МНОГОДЕТНИ МАМИ 21

  • 15 814
  • 364
  •   1
Отговори
# 15
Рецепти на многодетни мами

Моля за паролата се обръщайте към Цоци за да пишете в тази тема! Ника е - Многодетна мама, но паролата ще се получава САМО на ЛС.....За да няма злоупотреби!Нека да я напълним темата с хубави рецепти - наши, авторски и вкусни!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Деси, да ти е жив и здрав рожденика! Чудесна първа кръгла годишнина! Да е здрав, да е все така защитник на справедливостта, и да е много щастлив!

Джулс, честит имен ден! Много, много любов ти желая, и името ти само с хубаво да се споменава!

Неви, миличка, мерси! И аз си прекарах много приятно с теб, ама бих искала Криси да е освен бебе за гледане, да е и за пипане и гушкане. Сега пак ми се прави на ангелче и спи кротко в кошчето си, а аз си пиша с клиниката в Лондон и се опитвам да им обясня с какво го третирам и че това, за което те ми пишат, тук не знам дали го продават. Пусто в Европа децата с такъв проблем получават всичките консумативи - лекарства и превръзки безплатно, ама не ми се емигрира нещо...

# 17
  • Мнения: 3 323
Деси, да ти е живо и здраво, палаво и неустоимо слънчицето!
Юлето - цял месец има да черпи, не само днес - да не се праи, щот нали.....! newsm48
Лилибон, ако го няма тука - давай да задействаме чужбински приятели...
Мама3, тепърва ще видиш още - малки са ти дечицата...
Неви, пиша пак, щото явно нямаш време да четеш - моля за баницата с просо....рецептата, де.
Раде, без тия - разписваш се редовно - иначе пращаме Цоци! А тя колко пие.... Joy Joy Joy... вода....

# 18
  • Варна
  • Мнения: 552
Деси, честито ти рожденник! Да е живо и здраво голямото ти вече момче!
Весели игри и много,много усмивки!


Пиша, колкото да се разпиша в новата тема. Нямам време последно време.
Тати стегна багажа и гледаме последните дни да сме цялото семейство. Плаж, разходка, ресторантче, обиколка по роднини да си вземе довиждане ,че в сряда заминава.
Като го изпратя, ще съм по-често с вас, докато си дойде през януари.

Лека и спокойна от мен!

# 19
  • Мнения: 1 470
Рецепти на многодетни мами

Моля за паролата се обръщайте към Цоци за да пишете в тази тема! Ника е - Многодетна мама, но паролата ще се получава САМО на ЛС.....За да няма злоупотреби!Нека да я напълним темата с хубави рецепти - наши, авторски и вкусни!
     Здравейте!!!Без да искам се наврях в сладоледените теми и.....Вече час ли стана два ли?!?Е туй то загубихте ме вие мен!!!

# 20
  • Мнения: 1 144
Привет, мамчета, да се разпиша и аз. Повече пиша из бременните отчетни теми, че нещо съм се притеснила, с ниска плацента съм и с постоянни контракции. Вярвам, че всичко ще е наред, но нали знаете, докато не се появи бебчето... Иначе всички сме добре, спрях Косето от лятното училище на Дойче Шуле, след като ми заяви, че вече не иска да живее при нас, а при баба си в Пловдив, след като така го караме да ходи в тази, цитирам: "гадна и мазна градина". (Малкият е с богат речник, за което можем да благодарим на големия) Детето ми обясни, че предпочита да си ходи в старата градина, тоест кварталната държавна градина, която аз не одобрявам особено. Не мога да си обясня какво му се е случило в това училище, че до такава степен да не му хареса, но няма да го измъчвам повече. Може и да е заради езиковата бариера, знам ли... Но не виждам смисъл да плащам някакви пари, а на него да му е противно и да реве вече втора седмица. Може би бъркам и съм много мека, но не искам да мъча детето и това е окончателното ми решение.

Деси, честит празник и на теб, и на малкия десетилетник. Да ти е жив и здрав и много да те радва. Скоро навлизате в интересния период, когато може и да те поядосва малко, ама да са живи и здрави, ще оцелеем някак.

