетата се бяха опрасили и прегръщах ли прегръщах малките бебета
..............От тогава имам навика да си навивам крачолите като отивам в тоалетната.
Не знам на някой да му се е случвало по-гадно нещо от това.  Rolling Eyes
Винаги си навивам крачолите в обществени тоалетни макар да не ми се е случвало такова нещо

# 25
  • Мнения: 1 002
Настъпих умряла котка. По главата. Странното е, че ми се случва за 7ми път досега.

аууу , 7 е някакво фатално число , трябва още два пъти да настъпиш , за щастие  Simple Smile

# 26
Настъпих умряла котка. По главата. Странното е, че ми се случва за 7ми път досега.

аууу , 7 е някакво фатално число , трябва още два пъти да настъпиш , за щастие  Simple Smile

7 е мистична цифра, чорбарче

http://www.vbox7.com/play:2023a2c5

# 27
  • Мнения: 42
Аз пък един ден се прозявах и ме мързеше да си вдигна ръката да си я сложа пред устата и в този момент в устата ми влетя една гадна мъхеста черна муха. И си представете тъпата ми реакция:затворих си устата и махайки с ръце викам "Ммммммм!" А това гадно черно космато нещо жужи ли жужи в устата ми. Пфу! Голяма гадост да знаете. Еле, после си отворих устата и тя излетя.
 NaughtyИЗВОД: винаги си слагайте ръка пред устата, когато се прозявате!

# 28
  • Мнения: 3 760
Настъпих умряла котка. По главата. Странното е, че ми се случва за 7ми път досега.
Беше ли умряла преди да я настъпиш?

# 29
  • Мнения: 1 941
Едно време имах едно гадже, с което си имахме куче. Кокер, който беше много сладък, но страшно обичаше да омазва в ако. Казваха, понеже било ловджийско, затова гледало да променя собствената си миризма. Разхождахме го в един лес, и почти всеки път или се оттъркваше в някаква мърша или се омазваше в ако.  Като се приберем, няма друга опция освен къпане. И така до следващото излизане ....

Общи условия

Активация на акаунт