Джули, и на теб честит имен ден. Не знаех, че днес имате имен ден Джулитата, пропуснах да честитя на две приятелки, нищо, утре на патерици.

Лилибон, ти си една прекрасна майка героиня.  newsm10 newsm10 Медицината постоянно се развива и вярвам, че Крис ще има шанса да израсне здрав и ще се гушкате някой ден така, както си мечтаеш. Това, което преживявате е огромно изпитание, което малцина биха понесли с достойнство и сила като теб. Целувам те и те прегръщам, макар че се познаваме само задочно!!! Бъди все така силна и обичлива, жизнерадостна и с това твое свежо чувство за хумор.

# 21
  • Мнения: 293
добро утрооооо   newsm47 само да се запиша и да бягам за работа а довечера ще пиша повече. Цоци пак си надминала себе си  smile3501лек и успешен ден на всички - МАМА3 никакви произшествия днес  smile3521. чао от мен и    love001

# 22
  • София
  • Мнения: 1 677
И аз се записвам.

Деси,да ти е здраво детенцето!   bouquet

Аз нещо съм в период на мързелууууууване и нищо не ми се прави.Затова не се сърдете,че не пиша.Но пък всичко си чета  Wink

А сладкарките да си намислят с какво ще ни зарадват на следващата ни среща(надявам се да е през септември).

Момичета,понеже тази тема си я ползваме повече от другата,та да ви попитам,мислите ли,че можем да организираме някакъв детски празник по случай началото на новата учебна година? Тъй като не успяхме с пикника за 1-ви юни,да компенсираме през септември.
Моля за коментари!  Laughing

Цоци,чудесна тема!  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 2 433
момичета Hugблагодаря ви много за поздравленията послучай именият ми ден!!! Heart Eyes
Пропуснах да ви почерпя вчера...но виновен беше бавният нет, многото работа и онзи аксесоар на мъчението на носа ми.... Mr. Green Не знам ще свикна ли някога с него. Отчитам че виждам много с него...обача така ми е неестествено...толкова ми е неконфортно...все имам чуство че съм със слънчви очила и цял ден ги слагам на косата си -  навик. Да не говорим че трябваше и да работя с тях, което особенно много ме дисконфорваше /това незнам дали така се пише Embarassed/
И така.
Ох, наоплаках се
отивам сега да бачкам...щото Галин нещо ми се мръщи тези дни... Работата била много пък аз все съм я прескачала Twisted Evil Пък аз не че я прескачам...ама не ми стига времето за всичко....

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 616
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 Аз съм абсолютно "ЗА"   newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Ще се радвам много ако успеем да се видим през септември- че след това е голяма въртележка чак до Рождество Христово!

Двете големи деца са на лагер и при нас е само най-малкия - с Румен се редуваме да го глезим- сладоледче, сладкишче, ново сладоледче, сокчета( не само едно или две...), да го заведем да си играе, да му пуснем фимче,..... а той е мого доволен. Снощи, в колата, той лежи на задната седалка, аз го галя и той ме пита: "- Мамо, ако ме нямаше мен, кого щеше да галиш?" , аз отговарям: "-За това много се радвам, моето момче, че те има...."

Та така - много ми липсват големите, макар че знам, че много добре си прекарват!
Дивна - ще се постарая да пиша!!!! Simple Smile)))

# 25
  • Мнения: 3 479
Айде и аз да се запиша Grinning
У нас нищо интересно. Пепи се върна с бронхопневмония от лагера и вече 5 дена е на антибиотик. Първите дни беше като парцал, само спеше и лежеше и кашляше. Вече живна. В неделя пък Мати получи лек слънчев удар, та вчера не излизахме. Днес отиваме на импровизирана срещичка със ЗлатоПерката и Супер Теди, хем  ще се разнообразим, хем да дам тениските на ЗлатоПерка, щото и тя заслужава да се гизди с тях на морето Laughing
Аз нали ви се оплаках за провалената почивка и мъжът ми вече ме врънка да ходим пак някъде, но нещо не ми се тръгва. Евентуално на Северният полюс бих се съгласила, ако там няма покритие на мобилните телефони hahaha hahaha hahaha, пък и добре ще ни дойде в жегите. Laughing

На всички пожелавам по-малко проблеми и притеснения и повече усмивки днес newsm51

# 26
  • Мнения: 11 607
Уточнение - има отговорници за темата любими рецепти в Готварския подфорум....Това са - Габи(поддържа темите в готварския на испанските мами,а и знае що е то специфична диета и може и там да е полезна), Ирина(kaishka), Злати(Шапчица Червена) - двете са сладкарки и мисля,че към отбора можем да закачим още или Юлето или Неви(по вегетариански заслуги, отговорник за посните манджи).........Те ще имат право да влизат с новия ник и парола във форума и да публикуват нашите рецепти! Ще съблюдават за това рецептите да са авторски(а не напр. да се повтарят с вече пуснати в готварския) и моля наистина да напълним темата с НАШИ рецепти!!

Та който иска да праща свои рецепти, нека ги изпраща на ЛС на тях...Те съвестно и отговорно ще си изпълняват задълженията!

Отговорниците са с цел предотвратяването на злоупотреби с ника и паролата и вярвам,че с това съображение всички сме съгласни!А и ред трябва да има ,все пак...


Аз съм ЗА среща септември месец, бях писала още по преди за това, но...До тук сме три - аз, Теди и Радето....Другите какво мислите?

Гале, просто тръгвате на почивка и забравяте вашите телефони в къщи,а вие си взимате чисто нов номер, с който да бъдете в случай на нужда..Номер,който никой не го знае, дори и вие Joy...И така хем с телефон в ръка, хем и никой няма да ви знае...Но за всеки случай си записвате важните номера и когато искате да направите конторл на някой - от стационарен телефон звъните , питате и това е! Без да давате пояснения,че сте на Северния полюс!

Стела, да погали тумбака си,а и всички останали наши бремелинки!

Юле, хайде кога ще се залюбите с Любо вие?

А аз давам принципи на схващане......Тя Сватята дава една рецепта, ама...не е за публично оповестяване......

# 27
  • Мнения: 639
Здравейте,влизам за малко,щото шефа гледа лошо!Дива ирландска пешеходка ,ще ти пратя на лични рецептата ,заплес съм и не съм прочела ,че я искаш.Понеже съм заплес,ако може мамчето Цоци,на лични като на малоумен да ми обясни за рецептите.Кога,къде и как да ги публикувам /мойте/,тук или направо в темата?И Дидке,кога ще идвате ,че да спрятаме купона,пък и да сме си в града,че често пътуваме знаеш. Hug
Тази седмица/петък,събота/,сме във Варна,другата ще сме в София,дано тогава да се видим с някой от вас за по кафенце.
Габи,как ще се справяте без таткото си,знам колко е гадно направо не ми се мисли  Rolling Eyes,януари е доста далеч. Rolling EyesВесело прекарване на цялото семейство в оставащите дни  Hug
Галче,много е гадна тази пневмония дано по-бързо да се оправи Пепи,а след това трябва много да се пази и калява.Наистина е добре да отидете на почивка.Мати добре ли е вече?А Криси е вече пораснало бебе,той как е?
Стела,не се притеснявай Коси ще научи езици ,стига да иска ,сега е по-важно да расте щастлив !Говоря 3 езика,учила съм ги след 10г.възраст.Гушни го Коси и въобще не го мисли тава Дойче Шуле. Hug
А сега ви пращам целувки от малък Криско. Hug
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3458689
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3458692
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3458695

# 28
  • Мнения: 11 607
Неви, ще ти обесня на ЛС, малко по-късно,че сега съм заета,а и да ти обесня по-добре как стоят нещата...Няма да се пращат рецепти на ЛС, а ще видите как...Търпение малко.

Неви от 24.07. -3.08. сме в Бургас....И да кажа....

снимки като се публикуват се пуска по следния начин:

Кликва се върху желаната снимка, така че тя да остане сама, на цял екран и този линк се пуска...За снимка пътя е следният - натискаш - виж албума, после се кликва на желана снимка, след това отново - докато остане сама и се дава този линк....иначе излиза главната старница на снимка....Неви, пусни отново снимките......

# 29
  • Мнения: 639
На мен ми се отварят,ако някой друг също не ги вижда ще пробвам пак,ама аз така по правилата ги пуснах уж бе  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт